Beo jezik

Hvala na odg. Evo opet vam se javljam poslije par mjeseci. I dalje mi je bijel jezik bas jako bijel da i cetkicom ne mogu da maknem bijele naslage. Ispirao saž jezik i zalfijom i sodom bikarbonom i jodom. Bio sam kod dr za ORL, al oni ne znaju sta je kad uvjek nalaz pokaze negativno. 3x od zadnjeg javljanja sam radio briseve al srecom negativni, cak sam radio bris nepca jer zadnjih 3mjeseca osjecam da me zari jezik i nepca. Sto mi jako smeta. . Bio sam za jezik i koprivnjacu koja me mucu vec pola godine i za bijel jezik kod dr karadagica da i on ne zna sta je mi je razlog. Radio sam alergo test na inhalatornim alergenima i sve je pokazalo negativno osim histamin2 plusa je imalo. Upravo danas sam uradio test preko krvi preporucio me dr gastrointerinalog da uradim da nemam Helikobakteriju, al nalaz je pokazao negativan. Dr karadagic mi je dao xyzal da kostim, al ja na zalost ne osjecam neki boljitak. Najgore kod korpivnjacs mi je to sto me zari. Da li neko moze da mi pomogne ja vise ne znam dje da idem kod kojeg dr i sta da radim. Inace zaboravih da napomenem da sam jeo ribu, kikiriki, ljesnik, jaja, mlijeko i da nijesam osjetio neku reakciju od toga. Sta da radim? Molim vas ako nesto zna da mi kaze. Ocajan sam totalno ne znam sta da radim vise.
 

Back
Top