Iranci lansirali satelit u orbitu

Ne pricam ja bzvze da patriJote svrsavaju na diktaturu. Mazohisti stari
39.gif
 
A Iran ima svoju politiku , velika je to zemlja , bogata tradicija i velika energetska sila , sigurno zasluzuje vodeco mesto u muslimanskom svetu .
Mi da smo pametni pa da sa njima ostvarimo neku znacajniju saradnju , tipa mostovi gradnaj brane , koliko je samo nasih ljudi napravilo karijere radeci po Libiji i Iraku . Tuzno je to sto sve gledamo politicki ...
 
Pa SAD ima jedno xx tih satelita u orbiti i odlicno znaju sta se gde desava.
A lansiranje satelita ne mozes da sakrijes.
Али не знају где су им...
О упаду Руске војске у Грузију су чули када је Сакашвили почео да плаче у директном преносу Грузијске ТВ.
Наиме Пентагон није приметио покрет 6,000 војника и 150 тенкова.
 
Али не знају где су им...
О упаду Руске војске у Грузију су чули када је Сакашвили почео да плаче у директном преносу Грузијске ТВ.
Наиме Пентагон није приметио покрет 6,000 војника и 150 тенкова.

Ja reko o lansiranju satelita.....
Inace, stvarno mislis da Pentagon gleda gruzijsku TV i tako skuplja informacija :)
 
SVABOV NISI U PRAVU NIJE LAKO POSLATI SATELIT U ORBITI DAJMO PRIMER NAPRIMER SKUPE SE JEDNO 100 SRBA I HOCE LANISRATI SATELIT PRVI PROBLEM JE KAKO DA GA NAPRAVE I SA CIME A KAKO GA LANSIRATI TO JE JOS VECI PROBLEMO NADAM SE DA RAZUMES?
 
SVABOV NISI U PRAVU NIJE LAKO POSLATI SATELIT U ORBITI DAJMO PRIMER NAPRIMER SKUPE SE JEDNO 100 SRBA I HOCE LANISRATI SATELIT PRVI PROBLEM JE KAKO DA GA NAPRAVE I SA CIME A KAKO GA LANSIRATI TO JE JOS VECI PROBLEMO NADAM SE DA RAZUMES?

Nijedno ni drugo nije problem, problem su samo pare.
Ta tehnologija je apsolvirana jos pre 50 godina.
Danas, SVAKA zemlja moze da lansira satelit.
Samo je pitanje koliko je to isplativo za istu.
 

Back
Top