Primljene fotografije, spremne da prave $$$

Ajde malo da osvezim temu.... krepace.

Teksture

stock-photo-22335462-wooden-wall.jpg


stock-photo-22335004-brick-texture.jpg


Malo sablasti iz zivahnog nam grada Zrenjanina

stock-photo-22334597-foggy-morning.jpg
 
Je l' sam ja jedini ovde ili ? Gde su ostali stokeri ? :/

Mene su sa SS "dozivotno" izbacili. Otvorio nalog moj prijatelj i logovao se sa mog kompjutera. Onda ovi sa Shutera poceli da mi cesljaju galeriju, pa da li su ovo tvoje fotografije, pa odakle ideja za tvoje ilustracije i sl ?
Nakon mojih detaljnih odgovora nisu imali razumevanje i mene jednostavno banovali.
A bas me krenulo!!!! Verujem da naprosto nisu prihvatili da sa svojih 160 fotografija u proseku na dva meseca prebacujem na svoj konto nekih 80dolara. Djubrad masonska :whistling:

Moj prijatelj nije mogao da veruje da je on razlog sto su mene banovali, pa se i on javljajo administratorima Shutera ali djaba.

Ja njega i sebe tesim i kazem da oni nisu jedini na svetu :evil::evil:. Sada sakupljam svoje footografije za druge stock agencije.
 
Ne mogu da verujem... a dobro oni su uvek bili "birokratski" nastrojeni. Dok je istock recimo popustljiv i mozes sa njima razgovarati kao covek. Nista sad, pici na istock i ostale i bog da te vidi. Ja sta da nisu jedini, cak nisu ni medj najboljima. Jel si sacuvao sve radove ? Mislim imas li ih negde na hardu cd-u kao backup ?

Evo jedne jezive opet od mene

stock-photo-22389264-fog.jpg
 
Malo se izmenila situacija. Istock i dalje izlazi u susret svojim korisnicima vise nego ostali stock sajtovi. Ali su pritom jedni od rigoroznijih. Ako bi ih poredjali po rigoroznosti Istock je na prvom mestu, zatim Shutter pa fotolia, dreamsteam i depositphotos gutaju sve zivo.

i da bubnem par komada

stock-photo-48379428-light-at-the-end-of-the-tunnel.jpg


stock-photo-58021170-industrial-sunset.jpg
 

Back
Top