Ostavi me zena....

:eek: Pazi ga, i on iz Sijetla...Pa da sam deset godina mlađi otišao bi u Sijetl i oženio se, imao bi s kim, poznajem dve devojke koje su tamo, ali... :rumenko:
A šta da radiš, i to se dešava, naći ćeš neku drugu devojku koja će ti postati supruga, nemoj samo da padneš u sevdah, ostani koliko toliko hladne glave i odmah počni da tražiš novu simpatiju...
 
Cela prica je tu negde na forumima....Kisica se zaljubila u Djordja, udala se, dosla kod njega i zivela cetiri godine, pa se onda vratila u Beograd, jer nije mogla da izdrzi bez njega a i prestala je da voli Djordja....a Djordje je jos uvek voli, ali je shvata, i vraca sledece godine u Beograd, dosta mu je bilo skoro 20 godina inostranstva, vraca se da mu se malo srce napuni, da se vidi sa prijateljima, seta gradom, i vidi sta ce sa svojim zivotom....eto, to je prica.

:eek:
 
dva zen monaha tako krenuse putem hodocasca srednjevekovnim japanom..
i posto taj dan bi kisa..putem bejahu mnogobrojne barustine pune prljave vode..i tako njih dvojica naidjeose na jednu ogromnu baru koja se protezala celom sirinom puta..i jednu zenu naspram bare koja istu nije mogla preci a da ne zagazi u prljavu vodu i isprlja skupoceni kimono..jedan od dvojice monaha tad shvativsi problem pridje zeni.podigne je ..i prenese preko bare..ostavi je tu i njih dvojica nastave dalje svojim putem..uvece stigose do jednog svratista u kojem odlucise da prenoce..i tu ..za vreme vecere..onaj drugi monah upita prvog..
"dobro brate..zasto si uzeo onu zenu i preneo je preko bare kad vrlo dobro znas da je nama izricito zabranjen svaki kontakt sa zenama?"
a ovaj drugi ce na to onako jeduci pirinac iz cinije..
"brate, ja sam zenu podigao..preneo je preko bare..i ostavio tamo..a ti..koliko vidim..je jos uvek nosis"
 
Da, ovde ti niko neće pomoći, samo će ti se podsmevati...Pogrešno mesto za ispovedanje...:(
Jedino ako želiš da pronađeš neku utehu slušajući o tuđim problemima, onda si došao gde treba, ovde su uglavnom svi ***... :rumenko:
 
Cela prica je tu negde na forumima....Kisica se zaljubila u Djordja, udala se, dosla kod njega i zivela cetiri godine, pa se onda vratila u Beograd, jer nije mogla da izdrzi bez njega a i prestala je da voli Djordja....a Djordje je jos uvek voli, ali je shvata, i vraca sledece godine u Beograd, dosta mu je bilo skoro 20 godina inostranstva, vraca se da mu se malo srce napuni, da se vidi sa prijateljima, seta gradom, i vidi sta ce sa svojim zivotom....eto, to je prica.

Ђоко, јеси ли ти прочитао шта је Киша писала о вама и јеси ли видео како цела ствар изгледа из ЊЕНОГ угла?
Ето како форум може да помогне: ишчитај све то, размисли мало о вама, вашем односу, па је онда увати, седите и разговарајте ко они кардинали кад бирају папу - причајте све док се не разрешите своје неразумевање!

Мало је безвезе да на једној теми кукаш за њом, на другој се питаш да ли има наде да се опет заљубиш у твојим годинама, а на трећој тражиш познанства...:roll:

Извини, звучиш ми некако као да је теби највише жао себе, што си остао сам, него што ти је стварно стало до ње... Можда грешим, али такав је утисак.
 
Poslednja izmena:
Cela prica je tu negde na forumima....Kisica se zaljubila u Djordja, udala se, dosla kod njega i zivela cetiri godine, pa se onda vratila u Beograd, jer nije mogla da izdrzi bez njega a i prestala je da voli Djordja....a Djordje je jos uvek voli, ali je shvata, i vraca sledece godine u Beograd, dosta mu je bilo skoro 20 godina inostranstva, vraca se da mu se malo srce napuni, da se vidi sa prijateljima, seta gradom, i vidi sta ce sa svojim zivotom....eto, to je prica.
:confused: ti meni ortak delujes kao potpuna ljiga... daj boze da gresim i kud ovo procitah... kisa je ql lik...
 
Gresis George silno grešiš...
Ne vole osudu i abrove , vole Kišicu, i žele joj dobro...

Nekako smo sa njom ovde svašta prošli trudeći se da pomognemo i ja sve ovo gore navedemo vidim kao nastavak te priče...kao volju i želju forumaša da Kiša bude ok!
 

Back
Top