Vojvodina će imati vladu i ministre?

odkako je Vojvodina dosla u Srbiju imala je svoju vladu i Ministre...
zasto nebi i sad...
a usput receno, Vojvodina nije Srbijas...
Vojvodina nikad nije imala svoje ministre ni kad je dosla uz Srbiju a ni u vreme autonomije nego je imala sekretare i izvrsno vece ,a sada ce imati ministre i vladu jersu ovi stari nazivi prevazidjeni .Dalje Vojvodina jeste Srbija isto kao sto su i Istra ,Baranja ili Dubrovnik delovi Hrvatske ,mozda nije tako bilo u duzem istorijskom periodu ali sad jeste i ne znam cemu tvoja glupa konstatacija.
 
Koje ustase? Sta pricate vi? Pa u Vojvodini nikome ne pada napamet da se bavi secesionizmom. Samo se dokoni srpski patriJote bave tim konspirativnim pricama i potpaljuju glupi narod. Toga nema u Vojvodini, sem ako neko zarad vlasti u Srbiji to ne stvori. Pre ce neko iz Srpske vlade da stvara klimu za ocepljenje Vojvodine, zarad ostanka na vlasti, nego Canak i ostali Vojvodjani.
 
Koje ustase? Sta pricate vi? Pa u Vojvodini nikome ne pada napamet da se bavi secesionizmom. Samo se dokoni srpski patriJote bave tim konspirativnim pricama i potpaljuju glupi narod. Toga nema u Vojvodini, sem ako neko zarad vlasti u Srbiji to ne stvori. Pre ce neko iz Srpske vlade da stvara klimu za ocepljenje Vojvodine, zarad ostanka na vlasti, nego Canak i ostali Vojvodjani.

I kakvi Vojvodjani? Toga mi je pun *****. To su smislili neki licki kolonisti, Canak i Kostres i njihovi istomisljenici koji zele da se pripoje matici, da bi prikrili svoje poreklo, koga da su Srbi ne bi se stideli. Lale ce vam reci da su Srbi, a neko ko se doselio pre 30-50 godina da je Vojvodjanin. Gluposti
 
Vojvodina je imala imala autonomiju i bila je vojvodovina srpska, a ne cija bilo. Sad se navukao neki sljam i sere poput DSovaca i ovih pedera iz hrvatske koji ovde samo jedu govna. Samo da znaju ako ovde krenu da prave sranja videce kako Srbijanci biju, jer sa time jos posla nisu imali. Evo vam link da vidite sami:
http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=107121
eno ja cekam godinama da sipusi na Kosovu vide kako hrabri "Srbijanci" poput tebe biju i oslobadjaju svoju ugrozenu bracu pa ono nista :sad2::sad2:
 
Vojvodina nikad nije imala svoje ministre ni kad je dosla uz Srbiju a ni u vreme autonomije nego je imala sekretare i izvrsno vece ,a sada ce imati ministre i vladu jersu ovi stari nazivi prevazidjeni .Dalje Vojvodina jeste Srbija isto kao sto su i Istra ,Baranja ili Dubrovnik delovi Hrvatske ,mozda nije tako bilo u duzem istorijskom periodu ali sad jeste i ne znam cemu tvoja glupa konstatacija.

dobro je, stari nazivi su prevazideni...ali oboje znamo sto sam mislila
i oboje znamo kako je Vojvodina postala dio Srbije
i sto se mene tice, Vojvodina jeste Srbija, (iako ima dobar dio Madzara koji to nemisle)
moja, kako je ti nazivas, glupa konstatacija, bila je prvenstveno upucena onome "proustaski" bio je namjenjen moj komentar...
izgleda da vecina vas, bez onoga ustaski, nemozete i neumijete apsolutno nista argumentirati...a ustase (ili danas RH nemaju bas nista sa Vojvodinom)...
tuga, bijeda i zalost...
p.s. i stititi interese Srbije neznaci majorizaciju niti "Srbi sve i svugda" nego demokratski dijalog
 
]Koje ustase[/B]? Sta pricate vi? Pa u Vojvodini nikome ne pada napamet da se bavi secesionizmom. Samo se dokoni srpski patriJote bave tim konspirativnim pricama i potpaljuju glupi narod. Toga nema u Vojvodini, sem ako neko zarad vlasti u Srbiji to ne stvori. Pre ce neko iz Srpske vlade da stvara klimu za ocepljenje Vojvodine, zarad ostanka na vlasti, nego Canak i ostali Vojvodjani.

svaka ti cast na ovome....(boldirano)
 
dobro je, stari nazivi su prevazideni...ali oboje znamo sto sam mislila
i oboje znamo kako je Vojvodina postala dio Srbije
i sto se mene tice, Vojvodina jeste Srbija, (iako ima dobar dio Madzara koji to nemisle)
moja, kako je ti nazivas, glupa konstatacija, bila je prvenstveno upucena onome "proustaski" bio je namjenjen moj komentar...
izgleda da vecina vas, bez onoga ustaski, nemozete i neumijete apsolutno nista argumentirati...a ustase (ili danas RH nemaju bas nista sa Vojvodinom)...
tuga, bijeda i zalost...
p.s. i stititi interese Srbije neznaci majorizaciju niti "Srbi sve i svugda" nego demokratski dijalog
pa ja nisam reagovao na gluposti o ustasama iako su i oni imali svoje zvedane trenutke po Sremu pre 60 godina , nego na to da si rekla da Vojvodina nije Srbija .
 
E sad cu ja kao Lala da ti kazem nesto: "Sta je's gov.na ti mali? Dodji'der kod dede da ti taj jezik pokratim. Koji je teren tvoj di ce majka da zakuka, jel? Nemoj da te ja natamburam, nego mars tamo u polje da oplevis sta ima..."

Lale su Kosta Cavoski, Cedomir Popov i drugi srpski rodoljubi, a ti si jedno *****. Moli boga da ne dodje do ovoga cemu tvoji streme, jer onda ces videti koliko si opasan, mamu li ti ***** svinjsku.
 
Lale su Kosta Cavoski, Cedomir Popov i drugi srpski rodoljubi, a ti si jedno *****. Moli boga da ne dodje do ovoga cemu tvoji streme, jer onda ces videti koliko si opasan, mamu li ti ***** svinjsku.

Smiri se dete, ta ljudi smo. Znam ja tako jednog, isto mu mati i otac - brat i sestra, on isto tako mal' u glavu pust, al u polje sto radi, pa kukuruz bere, pa kopa, pa milina.... Tako cemo i tebi da nadjemo nesto da radis, pa kad te glava tako izda, brze prodje uz rad, a i zaradi se nesto, za leba i uz leba :ok:
 

Back
Top