Potrebna pomoc oko imena za radnju sa dečijom odecom

Uh...
To ti je kao sa davanjem imena bilo cemu (i bilo kome). Ko ima decu, zna o cemu pricam, a sustina je da nam nista ne zvuci dovoljno lepo i dovoljno vredno za to nesto nase, nama toliko posebno i drago. Dobra strana je da to ime posle vezes za to "nesto" (ili nekog) i uvek ti se svidja.
Kada smo smisljali ime za nasu Igraonicu, bilo je jako mnogo predloga... boljih i gorih. Moj dragi je jako naklonjen Italijanima ( a ni je nemam nista protiv njih :D), pa sam predlozila neki deminutiv iz njihovog jezika... Izbor je pao na "Topolino" i zbog sklonosti ka automobilima... Bilo mi je prihvatljivo, ali mi se cinilo da bi moglo i bolje...
Petnaestak minuta posto smo predali papire u APR, gospodin je pomenuo "Besnu glistu" i meni je i dan-danas po malo zao sto se ne zovemo tako...
 
svetleca reklama, dobar crtez na reklami koji pokazuje sliku dece , nesto tako
mnogo vise privlaci paznju od samog naziva prodavnice. posle ide dobro posao
ako je izbor i cena dobar.

moze i bez svetlece reklame i naziv nije toliko bitan ako je garderobica lepa, kvalitetna i sa pristupacnim cenama...sada kada razmislim, ima toliko prodavnica u kojima kupujem a i ne znam kako se zovu...

ima par stvari od kojih se jezim u prodavnicama
1.neljubazna prodavacica
2.od ovog artikla imamo samo br.2 i br.6, ili samo jedan komad...a snizenje?...kakvo snizenje?
3.VEEELIKO SNIZENJE....20-50%(ili jos vise), ceo izlog izlepljen, udjes unutra...sta je na snizenju?...jedna mala gondola sa 10-tak stvarcica ili snizeno sa 6500din. na 6200din.

e od toga mi se dize kosa na glavi...ne potcenjujte intekigenciju kupaca..
 

Back
Top