Црногорске ајкуле

zike

Elita
Poruka
21.673
Ајмо Црногорци и Срби који воле Црну Гору и сви остали, пружимо подршку црногорским ајкулама. Такође, навијамо и за српске ватерполисте. Црна Гора против Србије у финалу.

 
Zasluzena pobeda Madjarske ...
Navijao sam za Madjare , nije valjda neko lud da iz Srbije navija za one koji na tribinama uzvikuju Srbe na vrbe ...

Е одлично! Свака ти част! Ја замисли у полуфиналу навијам за Србију, па да се освете Мађарима и покупе злато. Нијесам ја као ти и поједина групица овдје.

Заслужена побједа?? Ти нијеси нормалан
 
To mora da su vikali kad su igrali sa Madjarima

Trgas stvari iz konteksta , to ste uzvikivali na EP-u kad ste navijali zajedno sa hrvatskim navijacima ...

Naravno da cemo dobiti Madjare , ipak Madari ne zasluzuju da se bore za bronzu . Koliko vam sudije podilaze pokazao je mec protiv nas u finalu EP-a , a i protiv Hrvata ...
Ja ne navijam vodjen nekim nacionalnim osecanjima , meni je kvalitet i lepota igre presudna . A inace Madjari su mi blizi , pa nema razloga da navijam protiv njih ...
 
Poslednja izmena:
Trgas stvari iz konteksta , to ste uzvikivali na EP-u kad ste navijali zajedno sa hrvatskim navijacima ...

Naravno da cemo dobiti Madjare , ipak Madari ne zasluzuju da se bore za bronzu . Koliko vam sudije podilaze pokazao je mec protiv nas u finalu EP-a , a i protiv Hrvata ...
Ja ne navijam vodjen nekim nacionalnim osecanjima , meni je kvalitet i lepota igre presudna . A inace Madjari su mi blizi , pa nema razloga da navijam protiv njih ...

Не кажем, вјероватно има Црногораца који ће пјевати "Србе на врбе", али има и Срба који мрзе Црногорце. Никада ми нијесу и никада ми неће Хрвати бити ближи од Срба. У Малаги смо побиједили поштено, за разлику од Мађара данас. Ако су ти Мађари ближи, онда ти нијеси Србин
 
Ja sam polu Srbin , polu Hrvat . Mi u Srbiji zivimo sa 350000 Madjara i nema razloga da nam ne budu bliski , uostalom koliko samo Madjara je nastupilo za nas na Olimpijskim igrama ...
Iako ovo nije mesto za politiku simptomaticno je da bas ti govoris o bratstvu a podrzavas mafijaski DPS i Mila Djukanovica koji je od Crnogoraca koji su bili veci Srbi od samih Srba napravio najvece srbomrsce . Kao da se rugas ljudima na forumu ...
 
Pa yebote Crnogorci stalno cvilite na sudjenje?:thumbdown: Samo me zanima kada ste vidjeli da ti sviraju faul u napadu na igrača više ko nama protiv vas?:eek:


Nego baš mi je drago zbog raspleta. Mi smo shupcy, Srbi su pustili Talijanima (zapamtio sam nevjerojatno dodavanje Šapića u golaut minutu prije kraja s igračem više), a vi stalno plačete.Nema zlata i srebra za ex Yugoslaviju, samo, spletke, kukanja, prepucavanja, želja da susjedu krava crkne...eto nam ga sad...u dupence:hahaha:
 
Ja sam polu Srbin , polu Hrvat . Mi u Srbiji zivimo sa 350000 Madjara i nema razloga da nam ne budu bliski , uostalom koliko samo Madjara je nastupilo za nas na Olimpijskim igrama ...
Iako ovo nije mesto za politiku simptomaticno je da bas ti govoris o bratstvu a podrzavas mafijaski DPS i Mila Djukanovica koji je od Crnogoraca koji su bili veci Srbi od samih Srba napravio najvece srbomrsce . Kao da se rugas ljudima na forumu ...

Po ko zna koji put politika je umešala svoje prste, to ko podržava koju stranku, to je njegova stvar, ja lično ne mrzim Mađare i Crnogorce, pa ja lično ne znam ko je tebi bliži, Crna Gora u kojoj ima 200000 Srba, ili Mađarska u kojoj ima 7000 Srba, a kada si toliko LIBERALAN, zašto nisi recimo pre jedno 15 godina išao na Balaton u Mađarsku, nego na crnogorsko primorje.....:dontunderstand:
 
Ja sam polu Srbin , polu Hrvat . Mi u Srbiji zivimo sa 350000 Madjara i nema razloga da nam ne budu bliski , uostalom koliko samo Madjara je nastupilo za nas na Olimpijskim igrama ...
Iako ovo nije mesto za politiku simptomaticno je da bas ti govoris o bratstvu a podrzavas mafijaski DPS i Mila Djukanovica koji je od Crnogoraca koji su bili veci Srbi od samih Srba napravio najvece srbomrsce . Kao da se rugas ljudima na forumu ...

Буди ти близак са Мађарима, нико ти не брани.

Подржавам ДПС и Мила Ђукановића, али не сматрам да су они мафијашки и да су од Црногораца направили србомрсце. Ја, на примјер, уопште не мрзим Србе, а знам још много ДПС-оваца који не мрзе Србе
 
a kada si toliko LIBERALAN, zašto nisi recimo pre jedno 15 godina išao na Balaton u Mađarsku, nego na crnogorsko primorje...

Ja sam pre 15 godina ziveo u ratnom okruzenju u Hrvatskoj , a bio sam i u to vreme na hrvatskom primorju . Crnu Goru sam prvi put posetio 99 i to Kotor , zadji put 2001 Herceg Novi. U Madjarskoj sam bio 2003 i 2004 na doceku Nove godine u Budimpesti, a planiram i da odem na jezero Balaton .

Подржавам ДПС и Мила Ђукановића, али не сматрам да су они мафијашки

On jeste mafijas i Crna Gora je trenutno mafijaska drzava , uz Lukasenka poslednji autokratski rezim u Evropi Jos jednom ponavljam da mi je glupo da ti i slicni pricate o bratstvu , sto ste pokazali referendumom ...
Ja sam uvek tvrdio da su to besmislice , uopste cela ta YU i SCG avantura i da Srbija uvek ispadne zrtva i agresor zahvaljujuci masonskim kosmopolitskim eksperimentima .
Ja ne mrzim nijedan narod , bas me briga ko ce i kako da se nacionalno i verski izrazava ali ne mogu da podnesem ironicno i podmuklo vredjanje moje zemlje ...
 
Ne mora da znači to što smo se mi sad razdvojili, da sad treba da se mrzimo, da se bijemo kada igraju vaterpolo Srbija i Crna Gora, međutim to ko koga podržava to je njegova stvar,
Zasluzena pobeda Madjarske ...
Navijao sam za Madjare , nije valjda neko lud da iz Srbije navija za one koji na tribinama uzvikuju Srbe na vrbe ...

Za to da li je neko vikao Srbe na vrbe, to ne znam, ti verovatno zbog toga što si iz Hrvatske, pa ti Hrvati nisu toliko dragi, ne moraš sad da provociraš Crnogorce koji posećuju ovaj forum....
 
On jeste mafijas i Crna Gora je trenutno mafijaska drzava , uz Lukasenka poslednji autokratski rezim u Evropi Jos jednom ponavljam da mi je glupo da ti i slicni pricate o bratstvu , sto ste pokazali referendumom ...
Ja sam uvek tvrdio da su to besmislice , uopste cela ta YU i SCG avantura i da Srbija uvek ispadne zrtva i agresor zahvaljujuci masonskim kosmopolitskim eksperimentima .
Ja ne mrzim nijedan narod , bas me briga ko ce i kako da se nacionalno i verski izrazava ali ne mogu da podnesem ironicno i podmuklo vredjanje moje zemlje ...

Он је невин док се не докаже, а ЦГ је "солидно демократска" земља. То што смо на референдуму изабрали своју државу, не значи да Србе не сматрамо браћом.

И ово није никакво подмукло вријеђање твоје земље, ја, пак, мислим да је ти вријеђаш и каљаш јој образ навијајући за Мађаре умјесто за ЦГ. Једина утакмица на којој ја не навијам за Србију је Србија против Црне Горе
 
Он је невин док се не докаже, а ЦГ је "солидно демократска" земља. То што смо на референдуму изабрали своју државу, не значи да Србе не сматрамо браћом.

И ово није никакво подмукло вријеђање твоје земље, ја, пак, мислим да је ти вријеђаш и каљаш јој образ навијајући за Мађаре умјесто за ЦГ. Једина утакмица на којој ја не навијам за Србију је Србија против Црне Горе

Treba svima da je jasno da pricamo o sportu, a ne o politici, i da sport treba da bude odvojen od politike. Razumijem da ljudi mrze Mila zbog njegove politicke ideologije, ali zbog Mila neko da mrzi Crnu Goru to je potpuna besmislica.
Ja sam uz sve crnogorske sportirtiste bez obzira na to koliko su koji sportisti uspjesni, ali se takodje radujem uspjesima sportista iz susjednih zemalja.
 
Za to da li je neko vikao Srbe na vrbe, to ne znam, ti verovatno zbog toga što si iz Hrvatske, pa ti Hrvati nisu toliko dragi, ne moraš sad da provociraš Crnogorce koji posećuju ovaj forum....

Hrvati su mi dragi , zato sto sam i sam delom Hrvat , samo ne volim fasiste i rasisticke uvrede ma na ciji racun isli . Ja sam uvek bio borac protiv nacionalistickih uvreda i ugnjetavanja bilo kog naroda . Inace moj omiljni klub posle Crvene Zvezde je Hajduk iz Splita . Sto se tice navodnog provociranja bolje je da vi smanjite malo sa navodnim navijanjem za Srbiju , od kad vi navijate za Srbiju , poceli smo da gubimo ...


Он је невин док се не докаже, а ЦГ је "солидно демократска" земља

Da to je jos naucio od Slobe . Cela ta garnitura lopova iz 90-ih i iz Srbije i CG se polako osipa i njemu ce doci crni dani ...

И ово није никакво подмукло вријеђање твоје земље, ја, пак, мислим да је ти вријеђаш и каљаш јој образ навијајући за Мађаре умјесто за ЦГ.

Pa zao mi je sto te boli , ali realnost je takva . Tebi i drugim politicko nacionalno ostrascenim umovima je tesko da tako nesto shvatite , to je kad previse citate Balsu Brkovica i ostale crnogorske fasiste ...
 

Back
Top