Drogiranje komsinica, prvi deo, sipanje droge u joint.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

neprirodan

Obećava
Banovan
Poruka
74
Anketa.
Inspirisan licno mojim postom otvaram temu.

Komsinica vas tera (moli) da joj kupite cigarete, Point... vi to izvrsite, i sipate unutra trave. Pre toga ste 100 puta culi price da nije i nebi probala travu, pa zato i ne mislite da ce cak i ako je lagala ako provali da ono nema ukus duvana reci da zna da je trava to zna nekome. "Kako znas?" Kad nisi probala...

I onda, krenu price.

Kakva su vasa iskustva, da li uvek komsinice pricaju o tome sta su radile u seksualnom smislu, ili o necemu drugom?
 
scream.gif
 
Sledeca tema ce biti ..Komsinica me molila i terala da joj kupim Durex..i dok sam se vracao,duvao sam baloncice...i tek sada vidim ..ovo je prvi deo teme..sta li ce tek biti u drugom delu..spanske serije..:mrgreen:
...drugi deo tje da se zove " hebanje od strane komshinice, drugi deo, metanje durexa na q***" i bitje kao el vam nekad doshla komshinica i stavila celofan od cigara na q***, a kad ste vi rekli " ej pa ne ide to tu" ondak ona pita " kako znash kad nisi probao", itd...:)
 
Anketa.
Inspirisan licno mojim postom otvaram temu.

Komsinica vas tera (moli) da joj kupite cigarete, Point... vi to izvrsite, i sipate unutra trave. Pre toga ste 100 puta culi price da nije i nebi probala travu, pa zato i ne mislite da ce cak i ako je lagala ako provali da ono nema ukus duvana reci da zna da je trava to zna nekome. "Kako znas?" Kad nisi probala...

I onda, krenu price.

Kakva su vasa iskustva, da li uvek komsinice pricaju o tome sta su radile u seksualnom smislu, ili o necemu drugom?

:???::???:
:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top