Verujete li...

Ne mislim ni na šta konkretno. Na primer nekog ko ne plati račune odma platiće ih kasnije u životu a cena će biti znatno veća. To može da se odnosi na nekog ko je jednom povredio nekog drugog. Sve se vraća sve se plaća. Ja u to verujem.
S druge strane lako je manipulisati ljudima ako znaš kako i čime da ih kupiš.
 
Uuups.... A ja svojim klincima kazo da će najvrednije stvari u životu dobiti za džabe. :o Šta sad da radim?

Misliš svojoj deci? Zavisi šta si mislio pod tim kad si reko najvrednije stvari.

a jel se placaju batine?

Ako je pitanje bilo upućeno meni mogo bi da ga malo bolje preformulišeš. Postoje i korisne batine. Ako na takve misliš onda si dužnik onom koji te je pretuko.:)
 
Misliš svojoj deci? Zavisi šta si mislio pod tim kad si reko najvrednije stvari.
Ма силно греши.. није им рекао да ће претходно некога морати да купе лепим изгледом или да га наведу на погрешну помисао да баш то заслужују /изманипулишу/...:lol:

Што волим овај трговачки приступ свему...:roll:
 
Ne mislim ni na šta konkretno. Na primer nekog ko ne plati račune odma platiće ih kasnije u životu a cena će biti znatno veća. To može da se odnosi na nekog ko je jednom povredio nekog drugog. Sve se vraća sve se plaća. Ja u to verujem.
S druge strane lako je manipulisati ljudima ako znaš kako i čime da ih kupiš.

ja sam resila da pratim kojicu da vidim da li ce da padne neko propisno cerupanje


a tema: ne verujem. ljudima je lakse da to mantraju sebi. kao "sve ce doci na svoje... ja sam dobar, a oni sto su losi ima kad tad da plate..." ne, ne nema vise pravde, bar ne tako banalno shvacene...

ali ima toga u smislu nisam isla u prodavnicu jer sam visila na netu, sad cu zato da rucam kafu :)
 

ja sam resila da pratim kojicu da vidim da li ce da padne neko propisno cerupanje


a tema: ne verujem. ljudima je lakse da to mantraju sebi. kao "sve ce doci na svoje... ja sam dobar, a oni sto su losi ima kad tad da plate..." ne, ne nema vise pravde, bar ne tako banalno shvacene...

ali ima toga u smislu nisam isla u prodavnicu jer sam visila na netu, sad cu zato da rucam kafu :)

Nisi pažljivo čitala.:dash: Ne mislim uopšte na takve gluposti, to da kad ti nešto učini nešto nažao da se ti tešiš tom banalnom pomisli. :dash:
 
Nisi pažljivo čitala.:dash: Ne mislim uopšte na takve gluposti, to da kad ti nešto učini nešto nažao da se ti tešiš tom banalnom pomisli. :dash:

ne znam sta si mislila, ja sam odgovorila na ono sto si napisala:
To može da se odnosi na nekog ko je jednom povredio nekog drugog. Sve se vraća sve se plaća. Ja u to verujem.

znaci ti verujes da ce onaj koji je nekada nekoga povredio neminovno za to platiti. ja ne verujem u to. nekom ce se "vratiti", cista slucajnost, splet okolnosti, nikako uvek uzrecno-poslednicno povezano sa onim losim sto je uradio. nekad ce i imati veze, ali nikada ne bih to proglasila pravilom.

i ljudi se iako to nerado priznaju tese tom recenicom da se sve placa.
 

Back
Top