Nismo vise prijatelji

U prijateljstvu uvek moze "nazad", ako je bilo pravo. Ako je bilo corak, onda neka ga zakopano.

slazem se, to me najvise i boli jer sam shvatila da je samo meni bilo vasno, jer i posle svega sto je druga strana uradila ipak se samo ja trudim i ispadam idiot....a bilo je mnogo vise od prijateljstva....I zao mi svog ulozenog vremena.....zar je samo meni bilo bitno.

Eh....najgore je sto mi nedostaje, sto ne mogu da se naljutim i prestanem da volim...a moram, to je najbolje :dontunderstand:
 
slazem se, to me najvise i boli jer sam shvatila da je samo meni bilo vasno, jer i posle svega sto je druga strana uradila ipak se samo ja trudim i ispadam idiot....a bilo je mnogo vise od prijateljstva....I zao mi svog ulozenog vremena.....zar je samo meni bilo bitno.

Eh....najgore je sto mi nedostaje, sto ne mogu da se naljutim i prestanem da volim...a moram, to je najbolje :dontunderstand:

Nemoj da ti bude zao ulozenog vremena, posto se razvijamo upravo kad sebe dajemo. Ako je tom nekom bilo nebitno, to je njegov propust i gubitak.
I nemoj ni da se ljutis, utice na lepotu, iznutra i spolja. Ne moras ni da prestanes da volis, pa to je samo tvoje osecanje. :D
 
upravo tako....tesko odoleti.

bili smo prijatelji, pa nesto vise i sada nista...:otkacio:

e bas sam htela takvu temu da postavim...jel vredno rizikovati jako prijateljstvo radi partije sexa????...kapiram kad je privlacnsot toliko jaka da joj se ne moze odoleti ali ako izbor postoji???? :think:...meni prijateljstva opstaju a veze ne....i vise cenim prijateljstva...:roll:...i uzalud sam se trudila da sa bivsim ostanem udobro....nema tu, posle duboke petljancije ,svodjenje na povrsnije odnose.....
 
slazem se, to me najvise i boli jer sam shvatila da je samo meni bilo vasno, jer i posle svega sto je druga strana uradila ipak se samo ja trudim i ispadam idiot....a bilo je mnogo vise od prijateljstva....I zao mi svog ulozenog vremena.....zar je samo meni bilo bitno.

Eh....najgore je sto mi nedostaje, sto ne mogu da se naljutim i prestanem da volim...a moram, to je najbolje :dontunderstand:

pa pozovi ga.
 
...ondaK nikada i niste bili prijatelji...vec samo slucajni poznanici...:thumbdown:

prijateljstvo je kao dijamant i ima sve karakteristike istog, da ne nabrajam...:D

moji prijatelji su Aleksandra, Maja, Kristina i Arijana i bez njih ne bih mogla zivot da zamislim...:heart:
friendship_7.gif
 
pa ako su imali nešto preko tog prijateljstva onda nije ni čudo. nisam još čula da neko ima seks sa ortakom, pa ostanu super ortaci kao što su i bili. možda može. ne znam. ja ne bih mogla tako. ako mi je ortak onda ga volim, ako još i imam seks sa njim, onda ga još više volim. i to pukne, pa kako da ga volim? :lol: mislim, ne mogu da se samo družim. sasvim normalno.
 

Back
Top