Nedelja u Beogradu

vi ga bas mrzite .... :think:
ma jok, oklen ti takva ideja...

vidju moderatora
MSN-Emoticon-096.gif


@topic

uzhivam kraj bazena ne idem nigde...
 
nedelja je najodvratniji dan...
sve je nekako mrtvo i pusto...nista skoro ne radi,a ja naravno nisam kupila nesto sto mi treba bas kada je nedelja....
jedino sto je dobro je to sto se ne radi pa mogu da odem na koshutnjak malo da prosetam kroz shumu....
 
nedelja je najodvratniji dan...
sve je nekako mrtvo i pusto..
.nista skoro ne radi,a ja naravno nisam kupila nesto sto mi treba bas kada je nedelja....
jedino sto je dobro je to sto se ne radi pa mogu da odem na koshutnjak malo da prosetam kroz shumu....

ja bas zbog toga volim nedelju - volim Beograd, al' mrzim guzvu, nedelja je dan kad moze da se uziva u gradu preko dana (radnim danima setnja jedino posle 22h)...
znaci, duga setnja, kafica, opet setnja, bioskop...
 
nedelja je najodvratniji dan...
sve je nekako mrtvo i pusto...nista skoro ne radi,a ja naravno nisam kupila nesto sto mi treba bas kada je nedelja....
jedino sto je dobro je to sto se ne radi pa mogu da odem na koshutnjak malo da prosetam kroz shumu....

Ni ja ne volim nedelju..sto zbog mrtvila u gradu sto zbog guzve na adi..mada preko gde se radi dvokratno je smor svakodnevno od 2 do 5..nigde zive duse..opet ako se radi preko nedelje taj dan je za odmor pa je opet izgubljen u dosadi
 

Back
Top