Pomoć oko bagova

neobaveštena

Primećen član
Poruka
529
Pošto sam ja jedna gospođa u godinama koja je pod stare dane počela da igra igrice,zamolila bih one malo mlađe – i iskusnije da mi pomognu:worth:.Nedavno sam počela da igram Sybria1,totalno se zapalila za igricu – već isplanirala da nabavim drugi deo – kad ono – zablokirala mi igrica negde na pola:dash:.E sad,nisam baš zapisala koju mi grešku javlja,znam samo da se radi o nekim bagovima:???:.
Mene zanima da li je moguće rešiti taj problem,i ako jeste na koji način?
 
Pošto sam ja jedna gospođa u godinama koja je pod stare dane počela da igra igrice,zamolila bih one malo mlađe – i iskusnije da mi pomognu:worth:.Nedavno sam počela da igram Sybria1,totalno se zapalila za igricu – već isplanirala da nabavim drugi deo – kad ono – zablokirala mi igrica negde na pola:dash:.E sad,nisam baš zapisala koju mi grešku javlja,znam samo da se radi o nekim bagovima:???:.
Mene zanima da li je moguće rešiti taj problem,i ako jeste na koji način?

Igrica ne bi trebalo da blokira, stara je i pretpostavljam da imate jaču mašinu. Jedino ako vam je mašinka slabija nego što igrica zahteva. I ja sam je lično igrala kada se pojavila 2002 godine. U međuvremenu sam je prelazila po sto puta i nikad da mi dosadi. Problem bi mogla da rešiš tako što ćeš često da sačuvavaš svoje pozicije, i onda i ako zablokira restart pa ponovo. Uživaj u čarima Syberie.
Pozdrav!:D
 
Nije problem u mašini ,sigurna sam,moj gazda za firmu nabavlja samo najbolje:super:
Pošto je očigledno da igram u pauzama na poslu,ne mogu baš odmah da proverim koja je tačno greška u pitanju,ali čim budem mogla ja vam javljam.Ako je "zakrpa" u pitanju,može li to da se skine sa neta?Da ne pišem "u prazno" javljam se tek kada budem imala neke konkretne informacije.U svakom slučaju,hvala svima:bye:
 
Probala sam više puta,prvi put je radilo ctrl/alt/delete pošto sam sačekala da li će samo da se odblokira - ali ništa,samo crn monitor.Drugi put mi je javilo tu poruku o bugovima,a treći put mi je blokiralo s tim da je ostala scena iz igrice.Ovog puta komp nije reagovao ni na ctrl/alt/delete pa sam morala da restartujem komp:confused:Svaki put mi je zakočio na takoreći istom delu igrice.Sutra ću pokušati ponovo da je pokrenem (dok gazda firme nije u kancelariji:lol:),pa ako javi koji je bug u pitanju ja se javljam iz istih stopa.
 
Ja sam imao slican problem sa igricom Half Life 2: Episode two, i nikakav patch nije mogao da resi problem... Uvek mi se zaglavljivao na jednom delu kod nekih vrata... Onda sam iz ocaja ukucao sifru za letenje, i preleteo ta vrata, i nastavio da igram igricu kao da se nikad nista nije desilo! Probaj nesto na tu foru, kad ti vec pravi problem na istom mestu.
 
Sručnjaci,evo greške koju mi javlja komp:“The instruction at „0x7c911639“ referenced memory at „0x0204a005“.The memory could not be „read“.Ako mislite da patch može da reši problem,javite mi samo gde to mogu da skinem sa neta.Hvala vam puno na trudu da pomognete i gospođi u godinama:ok:,nadam se da ću nekako rešiti problem.
 

Back
Top