Hm...

RyXXed

Zainteresovan član
Poruka
311
Trebaju mi igre neke da ubijem vreme preko dana.

Najvise bih voleo neke RPGove, uzecu i FPSove u obzir. Igrao sam Witchera, Dungeon Siege 2, Diablo 2, KotOR 1 i 2 i jos ko zna sta vise, ne secam se..

Ma samo nabadajte, mozda i nadjem nesto dobro...
 
Probaj Fable: The Lost Chapters to ti je RPG, extra je. Sad treba da izadje drugi deo ali samo za Xbox360, medjutim negde sam procitao da ce izaci i za PC ali tek sledece godine.:)
Probaj i Gothic I,II i III, Oblivion, NWN 1 i 2, Dungeon Siege 1, Two Worlds(meni se licno nije svideo ti probaj pa ces videti kakav je), Hard To Be A God, WOW(:hahaha:)
 
Civilization serijal , disciples II (svi delovi) , HoMM III i V (mozhda i IV) , black & white I i II , dawn of war serijal (prvi deo ima zakon kampanju) , titan quest.
Vishe ne mogu da se setim.
 
Mass Effect i Stalker sam probao odavno, smor zivi, ne mogu tako nesto da igram...
Fable presao davno, najjaci RPG ikada; Gothic 3 sam probao, uzasan je, probacu ostale, NWN oba naravno, DS1 ne izgleda lose, razmisljao sam o tome, ali izasao je Space Siege, ocu to prvo; Two Worlds mozda...
Civilizaciju i Disciples bih mogao skoro, ne svidja mi se HoMM, black and white onako, Warhammer sam presao odavno, Titan Quest me smorio za 5 minuta...
 
Titan Quest nije los samo sam ja imao problem sa njim pa nisam mogao da predjem. Znaci na otprilike svakih pola sata igranja izbaci iz igre i izbaci onaj Don't Send Error. Zna li neko zasto mi to radio. A nisam jedini kome se to desava, mom bratu isto tako izbacuje.:confused:
 
instaliras patch, a i shit je jer se uvek pojavljuju protivnici kad iznova startujes igru, aj kontam da je ono odredjeni broj na mapi ali ono monotono.
 

Back
Top