FK Vojvodina

Deki ne znam jesi li iskren ili sarkastican, ali sve si ubo

dovoljno je reci samo da dva kluba u Srbiji sa ubedljivo najvecim dugovanjima opet dovode pojacanja za koje ostali klubovi mogu samo da sanjaju da imaju barem jednog igraca poput Bozinova, Oumarua, Stevanovica, Ibanjeza, Kataia i Srnića

dovoljno je samo reci da je jedan VK Becej koji je bio prvak Evrope i jedno vreme drzao nase najbolje igrace ugasen zbog dugovanja... nesto sto Zvezdu i Partizan nikada nece stici ni u jednom sportu
 
Deki ne znam jesi li iskren ili sarkastican, ali sve si ubo

dovoljno je reci samo da dva kluba u Srbiji sa ubedljivo najvecim dugovanjima opet dovode pojacanja za koje ostali klubovi mogu samo da sanjaju da imaju barem jednog igraca poput Bozinova, Oumarua, Stevanovica, Ibanjeza, Kataia i Srnića

dovoljno je samo reci da je jedan VK Becej koji je bio prvak Evrope i jedno vreme drzao nase najbolje igrace ugasen zbog dugovanja... nesto sto Zvezdu i Partizan nikada nece stici ni u jednom sportu

Nisam sarkastican. Napisao sam ono kako jeste. Ili kako ja vidim stvari.
U normalnim zemljama klubovi sa tolikim dugovima bi bili kaznjeni debelo. Ili klubovi tipa Borac Cacak, Mladost Lucane, Napredak Krusevac da imaju dugovanja od 15 miliona evra bi momentalno bankrotirali ili bili ugaseni. Da ne pricam za dug od 50 miliona.
 
Nisam sarkastican. Napisao sam ono kako jeste. Ili kako ja vidim stvari.
U normalnim zemljama klubovi sa tolikim dugovima bi bili kaznjeni debelo. Ili klubovi tipa Borac Cacak, Mladost Lucane, Napredak Krusevac da imaju dugovanja od 15 miliona evra bi momentalno bankrotirali ili bili ugaseni. Da ne pricam za dug od 50 miliona.

Koliki su dugovi Čelsija ili Sitija? Svi su dužni. Jedino se slažem da bi država trebalo svima da pomogne. Mada i pokrajina i grad su u stvari država.
 
rekao sam sebi da se necu nervirati i komentarisati klub ove sezone posle katastrofalnih rezultata, a pogotovo posle dolaska novog trenera koji mi je skroz antipatican i nadmen... ciganin kojeg svi vide, pa i on sam sebe, kao buduceg trenera Zvezde koji je samo na privremenom radu i kaljenju u drugim klubovima...

ipak moram da priznam da se njegovim dolaskom igra Vojvodine u ove dve utakmice znatno popravila... izvadio je Ozegovica iz prvog tima i protiv Mladosti je to izgledalo kao poptuni pogodak, jer je igra bila dosta brza leprsavija, jer Ozegovic voli da zadrzava i cesto ide nazad sa loptom i time upropasti dosta potencijalnih napada... protiv Mladosti smo imali strasne sanse, 4 promasena zicera i opet ubedljivo pobedili...

druga dobra stvar koju je Lalatovic uradio je sto je u prvih 11 ubacio Sinisu Babica koji je u obe poslednje utakmice postigao po gol

treca dobra stvar je sto je konacno mesto prvog golmana dodeljeno Nikoli Pericu koji je u obe utakmice imao po jednu neverovatnu intervenciju iz kojih i da je primio gol niko ne bi mogao nista da mu kaze

cetvrta dobra stvar je sto je Ivan Lakicevic dobio prednost na mestu desnog beka u odnosu na Jovicu Vasilica, jer je dosta brzi, pokretniji i opasniji u napadu

tandem Rosic - Pankov bez greske protiv Mladosti... ne znam jel neko ima mladju odbranu od nas: Peric(92) - Nastic(94), Pankov(95), Rosic(93), Lakicevic(93)... Kamerunac Dzon Meri se konacno oporavio i debitovao i za 15 minuta pokazao koliko je zeljan fudbala i dokazivanja... verovatno uskoro prvi napadac ako nastavi tako

sve u svemu iako je malo vremena proslo za sada lepo izgleda, ali pravi test sledi protiv Partizana... samo videcemo hoce li Lalatovic voditi utakmicu
 
z4oqhyY.jpg
 
Свака част овом трећем по снази клубу на победи...и то бих рекао без приговора...јесте да је било ту свачега,они имали срећу...и тако...али
ово за тренера Лалатовића је :eek: ...и ја бих ту истерао правду до краја...и то не да се нама дају бодови (нисмо ни заслужили) ,ни Војводини (баш ме брига) него да се
казни тренер Лалатовић....максимално....Без обзира чији јесте и биће тренер....
 
Свака част овом трећем по снази клубу на победи...и то бих рекао без приговора...јесте да је било ту свачега,они имали срећу...и тако...али
ово за тренера Лалатовића је :eek: ...и ја бих ту истерао правду до краја...и то не да се нама дају бодови (нисмо ни заслужили) ,ни Војводини (баш ме брига) него да се
казни тренер Лалатовић....максимално....Без обзира чији јесте и биће тренер....

Ne moze da se izbegne kazna ako potpises za drugi klub. A ovo sa tehnickom klupom je sprdnja na kvadrat. Ili si kaznjen ili nisi, nema kompromisa. Jos uvek cekam da "Grof" od Mojkovca odradi dva crvena kartona.
 
TROJICA FUDBALERA VOŠE U OLIMPIJSKOJ REPREZENTACIJI SRBIJE

Fudbaleri Vojvodine Bojan Nastić (21), Lazar Rosić (22) i Mirko Ivanić (22) pozvani su u olimpijsku reprezentaciju Srbije za prijateljsku utakmicu protiv Katara.

Reč je o selekciji za igrače do 23 godine starosti, a okupljanje je predviđeno za četvrtak, 17. decembar, u sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi.

Prijateljski meč između Srbije i Katara odigraće se 22. decembra u španskom gradu Herezu, sa početkom u 12 časova.

Selektor olimpijske reprezentacije Srbije je aktuelni trener Radničkog iz Niša Milan Rastavac, koji je ranije bio član stručnog štaba ekipe Vojvodine.

http://www.fkvojvodina.rs/2015/12/trojica-fudbalera-vose-u-olimpijskoj-reprezentaciji-srbije/

- - - - - - - - - -

mozda je mogao jos i Lakicevic ali dobro...

zaista ni ne znam koja je svrha ove U23 selekcije kada nas ni nece biti na OI... sad ce odigrati protiv Katara (jakog li protivnika) i to je to do 2020

bezveze skroz, ali ok
 
TROJICA FUDBALERA VOŠE U OLIMPIJSKOJ REPREZENTACIJI SRBIJE

Fudbaleri Vojvodine Bojan Nastić (21), Lazar Rosić (22) i Mirko Ivanić (22) pozvani su u olimpijsku reprezentaciju Srbije za prijateljsku utakmicu protiv Katara.

Reč je o selekciji za igrače do 23 godine starosti, a okupljanje je predviđeno za četvrtak, 17. decembar, u sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi.

Prijateljski meč između Srbije i Katara odigraće se 22. decembra u španskom gradu Herezu, sa početkom u 12 časova.

Selektor olimpijske reprezentacije Srbije je aktuelni trener Radničkog iz Niša Milan Rastavac, koji je ranije bio član stručnog štaba ekipe Vojvodine.

http://www.fkvojvodina.rs/2015/12/trojica-fudbalera-vose-u-olimpijskoj-reprezentaciji-srbije/

- - - - - - - - - -

mozda je mogao jos i Lakicevic ali dobro...

zaista ni ne znam koja je svrha ove U23 selekcije kada nas ni nece biti na OI... sad ce odigrati protiv Katara (jakog li protivnika) i to je to do 2020

bezveze skroz, ali ok

Mnogo bi bilo 4 igraca iz Vojvodine. Rastavac ima izbor i inostranih igraca sto je veliki broj. Osim toga on je trenirao Rosica i zna kakve kvalitete poseduje. Ivanic je ocekivan izbor. Inace U23 i ovo sa Rastavcem je verovatno proba pre svega za trenera a onda za igrace koji nisu isprobani. Covek je sa jako skromnom ekipom Radnickog napravio visok plasman i respektabilnu ekipu sto valjda znaci da ima neko znanje o fudbalu.
 
ne verujem da ce cimati bilo koga iz inostranstva zbog ovoga... ovo je za one koji su prerasli U21, a i dalje nisu odovljno dobri za A reprezentaciju... dakle nesto kao iz sazaljenja

Nastic je zalutao jer je on clan U21, a Lakicevic nije

ovo ce jedino imati smisla ukoliko oni koji se pokazu kao najbolji budu prebaceni u A reprezentaciju

sto se tice Rastavca drago mi je sto je otisao u Nis i sto sa Radnickim i malim budzetom pravi cuda... da je ostao u Vojvodini nikada ne bi dobio pravu sansu iako je skroz zasluzuje
 
ne verujem da ce cimati bilo koga iz inostranstva zbog ovoga... ovo je za one koji su prerasli U21, a i dalje nisu odovljno dobri za A reprezentaciju... dakle nesto kao iz sazaljenja

Nastic je zalutao jer je on clan U21, a Lakicevic nije

ovo ce jedino imati smisla ukoliko oni koji se pokazu kao najbolji budu prebaceni u A reprezentaciju

sto se tice Rastavca drago mi je sto je otisao u Nis i sto sa Radnickim i malim budzetom pravi cuda... da je ostao u Vojvodini nikada ne bi dobio pravu sansu iako je skroz zasluzuje

Mislim da moze napraviti lepu ekipu od igraca koji zele da se pokazu i dokazu. Ako pozove neke igrace koji nisu... iskomercijalizovani tipa Zivkovic, Grujic... vec igrace koji su dobri a nisu u prvom planu u medijima i ne mogu da se prodaju za nekoliko miliona, bice lepo videti kako ce to izgledati. A za Rastavca imam samo reci hvale bez obzira sto vodi Radnicki. Takvog gospodina odavno nisam video u nasem fudbalu. Za sada bez mrlje u karijeri.
 
Vojvodina spremila spisak želja

Novosađani održali sastanak povodom predstojećeg zimskog prelaznog roka koji u Srbiji počinje 18.01.2016. godine i traje do 12.02.2016 godine.

Klub iz Novog Sada sačinio je spisak a među njima su i dva bivša fudbalera Vojvodine. Naime kako saznaje BUTASPORT.RS, glavne želje crveno-belih su Milan Stepanov (32) i Dejan Meleg (21).

stepanov-i-meleg.jpg


Čelnici Voše kako saznaje naš portal, oko su bacili i na Adnana Sećerovića koji igra za Radnik iz Bijeljine.



- - - - - - - - - -

Meleg je super pojacanje za nas i u slucaju Ivanicevog odlaska verujem da ce preuzeti ulogu lidera tima...

Stepanova smo zeleli i pre dve godine, ali tada on nije hteo... a sada kada ne moze da se izbori ni u Sarajevu zeli da se vrati kod nas... ja ga ne bih primio

a ovaj lik iz Bosne, sve mislim da je neka menadzerska prevara i ne bih ja pored igraca koje vec imamo i nase dece zvao anonimusa koji je u svojoj kratkoj karijeri promenio 8 klubova
 
hahaha povredjen je, ali vidim po nekim slikama da ga to ne sprecava da zalazi po novosadskim klubovima :mrgreen:

inace on nam je potreban jer su ostali napadaci previse zeleni, a on je stari lisac

na leto mu istice ugovor, ali tada ce vec imati 34 godine
 
hahaha povredjen je, ali vidim po nekim slikama da ga to ne sprecava da zalazi po novosadskim klubovima :mrgreen:

inace on nam je potreban jer su ostali napadaci previse zeleni, a on je stari lisac

na leto mu istice ugovor, ali tada ce vec imati 34 godine

Cudan je on malo. Oblaci se nekako blesavo, kad ga vidis na ulici sve sija na njemu. Kao kad se seljak vrati iz Svice posle 3 meseca rada na skeli pa postane prva zvezda u selu zbog garderobe koju je doneo.
Koliko je klubova izmenjao i drzava u kojima je ziveo nije ni cudo sto je sav luckast. Ali je strasan napadac.
 
Daleko od toga da Stepanov nije imao veze.
Bio je odličan u Vojvodini na početku karijere i u mladoj reprezentaciji.
Posle odlaska u Porto je propao, imao je problema sa povredama, ali svejedno, radi se o dobrom igraču.

Znam ja da je on vazio za 'velikog talenta' ali meni uvek bio kurton sem skoka nije imo nista...Protiv mladih Hrvata u drugoj utakmici Da Silva mu je dusu izvadio tu je ispadao kao iz voza napravio je cist penal srecom sudija nije sviro... tu drugu su nas hrvati urnisali ali bili pod velikim pritiskom ipak su morali da nam stave makar 2 ili 3 za produzetke Mirko sve odradio u Beogradu inace...tu generaciju je vodio Okuka pa je u gorici duplirao bekove po krilima trisovic i basta sa dva zadnja vezna cini mi se...isto tako pamtim autogol Stepanova kad smo se obrukali protiv kazakstanaca Vidic moro cuva i njega i napadace Kazakstana...ta generacija Okukina koja je do polufinala dosla golom Mutnja u 90nekom...samo smo se branili i nesto iz prekida pa tako nabijeni u 16 Stepanov glavom cistio pa se onda izlozili ovaj 'talenat'..u ****** kolko sam napiso anyway sve je ovo nebitno i neko moje vidjenje...ali ako cojek nemoze u Sarajevu da igra pa wtf kako ce onda biti pojacanje Vojvodini to je bila poenta...
 

Back
Top