питање за све

Bogart

Poznat
Poruka
9.747
са једне теме:

... To je bre ekipa koja se ponasa kao da su u kafani, s tim sto su u mrezi a ne zajedno za stolom.
Oni se vidjaju, druze, caskaju.
Cela svrha ovog foruma nije anonimna razmena iskustava vec muvanje u svim mogucim varijantama i upoznavanje uzivo.

питање:
колико форум схватате као анониман разговор, зезање и размену искустава, а колико као место за мување и упознавање уживо?

:?:
 
Ova tema će postati jeres, ubola je gde ne treba...Neki, koji su bliže upućeni u tu materiju, iskusniji na tom polju, ovaj forum zovu "yebarnik", pa ti sad zaključi...Inače čini mi se da sam nekad, zajedno sa Zmajevom, znači delimo slavu po pola, definisao forum kao mesto za voajere i egzibicioniste, sa međusobnim upoređivanjem jednih i drugih (ono što si nazvao anoniman razgovor i razmena iskustava)...Lično forum uopšte ne shvatam, nego se na njemu zezam, a to je i mesto za upoznavanje novih, interesantnih ljudi, naravno ne uživo...
 
Ova tema će postati jeres, ubola je gde ne treba...Neki, koji su bliže upućeni u tu materiju, iskusniji na tom polju, ovaj forum zovu "yebarnik", pa ti sad zaključi...Inače čini mi se da sam nekad, zajedno sa Zmajevom, znači delimo slavu po pola, definisao forum kao mesto za voajere i egzibicioniste, sa međusobnim upoređivanjem jednih i drugih (ono što si nazvao anoniman razgovor i razmena iskustava)...Lično forum uopšte ne shvatam, nego se na njemu zezam, a to je i mesto za upoznavanje novih, interesantnih ljudi, naravno ne uživo...

:ok: otprilike tako, sa tim da ovde i najiskusniji znaju da izgube glavu...i zato, ko voli rizik, samo napred....:whistling:
 
са једне теме:



питање:
колико форум схватате као анониман разговор, зезање и размену искустава, а колико као место за мување и упознавање уживо?

:?:


Shvatam ga vrlo anonimno .... više kao zezanje ili debatisanje. Za muvanje mi nije definitivno ... Suviše je javan ....
 
са једне теме:



питање:
колико форум схватате као анониман разговор, зезање и размену искустава, а колико као место за мување и упознавање уживо?

:?:

shvatam ga kao razbibrigu, a "prijatelji, braca, kumovi" su mi iz rl-u...svako preterano intimiziranje mi je too much...bude i izuzetaka...sta ja znam...:neutral:
 
ja neke od vas, smatram za prave prijatelje i obraćam se i za savet i delim i lepe stvari kada mi se dese, a nemam neku potrebu, da vas upoznam, da znam kako izgledate, mirišete, koliko ste visoki...
sasvim mi je lepo sa (nekima) od Vas i ovako...
 
Poslednja izmena:

Back
Top