2 pitanja u vezi Sims 2

Poruka
4.413
1. Da li postoji mogucnost kad se vec napravi porodica da se doda clan i kako?
2. Kad napravim porodicu krecem sa 20000 simoleona i ne mogu da kupim veliku kucu. Da li postoji neki nacin na koji bih mogla a ne racunam onu sifru jer ona moze da se koristi tek kad se kupi kuca ili pocne da se gradi.
Hvala
 
1.Novog clana mozes useliti ako simsica ili sims nadju boyfrienda i girlfrienda i onda pise "Move in" e sad neznam ako zelis djecu kako to ide jer djecu nisam nikad pokusala useliti!

2.A znas kako sam ja kupovala velike kuce, prvo kupim malu kucu, i onda preko one sifre "motherlode" ukucas koliko zelis novca, nakon toga srusis kucu, ima ikonica u obliku tenka, i onda zadrzis sav taj novac i tad mozes kupiti veliku kucu!
 
2.A znas kako sam ja kupovala velike kuce, prvo kupim malu kucu, i onda preko one sifre "motherlode" ukucas koliko zelis novca, nakon toga srusis kucu, ima ikonica u obliku tenka, i onda zadrzis sav taj novac i tad mozes kupiti veliku kucu!

Ovaj nacin je najbolji - ako si n00b . Kako mrzim sifre ...:otkacio:
Evo kako sam ja igrao - Poceo sam sa porodicom od 8 clanova . Svi su bili odrasli jer deca ne prave kintu , deca samo trose ( ako mi ne verujes pitaj svoje roditelje :D ).
Od para koje imam na pocetku kupim oko 5 kreveta , jednu stolicu , TV koji postavim ispred stolice,3 WC-a,jednu policu za knjige,jedan dvosed,frizider,sporet i cini mi se da je to sve , za ostalo nisam ni imao kintu. Sve te stvari stavio sam na livadu :D . Kada pocnes da igras svi su do maksimuma odmorni,siti tj sve "ocene" su im popunjene . Prvo sto sam uradio je da sam svima stavio da uce kuvanje i dok im se ocene ne isprazne oni nauce kuvanje 3 crte (to sam radio da im se ne bi zapalila kuhinja kad je budem kupio) . I svima nadjem neki posao , nije bitno kakav , bitno je da zaradjuju . Onda nastaje pakao . Posto imam samo 5 kreveta 5 ukucanina stavim da spavaju , jednog da se razonodi gledajuci TV , a dvojicu posaljem na kupanje . Pa ih smenjujem . Jedva signem da sa svima igram u isto vreme . Onda oni krenu da rade , kako zaradjuju pare tako im je pravim zidove , kupujem stvari za kucu i postepeno stvari dolaze na svoje mesto . Vremenom kupim sve sto im treba , napravim ogromnu kucu i stare stvari zamenjujem novim i boljim . Onda paznju posvetim prvom ukucaninu i radim na tome da napreduje i dobija povisice . Sa ostalima igram samo da ih odrzim u zivotu - hrana , spavanje , redovan odlazak na posao i koriscenje kupaila . Kad sa prvim napredujem do maksimuma na poslu svu paznju posvetim drugom ukucaninu i tako dok svi ne budu najbolji u onome sto rade . Posle ne znam sta cu sa parama :D . Ne kazem da ovako trebas da igras , ali nemoj da u startu razmisljas o velikoj kuci . Meni ukucani prva 3 ili 4 dana zive na livadi :D . Ukljuci mastu , ima mnogo nacina . Pozdrav .
 
Ima nacin da da dodas novac prije ulaska u kucu a sljedeci je:
1.) na mapi tvojeg susjedstva pretisni ctrl+shift+c
2.) upisi familyfunds (npr: ime familije je "smith" i zatim upises familyfunds smith <kolicina simoleona> bez <>

Ukoliko ti ove komande ne rade ukucaj "help" pod cheat window i dobit ces tocan ispis za familyfunds...
i jos jedna mala nota: pretisni ctrl+shift+c i zatim upisi prva tri slova "fam" i zatim pretisni TAB sto ce ti automatski prepisati cheat ti samo dodaj prezime familije i koliko zelis simoleona...
 
Probaj ovo
Na susjedstvu prije nego udjes u kucu ucini sljedece:

Ctrl+shift+c zatim upisi prva 3 slova "FAM" i pretisni TAB na sto ces dobiti cheat "FamilyFunds" i samo poslije toga napisi prezime familije koju imas (npr: "smith") sto ce izgledati ovako "Familyfunds smith <simoleons>" umjesto <zagrada> stavi kolicinu simoleona i klik ENTER i sad provjeri family koliko ti ima love pri ulasku u kucu.

Na taj nacin mozes dodati bilo kojoj familiji novac prije ulaska u kucu i poslije ulaska.

nadam se da je pomoglo.
 
Otkrila sam jos jedan nacin. USelim porodicu na neko imanje, ukucam onu sifru motherlode, nakupim pare i onda iselim porodicu a pare im ostanu:) A za 1. nisam nasla resenje nego sam pravila novu porodicu posto sam zaboravila da ubacim clana:D

Inace milisave, to kako ti igras je verovatno i zamisljeno da se igra samo ja nemam strpljenja da se bakcem, istrosila sam te zivce na simsima 1, tad sam kao ti pocinjala od nule. Sad hocu da se razbacujem, doslo rasipnicko vreme:D
 

Back
Top