Moj cale je **** u Becu..

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
..Tu stvar je On dobijao, na zlatnom posluzavniku od najvecih dama Evrope. Moj otac je **** u Becu, za vreme njegovog najveceg uspona, u Parizu, dok je bio centar sveta, u Moskvi, za vreme najvecih pesnika, u Londonu, za vreme kraljice Viktorije...
Moj otac je **** zastrasujuce; kao orkan !
Ostavljao je za sobom uplakane i ucveljene grofice, baronice, princeze. Sto On nije ubio u krevetu, to se samo poubijalo od zalosti za njim.
Harao je evropom, u crnom fraku, sa zlatnim monoklom i dijamantskim stapom.
Moj Otac je ziva evropska legenda !

ps. Ovo je bio jedan literalan uvod ukraden sa nekih poznatih stranica...

pps. I evo pitanja : " Mozete li opisati sexualne podvige vasih roditelja ? "
 
..Tu stvar je On dobijao, na zlatnom posluzavniku od najvecih dama Evrope. Moj otac je **** u Becu, za vreme njegovog najveceg uspona, u Parizu, dok je bio centar sveta, u Moskvi, za vreme najvecih pesnika, u Londonu, za vreme kraljice

Jebao sam vala dosta
Od zivota malo osta
Hej zeno moja hej

Sve koje sam $teko, kara drugi neko
I sve $to sam $teko, sada drugi neko

[c] Ojdanitsch Erra
 
..Tu stvar je On dobijao, na zlatnom posluzavniku od najvecih dama Evrope. Moj otac je **** u Becu, za vreme njegovog najveceg uspona, u Parizu, dok je bio centar sveta, u Moskvi, za vreme najvecih pesnika, u Londonu, za vreme kraljice Viktorije...
Moj otac je **** zastrasujuce; kao orkan !
Ostavljao je za sobom uplakane i ucveljene grofice, baronice, princeze. Sto On nije ubio u krevetu, to se samo poubijalo od zalosti za njim.
Harao je evropom, u crnom fraku, sa zlatnim monoklom i dijamantskim stapom.
Moj Otac je ziva evropska legenda !

ps. Ovo je bio jedan literalan uvod ukraden sa nekih poznatih stranica...

pps. I evo pitanja : " Mozete li opisati sexualne podvige vasih roditelja ? "
...imash sliku u mom profilu...:)
 
ja samo znam d aje jedna iz moje familije kresnula i jednog tipa, njegovu zenu, njenu sestru, njihovo kuce i plus imala peting sa njihovim mentalno retardiranim sinom.
prica se i da je napadala i njegovog caleta al ovaj sedeo u invalidskim kolicima.
 
Moj cale je ceo zivot bio s mojom kevom
zato je ocelavio
moj cale je imao ista kola ko Duci Simonovic tamo negde pochetkom 70-tih....ili Srecko Jaric beshe..ebem ga,neki poznati kosharkash...i tada su to bila dva jedina modela u gradu/zemlji..do dushe pojma nemam koja kola,ne razumem se ali tada su bila vrh(:
 

Back
Top