Da li je izbor kozmetike u Bgd dobar ili los?

M

Mica BGD

Gost
Cao! Da li ste zadovoljne izborom kozmetike u Bgd? Sta vam najvise smeta u parfimerijama i prodavnicama kozmetike? Cule ste ze neku novu radnju ili brend? Ja NIKAKO nisam zadovoljna! Prodavacice su poprilicno glupe i neinformisane, a bogami i ponekad vrlo drske. Cesto prodaju parfeme, ruzeve, maskare itd. firmiranih marki a vrlo loseg kvaliteta, pogotovo kad ih uporedis sa onima kupljenim napolju... U svakom slucaju, sta vi kazete?
 
Mica BGD:
Cao! Da li ste zadovoljne izborom kozmetike u Bgd? Sta vam najvise smeta u parfimerijama i prodavnicama kozmetike? Cule ste ze neku novu radnju ili brend? Ja NIKAKO nisam zadovoljna! Prodavacice su poprilicno glupe i neinformisane, a bogami i ponekad vrlo drske. Cesto prodaju parfeme, ruzeve, maskare itd. firmiranih marki a vrlo loseg kvaliteta, pogotovo kad ih uporedis sa onima kupljenim napolju... U svakom slucaju, sta vi kazete?

da nisi u pravu!!!!!!!!!! :twisted:
 
Mica BGD:
Cao! Da li ste zadovoljne izborom kozmetike u Bgd? Sta vam najvise smeta u parfimerijama i prodavnicama kozmetike? Cule ste ze neku novu radnju ili brend? Ja NIKAKO nisam zadovoljna! Prodavacice su poprilicno glupe i neinformisane, a bogami i ponekad vrlo drske. Cesto prodaju parfeme, ruzeve, maskare itd. firmiranih marki a vrlo loseg kvaliteta, pogotovo kad ih uporedis sa onima kupljenim napolju... U svakom slucaju, sta vi kazete?
ja se slazem sa tobom! udjem u parfimeriju i trazim "chance" od chanela i one me gledaju kao da sam rekla dajte mi kozje mleko...ne znaju.
Najvise me nervira kad prodaju parfeme a nemaju testere da pomirises parfem...tj. toaletnu vodu, parfem je nesto sasvim drugo i mnoooogo skupo...ili me prate po radnji kao da cu da drpim nesto sa pulta i stalno mi postavljaju pitanja a ja zelim samo da vidim sta ima novo a bez da mi neko natura svoje misljenje...jedino se ne slazem da je izbor los, ima mnogo toga ali ne moze da se proba, ne dele besplatne testere krema i parfema nego ih cak prodaju na bulevaru!! Kvalitetnog ima ali preskupo je...u Budimpesti sve to moze da se nadje za manje od 20e..ali ovi nasi nisu culi za popuste...eto toliko od mene
 
Ja se slazem da je ocajno, mada sto se samog izbora kozmetike tice, situacija se polako popravlja, sve vise poznatih brendova je dostupno u poslednje vreme.
Prodavacice u parfimerijama su jako lose informisane o proizvodima koje prodaju, cesto neljubazne i nepredusretljive, desavalo mi se da zamalo kupim proizvode poznatih kozmetickih kuca (prilicno skupe) kojima je prosao rok trajanja, itd.

Ima svega nekoliko parfimerija u gradu medju kojima bih istakla Beauty Palace, u kojima se mogu dobiti originalni i kvalitetni proizvodi i koja su prijatna za kupovinu.
 

Back
Top