evo ovako

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
zasto je uobicajeno da se kaze- muski ego, muska sujeta?
sa druge strane, kaze se- zenska sujeta ali NE i zenski ego.
da li to znaci da su muskarci em sujetni em egoisti, a zene samo i skromno sujetne?

ko je, onako odokativno, gori po tom pitanju?

ja znam al necu d akazem:P
 
zasto je uobicajeno da se kaze- muski ego, muska sujeta?
sa druge strane, kaze se- zenska sujeta ali NE i zenski ego.
da li to znaci da su muskarci em sujetni em egoisti, a zene samo i skromno sujetne?

ko je, onako odokativno, gori po tom pitanju?

ja znam al necu d akazem:P

:ok: ja volim moj ego i ne dam ga nikom...i gajim ga i negujem mozda i vise nego ovu moju malu ali zlatnu.....:rotf:.....
 
Eto nama nove fraze... lepshi, manje sujetan, pol... :)
Logichno je da su mushkarci uvek bili i bice veci egoisti 3 puta od zena... To ti je komplex muzijaka za dokazivanjem u choporu... klasika...
 
zasto je uobicajeno da se kaze- muski ego, muska sujeta?
sa druge strane, kaze se- zenska sujeta ali NE i zenski ego.
da li to znaci da su muskarci em sujetni em egoisti, a zene samo i skromno sujetne?

ko je, onako odokativno, gori po tom pitanju?

ja znam al necu d akazem:P

ne postoji muška sujeta.

to ti je ona stara, muškarci su jebači, žene *****, izvinte što psujem
 
:whistling:

jok al mi dosadno o izmisljenim incestima i hipotetickim abortusima

E to si u pravu. :lol: Pa zakuvaj onda malo nek se ljudi svadjaju i zanimaju i dangube po forumu. :lol:

Eto ja mislim da su muskarci bolji od zena u bilo kom pogledu... :lol: Osim sto zene imaju lepse gooze i vece sise... :lol: :rotf:
(vidis koliki mi je ego?) :lol: :hahaha:
 
Poslednja izmena:
zasto je uobicajeno da se kaze- muski ego, muska sujeta?
sa druge strane, kaze se- zenska sujeta ali NE i zenski ego.
da li to znaci da su muskarci em sujetni em egoisti, a zene samo i skromno sujetne?

ko je, onako odokativno, gori po tom pitanju?

ja znam al necu d akazem:P

muski ego-jer su egoisti:mrgreen:
a zemmska sujeta-jer cemo pre odreagovati kada nam neko popljuje friz i cipele, nego ako pocinje 3 svetski rat:P
shalim se-i ego i sujeta su vrlo relativne i individualne stvari, koje ne podlezu kategorizacijama...mislim da, ako je covek u dobrom fazonu, moze da se oslobodi viska toga, ali opet nekako mi se cini da samo ukoliko si ih rasterecen mozes biti istinski happy:D
 
muski ego-jer su egoisti:mrgreen:
a zemmska sujeta-jer cemo pre odreagovati kada nam neko popljuje friz i cipele, nego ako pocinje 3 svetski rat:Pshalim se-i ego i sujeta su vrlo relativne i individualne stvari, koje ne podlezu kategorizacijama...mislim da, ako je covek u dobrom fazonu, moze da se oslobodi viska toga, ali opet nekako mi se cini da samo ukoliko si ih rasterecen mozes biti istinski happy:D

ovo je tako srceparajuce istinito :lol:
 

Back
Top