MSN ВИШЕ НИЈЕ БЕЗБЕДАН!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Registrovan Korisnik

Zainteresovan član
Poruka
239
ово вам говорим најозбиљније. постоји један редак, веома моћан хакерски програм који сасвим случајно поседује мој друг. наиме без имало муке он укуца у програм нечију msn адресу и без имало муке му открије и шифру, и уђе да чита све шта се тренутно дописује та особа. веома озбиљна ствар, ископирао ми је шта сам се дописивао са пријатељима јуче и веома је незгодно ако се дописујете интимно са неким јер све може да се прочита.. ето само сам то хтео да вас обавестим јер је ствар врло озбиљна, свако ко има тај програм може да чита све шта радите и да контролише вашим msn-ом...тако да чувајте се..никад се не зна ко може имати тај програм!
 
ово вам говорим најозбиљније. постоји један редак, веома моћан хакерски програм који сасвим случајно поседује мој друг. наиме без имало муке он укуца у програм нечију msn адресу и без имало муке му открије и шифру, и уђе да чита све шта се тренутно дописује та особа. веома озбиљна ствар, ископирао ми је шта сам се дописивао са пријатељима јуче и веома је незгодно ако се дописујете интимно са неким јер све може да се прочита.. ето само сам то хтео да вас обавестим јер је ствар врло озбиљна, свако ко има тај програм може да чита све шта радите и да контролише вашим msn-ом...тако да чувајте се..никад се не зна ко може имати тај програм!
MA daj...lol
da bi otkrio password on mora da ima snazan bruteforce program sa dosta passworda u bazi

jedini nacin da se hackuje nalog je pomocu pishera..... a te price o tim programima ZJB..OK?
 
тај мој "друг" никад није био код мене, штавише не познајем га уживо..хакери су зајебани....боље се немојте качити с њима...једна хакерка ми је провалила мсн адресу само тако што сам посетио неки сајт и видела је мој IP....па толико о томе..
 
SOMI says (4:15 AM):
dosao sam sa bir festa
ti?
گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says (4:15 AM):
е брате
јел сам те питао ја нешто?
SOMI says (4:15 AM):
da
گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says (4:15 AM):
шта?
ископирај ми
SOMI says (4:15 AM):
sta ima?
pa izasao sam iz razgovora igrao sam cs
گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says (4:16 AM):
из ког разговора брате?
SOMI says (4:16 AM):
گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says:
DESI BRATE STA IMA?
to si mi poslao
گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says (4:16 AM):
брате то ти нисам ја написао
то ми неко хакује мсн
SOMI says (4:16 AM):
:S
گڨڟڀڶڋڭۑڦژ says (4:16 AM):
ти знаш да ја не пишем латиницом
SOMI says (4:17 AM):
da
strasno
nema veye
nego sta radis?
jel si bio na ber festu


забрињава ме ово, могу стварно да упаднем у невољу ако се замерим ономе ко ми хакује мсн, не знам шта да радим..

а и да знам како се зове програм наравно да не бих рекао јер би сви узели да хакују мснове..
 
da to je persijski, tachnije arapski

ne znam ni jedan ni drugi jezik

valjda se pishe u levo a ja nikad nisam bio socijalista ni julovac

samo ti lepo nabavi novi email a killuj bilo sta vazno da imash u tom koji ti je hackovan i mogu da se sagnu

bilo kakve ozbiljne informacije nikad nisu ni bile za hotmail a tu funjaru lepo na odbi ignorishi krk block i usput skeniraj mashinu nekim dobrim AVom
 
ово вам говорим најозбиљније. постоји један редак, веома моћан хакерски програм који сасвим случајно поседује мој друг. наиме без имало муке он укуца у програм нечију msn адресу и без имало муке му открије и шифру, и уђе да чита све шта се тренутно дописује та особа. веома озбиљна ствар, ископирао ми је шта сам се дописивао са пријатељима јуче и веома је незгодно ако се дописујете интимно са неким јер све може да се прочита.. ето само сам то хтео да вас обавестим јер је ствар врло озбиљна, свако ко има тај програм може да чита све шта радите и да контролише вашим msn-ом...тако да чувајте се..никад се не зна ко може имати тај програм!
Hakovao MSN , more čista glupost ako mene pitate.
Kada se može hakovati nečiji msn ? Odgovor je veoma jednostavan : ako date svoj password.
Najobičniji korisnici računara su GLUPI :banovati:, pa svuda klikću šta god im se otvorilo kako na internetu tako i na msn-u , pa i na njihovim mailovima koji su izspamovani do kraja.
Poruke sa linkovima kao što su :Who blocked you , o my good you are naked i slično koji su propraćeni nekim linkovima treba izbegavati jer ulaskom na taj link zarađujete razne spywere , zloćudne skripte i sl. još kada se tome dodaju i neki servisi kao što su : Tagged i slično gde VI mora da upišete svoju- MSN adresu i svoj pasword od MSN-a :eek:, a posle se pitate otkuda oni vama znaju vaše pasworde? :rtfm:
Ja imam msn adresu već 5 godina i još uvek je ista , niko od mojih kontakata se nikada nije požalio na moj msn da je dobijao nepoželjne poruke , niko nikada nije haknuo moj msn jer kada se meni otvore poruke ovakoga tipa od meni poznatih ljudi i slične stvarčice ja to zatvorim na krst u ćošku prozora umesto da kliknem na to.
 
Poslednja izmena:
Hakovao MSN , more čista glupost ako mene pitate.
Kada se može hakovati nečiji msn ? Odgovor je veoma jednostavan : ako date svoj password.
Najobičniji korisnici računara su GLUPI :banovati:, pa svuda klikću šta god im se otvorilo kako na internetu tako i na msn-u , pa i na njihovim mailovima koji su izspamovani do kraja.
Poruke sa linkovima kao što su :Who blocked you , o my good you are naked i slično koji su propraćeni nekim linkovima treba izbegavati jer ulaskom na taj link zarađujete razne spywere , zloćudne skripte i sl. još kada se tome dodaju i neki servisi kao što su : Tagged i slično gde VI mora da upišete svoju- MSN adresu i svoj pasword od MSN-a :eek:, a posle se pitate otkuda oni vama znaju vaše pasworde? :rtfm:
Ja imam msn adresu već 5 godina i još uvek je ista , niko od mojih kontakata se nikada nije požalio na moj msn da je dobijao nepoželjne poruke , niko nikada nije haknuo moj msn jer kada se meni otvore poruke ovakoga tipa od meni poznatih ljudi i slične stvarčice ja to zatvorim na krst u ćošku prozora umesto da kliknem na to.

шта ти оћеш да кажеш да сам ја глуп а?:otkacio: наравно да никад нисам стављао шифру нигде и чак кад промените шифру може да се открије, као што каже дотични изнад мене, није ништа тешко, штавише ево ова особа uciteljica69@hotmail.com је хакер, мени је ископирала мој разговор са друговима који сам обавио још дан пре него што ме је убацила на мсн, а нашла је моју адресу Бог зна како, преко IP адресе....
 
тај мој "друг" никад није био код мене, штавише не познајем га уживо..хакери су зајебани....боље се немојте качити с њима...једна хакерка ми је провалила мсн адресу само тако што сам посетио неки сајт и видела је мој IP....па толико о томе..

Е, баш бих волео да видим како неко на основу IP-адресе може да ти провали било шта у вези са мсн-ом. :eek:
 
Е, баш бих волео да видим како неко на основу IP-адресе може да ти провали било шта у вези са мсн-ом. :eek:

"teoretski" ako hakujesh neciju mashinu mozes da nadjesh unutra mlogo juicy info, logovi passwordi etc stvari dodushe to je teoretski ako isti postoje inside ili kradja kukisa tzv phishing gde ni mashina ne mora lichno da bude zafrknuta dovoljni su doticni IP upaljeni browseri i bugovi u istim

mislim da ne rasprdam na tu temu to je vishe opsta saznanja ne mesham se u dark side of IT osim u informativne svrhe dakle ne kao praktikant niti konsultant vishe jer ne bi da se ceshem gde me ne svrbi

inache brute force na gmail mozes da izduva zbog antispam captchas mislim da ne postoji captcha buster za isti ali MSN nema captcha protect s tim sto bi brute force (upotreba kombinacija slova brojeva i znakova) u provaljivanju sifre digao dosta buke na serveru kod tetka Bila

elem dugachak password cisto zlu ne trebalo..

shto se tiche direktnog opshtenja na mesendzeru tu vec svashta moze opet "teoretski" da se chachka tako da zaebano je ko kratko tjebe chim se se povezao na net nek ti je bog na pomoci ako nemash dobar AV pristojno zakrpljen windows i shaku mozga u vugli da znash kad neshto alarm blinka
 
@Registrovan Korisnik
moj prijatelj mi se zalio da isto ima upade u msn. prijatelj sa fakulteta mu upada, vidi kontakte, s kim se dopisivao i sta je kucao. pitao sam ga da li je taj njegov prijatelj sa fakulteta imao pristup racunaru pa da mu mozda nije instalirao keylogger al kaze na nije. jedino sto mu je sumljivo jeste da mu je poslao neku aplikaciju preko msn-a koju je on naravno primio, naziv aplikacije ne zna. mozda si i ti primio nesto tako!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top