FORUM...?

GoldenRetriver

Zainteresovan član
Poruka
122
Ne znam da li je ovo pravo mesto za ovu temu...valjda jeste...ima veze sa internetom.Uglavnom,ako vam se ne dopada neka je moderatori obrišu.
Otvorili smo forum onaj free i sve nam lepo krenulo,ali...
Jedan lik nas mrzi i sada hoće da nam ga ugasi,kao izmisliće nešto!!!Šta da uradimo povodom toga???
Postoji li nešto,ili smo ipak bespomoćni...?
 
1. leekovi koji bilo sta znaju se uglavnom malo hvale, vishe rade...

2. rushiti besplatan forum i nije neko hackerisanje ko zna da se zavuche serveru ispod haube verovatno to ne bi radio

3. stara narodna skochi pa reci hop

El imash noz?
Sto?
Pa zakolji me nemoj me davish vishe..

u prevodu dajem levi bubreg da vas klinja lozi na kredit od keve i caleta..
 
Ako mislis na forum (link koji je u tvom profilu) moze da klikne da ono gde pise:
Signalizirajte zloupotrebu
dole u footer-u. On time prijavljuje zloupotrebu vlasnicima servera koji nude besplatan forum.
Ako ne krsis pravilnik upotrebe, onda se nemas cega bojati.
Ali to nije hakerisanje...

Opet, besplatni forumi (mislim na takve kao tvoj, na besplatnom serveru) su vecinom dobro zasticeni, tako da se i nemas zasto plasiti bez obzira sto je to phpBB forum.

Iskoreno, do verzije phpBB 2.0.17 i manje, potrebno je samo nekoliko minuta (uz malo znanja) da se hakuje Admin Panel ali to je vec druga prica.
 
Zanima me kako u Forumu (phpBB) da napravim da novi korisnici ne mogu da se prijavljuju odmah, vec da prvo stigne e-mail na koji ce im biti odgovoreno i odobrena registracija. Ovo u cilju sprecavanja svakodnevnog kacenja bezbrojnih neadekvatnih konkretnom forumu
 
Idi na Admin CP, pronadji Configuration i potom opciju: Enable account activation i izaberi kako zelis da se aktiviraju novi korisnici: putem e-mail-a, Administrator da uradi rucno aktiviranje ili jednostavno da iskljucis tu opciju.

Samo sto ti to nece pomoci ako su Spam roboti u pitanju.
Bolje pronadji neki MOD koji ce ti pomoci da bolje resih taj problem, recimo: Textual Confirmation
Posle instaliranja te modifikacije, mozes po zelji da izaberes reci (moze i pitanja zajedno sa odgovorima) koje korisnici moraju da unose pri registraciji.
Unosenjem, recimo takvih 20-tak reci i/ili pitanja i odgovora, koje se nasumice biraju, sprecavas da se spamroboti registruju i ostavljaju reklame ili sta vec...
 
Poslednja izmena:

Back
Top