okupljanja ljis-a

Treća

Iskusan
Poruka
6.360
Ako mislite da ne treba da postoji tema, obrišite.
Čitam sad na jednoj o nekom okupljanju, pa sam se setila da se to često tako piše. Mislila sam da bi bilo zgodno da postoji tema gde će neko moći da pozove na okupljanje, da se pišu dešavanja sa okupljanja, ako želite, kače slike. I tako. Ne ono dogovaranje, pa sprdačina i svađanje, već nešto kao oglasna tabla, a dogovarajte se pp-om ili kako želite.
 
Ako mislite da ne treba da postoji tema, obrišite.
Čitam sad na jednoj o nekom okupljanju, pa sam se setila da se to često tako piše. Mislila sam da bi bilo zgodno da postoji tema gde će neko moći da pozove na okupljanje, da se pišu dešavanja sa okupljanja, ako želite, kače slike. I tako. Ne ono dogovaranje, pa sprdačina i svađanje, već nešto kao oglasna tabla, a dogovarajte se pp-om ili kako želite.

Lepa ideja:)
 
Нема ништа од тога...
Ја једном пробао да организујем али нико није хтео да дође...
Успева само преко ПП...

A da se ovde izjasne oni sto hoce pa da se krene na PP?

:lol: ne, a i da se kopira.. to je kraljevo, ako se ne varam, a ovo je sveobuhvatno. okupljnje u svemirskom brodu.

Eto u KVu ja dosao iz PO jos neki iz CA i tako, a i kakve veze ima gde ce biti okupljanje ...samo ako ljudi hoce da dodju.
 
ja ne znam za vas ali sam ispalio prosli put iskrsulo mi da palim van bg-a.
inace jedva se okupim i sa mojom ekipom koja je u bg-g (svako ima drugacije planove obaveze itd.) svejedno sad sam solo i znatizeljan kako pojedine i pojedini izgledaju i kakvi su u RL.

PODRZAVAM i cekam poziv ili javno ili na pp

pozdrav svima
 
ja ne znam za vas ali sam ispalio prosli put iskrsulo mi da palim van bg-a.
inace jedva se okupim i sa mojom ekipom koja je u bg-g (svako ima drugacije planove obaveze itd.) svejedno sad sam solo i znatizeljan kako pojedine i pojedini izgledaju i kakvi su u RL.

PRIDRZAVAM GA i cekam poziv ili javno ili na pp

pozdrav svima

MSN-Emoticon-027.gif
 

Back
Top