Da Srbija odbije plaćanje kosovskih dugova, nezavisnost bi bila nemoguća

Celicni mis

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Srbija finansira nezavisnost Kosova iz cena benzina i struje u Srbiji.

Kosovo se zaduzilo na racun Srbije (I JOS SE ZADUZUJE!!!) nesto preko 1,5 milijardu dolara.

Ako bi Srbija odbila da taj dug placa, od kosovske nezavisnosti nista ne bi bilo.

Brzo bi se posvadjali izmedju sebe kad bi para nestalo, a stomak zakrcao.

Njihove doznake iz inostranstva NI PRIBLIZNO ne mogu da otplacuju taj dug.

A to im niko ne bi otpisao. Cak da im i otpisu - oni bi morali da prave nove dugove jer tamo privreda ne funkcionise. A ko bi im ih posle opet sta dao?

Srpske vlasti ili ovoga nisu svesne (tesko da nisu) ili rade po necijoj direktivi.
 
Platio bi neko drugi a to bi protumačili kao priznavanje nezaivsnosti sa naše strane.

Ma KO BI KOME STA U SVETU PLATIO?

NIKO nikom nista u ovom svetu dzabe ne cini.

Ne oprasta se ni 5 dolara, a kamoli milijarde!

A 1,5 milijardu dolara...E to bi bilo ko JAKO tesko platio...To je JAKO MNOGO NOVCA, ako nisi znala...
 
Ma KO BI KOME STA U SVETU PLATIO?

NIKO nikom nista u ovom svetu dzabe ne cini.

Ne oprasta se ni 5 dolara, a kamoli milijarde!

A 1,5 milijardu dolara...E to bi bilo ko JAKO tesko platio...To je JAKO MNOGO NOVCA, ako nisi znala...

To ti je otprilike "par" paleta belog i vremenom se to amortizuje.
Narkomani na Zapadu ima da pobiju sve oko sebe radi nedostatka belog a Ameri i sipci prema njima imaju materinski odnos.
 
Pa naravno da ne bi za džabe! Usluga za uslugu, a šiptari su uvek voljni za dilove jer i oni sami žele ustupke.

Nemaju oni STA da daju za uzvrat...

Jedino da idu da im seku drva i ubacuju ugalj zimi.

Oni nisu mogli da se prehrane ni kada su bili u Jugi i kada ih je cela Juga od posle 2. sv. rata finansirala bespovratno.

A sada ih ima 10 x vise, a NISTA ne rade....
 
Uvek sam govorio da su srpski radikali nasa naivnog naroda vodjena stranim agentima i domacim nesposobnjakovicima..

Gde su oni SADA?

Da organizuju demonstracije po Srbiji da Vlada PrESTANE otplatu kosovskih dugova?

TO je posao opozicije, a radikala - prvenstveno!

Ти си неки чудан миш - ТИ СЕ ВАТАШ НА БУЋКАЛО - БАШ КАО СОМ !!! Хехехе........ најбоље да ове пропале краставце продајеш неком другом - а не у Србији.
 
Ти си неки чудан миш - ТИ СЕ ВАТАШ НА БУЋКАЛО - БАШ КАО СОМ !!! Хехехе........ најбоље да ове пропале краставце продајеш неком другом - а не у Србији.

Ajde objasni ti meni GDE tebi nesto nije jasno?

Ocito mislis da si mnogo pametniji nego sto ustvari jesi.

De da cujem analizu sta ti to kod mene u diskusiji lici na propale krastavce?
 
Ajde objasni ti meni GDE tebi nesto nije jasno?

Ocito mislis da si mnogo pametniji nego sto ustvari jesi.

De da cujem analizu sta ti to kod mene u diskusiji lici na propale krastavce?

Ма, објасни ти мени, глодару декларисани, ГДЕ И ШТА ТЕБИ НИЈЕ ЈАСНО КОД ЧИЊЕНИЦЕ ДА ЈЕ СРБИЈА ДРЖАВА ПРИЗНАТА У ГРАНИЦАМА ЗАЈЕДНО СА ДВЕ ПОКРАЈИНЕ, КиМ И ВОЈВОДИНА ??? ШТА ТИ НИЈЕ ЈАСНО, ГЛОДАРУ ???
 
Ма, објасни ти мени, глодару декларисани, ГДЕ И ШТА ТЕБИ НИЈЕ ЈАСНО КОД ЧИЊЕНИЦЕ ДА ЈЕ СРБИЈА ДРЖАВА ПРИЗНАТА У ГРАНИЦАМА ЗАЈЕДНО СА ДВЕ ПОКРАЈИНЕ, КиМ И ВОЈВОДИНА ??? ШТА ТИ НИЈЕ ЈАСНО, ГЛОДАРУ ???

Prvo, ocekujem da ce na nazivanje ostalih ucesnika u diskusiji sa "glodaru" i "glodaru deklasirani" reagovati moderator.
U slucaju da on ne reaguje, reagovacu ja, a tada ces ukiselo veceras zaspati, veruj mi.

O Srbiji i pokrajinama se UOPSTE NE RADI u ovoj diskusiji. Pogresio si VRATA.

Drugo, Srbiji se oduzima pravo da ima dve pokrajine, vec samo jednu. Da se to ne bi dogodilo,svi imao svoje misljanje sta bi trebalo raditi.

I o tome se na ovom topiku radi.
 
Ма, објасни ти мени, глодару декларисани, ГДЕ И ШТА ТЕБИ НИЈЕ ЈАСНО КОД ЧИЊЕНИЦЕ ДА ЈЕ СРБИЈА ДРЖАВА ПРИЗНАТА У ГРАНИЦАМА ЗАЈЕДНО СА ДВЕ ПОКРАЈИНЕ, КиМ И ВОЈВОДИНА ??? ШТА ТИ НИЈЕ ЈАСНО, ГЛОДАРУ ???
Bilo, menja se...
 
Ма, објасни ти мени, глодару декларисани, ГДЕ И ШТА ТЕБИ НИЈЕ ЈАСНО КОД ЧИЊЕНИЦЕ ДА ЈЕ СРБИЈА ДРЖАВА ПРИЗНАТА У ГРАНИЦАМА ЗАЈЕДНО СА ДВЕ ПОКРАЈИНЕ, КиМ И ВОЈВОДИНА ??? ШТА ТИ НИЈЕ ЈАСНО, ГЛОДАРУ ???

priznata je sa dve pokrajine KiM i vojvodinom...dok nije tadic dosao,sada ce biti priznata samo sa vojvodinom i to ne zadugo...:banovati:
 
Sva ta lova ce da se vrati, potpisani ugovori moraju da se postuju. Tupili su pre nekoliko meseci ekonomski strucnjaci na televizijama... Kako nisi gledao?
Mislim, nisu ludi da daju nekome kintu za dzabaka, zar ne?
mrzi me sad da googlam i trazim textove.

Dzabe zoves radikale, oni su ga izduvali... Eno seta ih 30 po centru i pusta muziku iz auta...

Mislim da su svi ti eksperti u pravu. A ako već ne priznajemo nezavisnost Kosova, logično je da mi otplaćujemo, praktično svoj dug. Mada, moram da priznam da je besmisleno da Srbija finansira formiranje kosovske države. Stvarno blesavo. Kintu im ne bih dala.

Dzabe zoves radikale, oni su ga izduvali... Eno seta ih 30 po centru i pusta muziku iz auta..

Nije valjda da još šetaju?:eek:
 

Back
Top