Dinara Safina

on me frapirao na Vimbldonu.. djokovicu je odrzao cas tenisa i tokom citavog turnira je bio miran i stalozen. naravno,lagano je porazen od Federera ali mu je to 1/2 sjajan uspeh

pre par nedelja sam konacno gledao starog Marata kada je u mecu sa Tursunovim psovao sudije redom,lomio rekete a jedan je zavrsio i na protivnickoj strani terena

meni je on strasno gotivan jer je mnogo opusten,boli ga uvo za sve
 
A meni je ona omiljena teniserka već neke 2-3 godine (u rangu sa Jelenom) i baš mi je drago što joj je krenulo ... mislim da je psihički dosta stabilnija od brata i da može lagano do broja jedan ako još malo zapne. Jelenu isto gotivim ali u ovom trenutku Safina mnogo bolje igra.
 
da nije losa,ali sta je osvojila?igrala finala RG i OI i oba izgubila...

i Nordic nije marat Djokovicu odrzao cas tenisa nego je Djokovic sam sebe pobedio(zbog lose igre),videcemo njihov sledeci mec kako ce proci
 
nije bitna sad Jankoviceva u ovoj prici,nego Safina a ona je izgubila oba velika finala koja je igrala ove godine...mislim svaka cast za srebro na OI to jeste uspeh ali cekamo nesto vece od nje neki grend slem da uzme a do tada...
 
nije bitna sad Jankoviceva u ovoj prici,nego Safina a ona je izgubila oba velika finala koja je igrala ove godine...mislim svaka cast za srebro na OI to jeste uspeh ali cekamo nesto vece od nje neki grend slem da uzme a do tada...

a do tada sta?? ili mozda hoces da mi kazes da danas ne mozes biti prvi bez GS-a!! ne bih rekao

i da li priznajes da trenutno igra bolje od obe ''teniske princeze''??
 
pa ja se prvi slazem sa tobom sto se tice Jankoviceve nezasluzeno je bila prva...

pa od Jankoviceve igra bolje a od Ane ne jer ona nije ni igrala u poslednje vreme,uostalom kad su se sastale u finalu Rolan Garosa Ana joj je objasnila ko je bolji i uzela RG!

evo tebi kontra pitanje,jer se slazes da je Safina bolja od Sarapove?
 
pa ja se prvi slazem sa tobom sto se tice Jankoviceve nezasluzeno je bila prva...

pa od Jankoviceve igra bolje a od Ane ne jer ona nije ni igrala u poslednje vreme,uostalom kad su se sastale u finalu Rolan Garosa Ana joj je objasnila ko je bolji i uzela RG!

evo tebi kontra pitanje,jer se slazes da je Safina bolja od Sarapove?

vidim kako im iavnovic objasnjava posle tog RG-a

sad jeste,s tim sto mora jos mnogo bolje da igra da bi uradila ono je Masa
 
Enanka je zakon u tenisu. To je zapadnjačka škola. Rutina. Navijam za naše i tako će uvek biti ali istina mora da se prizna. Ana nije dorasla mestu broj 1 a ni Jelena. Ana se ponaša nezrelo i nezainteresovano za tenis u poslednje vreme. Mesec dana nije uzela reket u ruke a tek što je postala broj 1. Zbog nerada je odustala na Olimpijskum igrama. Jelenu stalno nešto boli. :evil: Da li Federera i Nadal boli nešto u proteklih 5 godina? Nisam primetila.
 
Ne osporavam...Devojka stvarno ima znanja, i trudi se znatno vise onih koje su ispred nje.
Zasluzuje da se nadje na najvisoj poziciji na osnovu postignutih rezultata u skorije vreme, to je tacno.
 

Back
Top