Sex sa pogledom na ulicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste nekad torbali curu zguza na prozoru i to tako sto ste je naterali da izbaci glavu kroz prozor i spustili roletnu na vrat tako da ne moze lako vratiti glavu nazad, jer ne zelite slusati njeno uzdisanje, neka komsije smara?
 
Eeeeeeeee, izvalio sam sada ja zashto vama njegove poshalice smeshne nisu.:idea: Zato shto ste uvredjene.:mad: Ma to je samo 3p, lik uopshte ne degradira zene, sprda se samo, a shto se puno stvari tiche samo je jebeno realan... Moje mishljenje samo... nebitno jesam li u pravu, kada se i onako ne vazim. Mene lik stvarno svaki put iskreno nasmeje, i od srca sam mu zahvalan shto se potrudio za svaku novu temu :ok: Ja to kapiram skroz drugacije... Eh, lako je meni kada sam mushko :thumbdown:
 
Eeeeeeeee, izvalio sam sada ja zashto vama njegove poshalice smeshne nisu.:idea: Zato shto ste uvredjene.:mad: Ma to je samo 3p, lik uopshte ne degradira zene, sprda se samo, a shto se puno stvari tiche samo je jebeno realan... Moje mishljenje samo... nebitno jesam li u pravu, kada se i onako ne vazim. Mene lik stvarno svaki put iskreno nasmeje, i od srca sam mu zahvalan shto se potrudio za svaku novu temu :ok: Ja to kapiram skroz drugacije... Eh, lako je meni kada sam mushko :thumbdown:

a jel ti mislis da ja verujem da su ove njegove gluposi dogadji iz njegovog zivota:mrgreen:
ono moje pitanje gore je bila zezancija, provokacija, i ja sam zato ovde, da se zezamo!!!!!

mene uopste ne vredja ali smara prosto je jednolican
sta ima da me vredja neko ko po ceo dan sedi i smislja gluposti koje ce da pita ovde ili ih krade iz filmova, knjiga il odakle vec....

i ja forum smatram kao mesto za zezanje, sigurno necu ovde da ispovedam svoje muke il sta vec, ali lik malo smara pokusavajuci da glumi sovinistu, a na kraju ispadne samo jedan nezreli klinac kome je jako dosadno i koji umesto da izadje napolje i druzi se sa sa pravim ljudima bleji ovde i smislja gluposti u nadi da ce neka riba da se upeca i da ga p.i.c.k.a.r.a. da bi imao sta da radi.....:dash:
 
Poslednja izmena:
a jel ti mislis da ja verujem da su ove njegove gluposi dogadji iz njegovog zivota:mrgreen:
ono moje pitanje gore je bila zezancija, provokacija, i ja sam zato ovde, da se zezamo!!!!!

mene uopste ne vredja ali smara prosto je jednolican
sta ima da me vredja neko ko po ceo dan sedi i smislja gluposti koje ce da pita ovde ili ih krade iz filmova, knjiga il odakle vec....

i ja forum smatram kao mesto za zezanje, sigurno necu ovde da ispovedam svoje muke il sta vec, ali lik malo smara pokusavajuci da glumi sovinistu, a na kraju ispadne samo jedan nezreli klinac kome je jako dosadno i koji umesto da izadje napolje i druzi se sa sa pravim ljudima bleji ovde i smislja gluposti u nadi da ce neka riba da se upeca i da ga p.i.c.k.a.r.a. da bi imao sta da radi.....:dash:


Lepo sam rekao... ja to kapiram skroz drugachije... i lepo sam to objasnio u narednom postu... znachi to ti je neshto kao iz Ally McBeal scena u glavi kontash samo malo slozenije ali je taj rad... Primer: Zamisli osobu kod koje te nerviraju neke sitnice i zamisli da u trenutku kada ta osoba uradi to shto te nervira zamislish kako je shamarash ili shta vec volish da radish... E sad zamisli da si mushko... i zamisli da morash da pishesh o devojci i seksu jer je to topic... I uradi ovo pre ovoga o5... I to sve napishesh na 4umu prokletom i eto...

Aham, mnogo sam strashno i puno bre napushen :mrgreen:
Ne slushaj me nishta, ne vazim se...

P.S. Sinnke nikada nije rekao da je on heftao cicu po takvom scenariu... samo nas je lepo pitao da li smo ikada to pozeleli? Kada sam kod toga, setih se da sam nepristojan buduci da nisam odgovorio na pitanje teme pre upushtanja u ikakve ozbiljnije razgovore...

Dakle: Nisam, jer mi nije smetalo uzdisanje jedine dve devojke koje sam ikada doveo kuci i upoznao sa mamom i tatom. Prva je bila skroz normalna i opushtena osoba po prirodi, pa je sve shto je radila bilo skroz ne isfolirano + sam bio tada jebeno zaljubljen, u nju i u sve u vezi nje, tako da nije mogao da mi smeta nachin na koji uzdishe, naprotiv bash mi je bilo napaljivo kada krene da se grchi i da stenje :rumenko: A u drugo sam tada bio toliko toliko toliko jebeno zaljubljen, da nishta shto je ona radila ja nisam primecivao, u smislu sve shto ona radi radi naj naj sexy i kraj... Strashno... koji sam ja tada bio mali magarac... stidim se...
 
Znaci, ne pisi vise...

No no no u got it all wrong... Ja se ne vazim, ali moram da postojim...
Da, da, ja sam taj lik koji je uvek tu negde, a nije bitan... Posmatram vas dok kupujete pogachice u pekari... Posmatram vas kada krecete na posao... Posmatram vas uvek muhahahahahahaha :evil::evil::evil:
Shalim se samo, osim za prvi lajn... za tu liniju sam ozbiljan... :)
Ali priznaj voleo bi da prestanem da *****m i da te smaram, jeli?
... chitam ljude kao knjige :whistling:
 
No no no u got it all wrong... Ja se ne vazim, ali moram da postojim...
Da, da, ja sam taj lik koji je uvek tu negde, a nije bitan... Posmatram vas dok kupujete pogachice u pekari... Posmatram vas kada krecete na posao... Posmatram vas uvek muhahahahahahaha :evil::evil::evil:
Shalim se samo, osim za prvi lajn... za tu liniju sam ozbiljan... :)
Ali priznaj voleo bi da prestanem da *****m i da te smaram, jeli?
... chitam ljude kao knjige :whistling:

:hahaha:a ja ne volim pogacice i ne idem na posao heheehheeh:cool:.....fiiiiuuu znaci mene ne posmatras...hehhe dobro je izvukla sam se:mrgreen: ja se vec uplasila da moram da se trzam na ulici .....:P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top