Pazhnja!!!

oh.so.retro<3

Obećava
Poruka
64
Ok, skapirala sam da svako zhivo bice prosto UMIRE za pazhnjom. Neke devojke u boxericama u grad, neki momci se kurche kako bi ih devojke primetile, opet neke devojke se kurche kako bi ih momci primetili, neki lizhu pod osobama koje ih ne jebu 5%... Zashto? Zbog jbne pazhnje! Msm shta vi u principu mislite o tome? Jeste se mozhda prepoznali u textu? I na kraju krajeva, jesam li ja jedina osoba koja to izvaljuje?!
 
Realista, šta je pazhnja?
paz i razumijem, ali ovo hnja?

Nedokučivo
blink.gif


Inače,očigledno imamo ispred sebe jednu dalekosežno svesnu osobu,jer

I na kraju krajeva, jesam li ja jedina osoba koja to izvaljuje?!
 
si čula kad za prirodnu čovjekovu urođenu želju za samoisticanjem?

A jeste pala sam sa krushke, pa ko pecinski chovek opazham kako ljudi oko mene rade odredjene "stvari". Naravno, apsolutno je prirodno da chovek zheli pazhnju, ali ja pricham o onim posebnim sluchajevima. Kao shto rekoh, ne mislim da je ovde u pitanju bazichna ljudska priroda, vec odredjeni komplexi. Msm realno koja normalna osoba izlazi bukvalno u boxericama u grad? Ja to ne bih nazvala samo zheljom za isticanje. Neke stvari su dublje od najosnovnije ljudske psihologije. I o njima govorim.
 
Ok, skapirala sam da svako zhivo bice prosto UMIRE za pazhnjom. Neke devojke u boxericama u grad, neki momci se kurche kako bi ih devojke primetile, opet neke devojke se kurche kako bi ih momci primetili, neki lizhu pod osobama koje ih ne jebu 5%... Zashto? Zbog jbne pazhnje! Msm shta vi u principu mislite o tome? Jeste se mozhda prepoznali u textu? I na kraju krajeva, jesam li ja jedina osoba koja to izvaljuje?!

Ja sam se skroz prepoznala! Sta dodjawola imas protiw boxerica???!!!! Da ti si jedina osoba koja to izwaljyje! Saaaalim se....pa dobro moje misljenje znas-ribe imajy komplexe,pateticno...Tyyyyga:(
 
ae iskuliraj ******...
duže sam ovdje od tebe i ne poznaješ ljude niti način na koji se šalimo...
i prelistaj rječnik, nemoj da svaka druga riječ u ustima bude ****** i kurčenje...
 

Back
Top