Ima li prave ljubavi posle 40-te?

đole..ima tema ovde..najbolji su mooškarcu u 40tim..na savremenom mooškarcu..........i 80% žena reklo da su najbolji moožjaci posle 4 banke.........nema pravila..onaj bag..pare nisu problem-para nema....pa kad prebaciš...nea problema..nisam u cvetu mladosti..al sam zato mooško.... ( :
 
Pitanje je na mestu, al da si se ranije osvestio pitao bi dal uopste postoji ljubav il' je sve potreba.. Strah od samoce mozda..Al se sve svodi na to da svakome treba neko s'kim bi proveo zivot. I onda se svako trudi da izabere ono najbolje...
Al je ovo valjda jasno..Ne mislim da postoje prave ljubavi posle 40-te zato sto je izbor manji i birate od ostatka i suta..Oprostite ako se neko razocarao..Al' ziva istina..
 
Има. И пре и после. Само што нису све срећне, а многи их никад ни не доживе. Што је најжалосније, врло често баш они који су их највише жедни.

Тужно је.
 
Има. И пре и после. Само што нису све срећне, а многи их никад ни не доживе. Што је најжалосније, врло често баш они који су их највише жедни.

Тужно је.
Kad čovek prestane da bude očajnik šanse da nađe ljubav su mnogo veće jer ljudi instinktivno beže od očajnika.
 
Да ли је очајник свако коме се тако нешто једноставно не деси, а жели то?
Kada sam pomenula očajnike imala sam u vidu stav "ako me neko ne voli meni nema života- katastrofa".

I ne mislim da ljudi svesno beže od očajnika. Valjda im ne imponuje ta slabost i nisu im interesantni takvi ljudi.

Inače mislim da smo svi očajnici u nekim trenucima u životu, ali neki to pokazuju, a neki ne.

Igra suštine i privida kao i u mnogim drugim stvarima. Onaj ko kuka ne privlači već rasteruje potencijalne obožavaoce;) Možda nije fer ali je tako.
 
naravno da nije, svaki normalan covek zeli ljubav.
ali nije ni bezveze teza da se ljubav desava coveku onda kada je za nju spreman.

могу да се десе и онда кад није спреман. али најгоре је када јесте, а постоји страшан несклад између онога шта та особа јесте, и онога шта жели и очекује.

кад се упетљају илузије и неки превисоки стандарди у жељама које особа сама не испуњава, а којих не може да се ослободи. а често их и не види. па чак и кад не буде сама, буде незадовољна и собом и својим избором.
 
Mislim da su ljudi usamljeni jer previse ocekuju, ne daju sansu onima oko sebe sasvim normalnim i prosecnim, vec sanjare o idealnom.

Ima prave ljubavi i posle 40, i te kako.
I lepsa je nego u ranoj mladosti, prilazis svemu sa velikim osecanjima, ali ne prevelikim ocekivanjima i iluzijama.
Kad otvorenog srca zavolis nekog takvog kakav je a ne sanjas o idealnom. Pa volis i njegovu celavost, i njegov stomacic...
Kad zavolis i njegove mane, i nemas uopste zelju da ga menjas (iluizija iz mladosti).
Kad ljubav pokazujes i primas sitnicama, a ne velikim recima.
Kad mozes da cutis i cutis, a da je to u tom cutanju lepo i tebi i njemu.
Kad znas sta misli i kad ti ne kaze, kad on unapred ispuni svaku tvoju zelju i pre nego sto je kazes....
Kad si u zivotu iskusio i lepo i ruzno, pa sada znas da se s njim radujes svakom danu kao da je poslednji, i znas da uzivas u sitnicama.
Kad mozes da budes kakav jesi bez ikakvog straha sta ce on/ona pomisliti o tebi.
 
Mislim da su ljudi usamljeni jer previse ocekuju, ne daju sansu onima oko sebe sasvim normalnim i prosecnim, vec sanjare o idealnom.

Ima prave ljubavi i posle 40, i te kako.
I lepsa je nego u ranoj mladosti, prilazis svemu sa velikim osecanjima, ali ne prevelikim ocekivanjima i iluzijama.
Kad otvorenog srca zavolis nekog takvog kakav je a ne sanjas o idealnom. Pa volis i njegovu celavost, i njegov stomacic...
Kad zavolis i njegove mane, i nemas uopste zelju da ga menjas (iluizija iz mladosti).
Kad ljubav pokazujes i primas sitnicama, a ne velikim recima.
Kad mozes da cutis i cutis, a da je to u tom cutanju lepo i tebi i njemu.
Kad znas sta misli i kad ti ne kaze, kad on unapred ispuni svaku tvoju zelju i pre nego sto je kazes....
Kad si u zivotu iskusio i lepo i ruzno, pa sada znas da se s njim radujes svakom danu kao da je poslednji, i znas da uzivas u sitnicama.
Kad mozes da budes kakav jesi bez ikakvog straha sta ce on/ona pomisliti o tebi.

Kad uspeš nekog da ubediš u sve ovo... :)
 
joj..to je spisak očajništva....daj ša daš sistem....da, obožavaš da sa nekim ne pričaš...i voleš njegoviu stomačinu...i ne mora ni da ti kaže da te vole...jer gistro to osećaš...kako da ne.........tananna-nam...ja msiim da nema ljoobavi ni posle 30......a kamoli 40.......to se zove..... ljoobav iz račoona......
 
Mislim da su ljudi usamljeni jer previse ocekuju, ne daju sansu onima oko sebe sasvim normalnim i prosecnim, vec sanjare o idealnom.

Ima prave ljubavi i posle 40, i te kako.
I lepsa je nego u ranoj mladosti, prilazis svemu sa velikim osecanjima, ali ne prevelikim ocekivanjima i iluzijama.
Kad otvorenog srca zavolis nekog takvog kakav je a ne sanjas o idealnom. Pa volis i njegovu celavost, i njegov stomacic...
Kad zavolis i njegove mane, i nemas uopste zelju da ga menjas (iluizija iz mladosti).
Kad ljubav pokazujes i primas sitnicama, a ne velikim recima.
Kad mozes da cutis i cutis, a da je to u tom cutanju lepo i tebi i njemu.
Kad znas sta misli i kad ti ne kaze, kad on unapred ispuni svaku tvoju zelju i pre nego sto je kazes....
Kad si u zivotu iskusio i lepo i ruzno, pa sada znas da se s njim radujes svakom danu kao da je poslednji, i znas da uzivas u sitnicama.
Kad mozes da budes kakav jesi bez ikakvog straha sta ce on/ona pomisliti o tebi.

Na polovini sam tridesetih ali kad je ovako lepo napisano jedva cekam da udjem u cetrdesete i jos se uz to zaljubim:)
Salim se, tekst je lep i slazem se sa svakom reci u njemu.
 
Ili se sve svodi na to da nadjes nekoga da ne bi bio sam/a? Sta mislite?

Kakve veze ljubav ima sa godinama ?

Zaljubljuju se ljudi ludo i u 70...
Osim toga 40-te nisu vreme za takva pitanja ...jer cenim da si u 40 još sposoban za sve pa i za ljubav...a opet nisi dovoljno mator da bi nekog izabrao samo da ne bi bio sam...

To cini mi se pre pripada 50-tim, cak 60.tim...
Al 40-te ...tvrdim najbolje muske godine.
Tad konacno porastete, znate sta volite a sta ne , sta zelite a sta ne , ko vam prija a ko ne, ko je za ljubav a ko za sex...U 40-tim ste vec dovoljno samostalni, dovoljno ste stekli , cenim da ko nije do 40-te nece ni posle , deca su vam vec velika...40-te su period ponovnog oslobodjenja za mnoge muskarce koje znam.

Zato ...neduomica dal ima ljubavi posle 40 po meni ne stoji.

Ima ljubavi , prave ljubavi...pod uslovom da nadjes zenu koja zeli to isto...i da budes dovoljno hrabar da joj se sa tom pamecu koju imas u 40-tim ali sa predrasudama koje takodje imamo u 40 - daš!

P.S. Lepa tema !
 

Back
Top