Da li je moguce...

Armagedon

Zainteresovan član
Poruka
471
...da ima toliko iskompleksiranih devojaka?Zasto ni jedna devojka ne veruje u sebe?Stalno se zale,placu kad im izadje bubuljica ili kad ime pojavi celulit?O strijama da ne govorim!Svaki problem ima i resenje!Bavite se malo sportom i necete imati celulit!Negujte svoje lice i necete imati bubuljice!Prestanite da pijete kafu po ceo dan i da pusite kao turske babe!Pokrenite se malo!Ako neko ne misli slicno,neka me demantuje!

PS.Imam i podpitanje:Da li je moguce da ima toliko pacenika na forumu koji se pretstavljaju kao zene a ustvari su muskarci kojima je toliko dosadno?! :evil:
 
Ja sam sigurna u sebe,bavim se sportom,ne placem kad mi izadje bubuljica...Ali sto se tice provokacija-u pravu si!Mnogo muskaraca ima koji se pretstavljaju kao zene i samim tim nam smanjuju IQ :lol: :lol: :lol: Ma...Zivot je zezanje!
 
Armagedon:
...da ima toliko iskompleksiranih devojaka?Zasto ni jedna devojka ne veruje u sebe?Stalno se zale,placu kad im izadje bubuljica ili kad ime pojavi celulit?O strijama da ne govorim!Svaki problem ima i resenje!Bavite se malo sportom i necete imati celulit!Negujte svoje lice i necete imati bubuljice!Prestanite da pijete kafu po ceo dan i da pusite kao turske babe!Pokrenite se malo!Ako neko ne misli slicno,neka me demantuje!

PS.Imam i podpitanje:Da li je moguce da ima toliko pacenika na forumu koji se pretstavljaju kao zene a ustvari su muskarci kojima je toliko dosadno?! :evil:


Mora da si naleteo na neku karakteristicnu "gomilu" cura:)One bre idu vise u teretanu na aerobik nego muskarci da ne pominjem solarijum pedikir i manikir... ma to je krcato. Jao pa kada to sve jednog lepog suncanog dana pohrli u Knez Mihajlovu...AO NoNo bijela:) Anlave pomagaj. Sto se tice odrzavanja fizickog izgleda sada su mnogo vise preduzemljivije nego ranije.
 

Back
Top