ULIČNI PORTRETI

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
2775732233_44eb5b130b_o.jpg
 
  • Podržavam
Reactions: !JO
divlja, pardon nikako da se naviknem na zmajevu, ne znam šta da kažem...svaka čast bi bilo malo...
prva mi je najbolja, bez obzira što se vidi delo tvojih alatki iz PS...kada budeš ovo izlagala na izložbi, ukloni i one noge oko kamile...stvarno dobra, oštra, dobar ugao i položaj fotoaparat pri fotografisanju...
druga dobra, ali trebala si smanjiti blendu(ako si imala vremena, a verovatno nisi) kako bi baka bila u prvom planu, odnosno drugi plan da bude blurovan, jer ima mnogo odsečenih ljudi koji smetaju...
treća klasična za tebe, isto veoma dobra, nemam zamerki...
i da moram da pohvalim odličnu obradu svih fotografija...
sve u svemu lepo što si otvorila jednu temu, veoma popularnu u fotografskim krugovima...
 
Hvala društvo, bakyy, da znaš da je ovo već ispravljen prozor...dekica je na II sprat, još je fotkano je iskosa, tako da je ovo najbolje što sam mogao...mada mogu ja i bolje, ali neki drugi put...
 
uh... necem da budem neko ko non-stop nesto zamera a sama ne ume da uradi ni stock fotografiju... ali malo je tamnjikava slika i ima mnogo detalja... malo mi te stvarcice na simsu skrecu pogled...

"dekica je na II sprat, još je fotkano je iskosa, tako da je ovo najbolje što sam mogao...mada mogu ja i bolje, ali neki drugi put..."

a zbog ovoga sam predlozila temu na kojoj cemo da "kukamo" o tome sta smo sve morali da uradimo za kadar ;)

i sad bi dobio free hug
longing-1.gif
 
hehe ne sekiraj se forestice, malo je jedan free hug za ovakve kritike...a te stvračice stoje tu još od 1872 god, tako da mi je bilo glupo da ih pomeram, a kanarinca redovno menjaju...
ne treba ti takva tema... ja ću svugde i uvek da kukam kada nije dobar kadar ili nešto drugo, meni ili nekom drugom...normalno i obrnuto...
 

Back
Top