Primljene fotografije, spremne da prave $$$

Dulle_

Ističe se
Poruka
2.002
Ovde postavljajte fotke koje su vam primili na stock.

228535,1218486685,7.jpg




228535,1214932031,1.jpg





228535,1218733403,3.jpg
 
Poslednja izmena:
Чупаво чудо је позер само такав. Неће да мрдне како год да сам га окретао, само се држи за ту травку али кад сам хтео да га сликам без травке... не могу да га смирим колико бежи и неће да се исправи итд. Ботаничар неки.. воли траву :)
 
LOL... pa njegova travka... sta ce tebi njegova travka...

...bas kontam pre neki dan da bi trebali da otvorimo temu na kojoj cemo da kukamo o tome sta smo sve morali da uradimo za neki kadar... da organizujemo neki virtuelni group hag

Идеја ти је одлична, покрени тему !!!

Ма хтео сам изолованог да га сликам на белој позадини али неће без траве од урока .. мада сaм касније схватио (кад сам га одвојио од травке) да му није битно да ли је травка или не[то друго... битно је да нешто стине :hahaha:




braavo vedrane...iznenađen sam veoma prijatno...vidim da ovde na pdf stavljate samo otpatke, a na stock zna se...

Е хвала Ђоле... напредује се :) :worth:
 
Идеја ти је одлична, покрени тему !!!

Ма хтео сам изолованог да га сликам на белој позадини али неће без траве од урока .. мада сaм касније схватио (кад сам га одвојио од травке) да му није битно да ли је травка или не[то друго... битно је да нешто стине :hahaha:


hahahahahah... kakav je... LOL nije bas neki kooperativni model ;)

dobro je sto nisi na istocku, trazili bi ti i model release form... :dash:

@trucic, dobra ova zena u vodi...
 
...da bre, upravo tako...ima veze to sto su prihvacene nove, kao da inicijalizuju pristup mojim starijim fotkama...80% downloada jesu upravo te starije, gotovo zaboravljene fotke..nije da se bunim, ali je osecaj kao da ove nove bacam u vodu...nadam se da ce po ovoj logici doci i one na red..poZzzz
 

Back
Top