Izmeђu sporta i politike

Celicni mis

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Olimpijade su treci svetski rat na sportskom planu.

Naravno, tu ima mnogo politike, odavno je prevazidjeno ono: "Vazno je ucestvovati".

Po broju medalja se na neki nacin valorioraju nacije i narodi.

Nasi sportisti su kao i svi mladi danas u Srbiji: prepotentni do nebesa, a na terenu, u odmeravanju snaga sa ostalima...ispod minimuma...

Kakvo stanje u zemlji - takav sport.
 
I Cavic je bio prvi ,to za belosvetske hostaplere ne vazi :thumbdown::thumbdown:

Kad potece med i mleko , kad udjemo u EU za 4 godine su sledece OI, bice i medalja ali nas mozda nece ;)

***, zajebao se u poslednjem trenutku, mislim da su imali isto vreme i da je hiljaditinka presudila.
Nije imao dechko iskustva, verujem da ce na narednim takmichenjima biti najbolji, jer ovaj Felps je toliko dopingovan da mu se moze desiti i da umre.
Onoliko trka ne moze ljudsko telo da izdrzi.
 
ne znam za sport ali veceras je pomracenje meseca. verovatno je to josh jedna manipulacija suncevim sistemom. zakloniti svetlost meseca da bi se pod velom tajne dogodile strasne stvari (weishaupt bi mogao opsirnije o tome, nebuloze su mu uska struka). lako je reci da je tadic kriv!
 
ne znam za sport ali veceras je pomracenje meseca. verovatno je to josh jedna manipulacija suncevim sistemom. zakloniti svetlost meseca da bi se pod velom tajne dogodile strasne stvari (weishaupt bi mogao opsirnije o tome, nebuloze su mu uska struka). lako je reci da je tadic kriv!

..ne bi da mrachim, ali kada su pomrachenja meseca raste broj kriminalnih dela, ubistava i samoubistava..dakle bice ovo luda noc..vec radi,kakvih sam se samo gluposti nachitao danas na forumu..bice polomljenih tastatura vecheras, a boga mi i monitora..:mrgreen:
 
..ne bi da mrachim, ali kada su pomrachenja meseca raste broj kriminalnih dela, ubistava i samoubistava..dakle bice ovo luda noc..vec radi,kakvih sam se samo gluposti nachitao danas na forumu..bice polomljenih tastatura vecheras, a boga mi i monitora..:mrgreen:

mozda je to uvod u rasvetljenje ubistva gradjanina koji je ispoljavao svoja ljudska patriotska i gradjanska prava protestujuci na mitingu za poziv na linch preCednika.
svaka drama pocinje kada se autor ushljema a kreveta nema blizu :idea:
 
А и допинг контрола би могла да промени име у ''хватамо оне који се рокају проваљеним супстанцама''... а ови што користе најновије и иду у кораак са временом не морају да се брину
 
:dash::dash::dash:
Evo sad cu, samo shto nisam.
Neka lepo dechko ide na doping kontrolu, pa ako nalazi budu chisti nikom nishta.
A ne ko Merion Dzons. kao najbolja na svetu blabla trucctruc...kad ono priznade da se dopingovala.
Svi americhki sportisti se dopinguju, to je opshte poznato.


Slazem se. Mada milsim ni da recimo Kinezi nisu nevini tu a ni neki drugi .ali USA je No.1 sto se dopinga tice. Kada bi se na njih sprovela redovna procedura pa 80% sportista na OI bi im bilo suspendovano a onih 20% ne bi osvojili nista.
 
Olimpijade su treci svetski rat na sportskom planu.

Naravno, tu ima mnogo politike, odavno je prevazidjeno ono: "Vazno je ucestvovati".

Po broju medalja se na neki nacin valorioraju nacije i narodi.

Nasi sportisti su kao i svi mladi danas u Srbiji: prepotentni do nebesa, a na terenu, u odmeravanju snaga sa ostalima...ispod minimuma...

Kakvo stanje u zemlji - takav sport.

sport je bio uvik produzeni "rat" na ledini.
no za mene ipak nalipsi nacin "ratovanja".

eeee da su Srbi i Hrvati '91 ratovali na rukometnim i nogometnim
igralistima....
 
pitao sam sta radi tamo upravo zbog toga sto znam gde zivi.. pa se pitam kako gleda na sve to dopinge oko njega

Pa ne takmichi se on za americhku reprezentaciju...:dash::dash::dash:
A i dovoljno je shto su ga kaznili zbog one glupe majice, a dechko nit je radikal nit zlonameran.
A Felps dobija za 8 zlato 50 miliona dolara, ugovore za film i knjige.
Jedan je Mark Shpic.
 

Back
Top