bol na promenu vremena

Poruka
20
imam 26 godina, a pre sest godina su mi izvadili kamencice iz zucne kese i upaljenu zucnu kesu. posto sam mlada, ishreanu uopste nisam promenila i zdravlje mi je dobro. ali, juce je "rana" pocela da me booli. ne jako, ali tupo. drugarica mi kaze da je sigurno na promenu vremena jer danas ima 45 stepeni a sutra ce biti 25, a si ljudi koji su imali prelome ili neke operacije se zale na to. e sad, ja nisam imala bolove ranije, ali morate priznati, nisu se ni desavale ovakve promene vremena ;)
salu na stranu, zanima me vase misljenje, a ja cu se, ako se nastave bolovi i za vikend, javiti lekaru u ponedeljnik. unapred hvala
 
Da si mi rekla da te boli zglob na promenu vremena to bih i shvatila, ima svoje naucno objasnjenje ali "rana" tesko da mi je to logicno.
Ako nastavi da te boli ,javi se lekaru, ipak se mora videti gde te tacno boli.
 
Meni se dešava da me zaboli zub koji je izvađen pre 10 godina, nisam primetila da li je na promenu vremena, pošto sam veliki meteoropata, pa ma na promenu vremena boli svašta drugo.Znam i za slučajeve da ljudi oswćaju bolove u amputiranim delovima tela, i da im, čak, lekovi protiv bolova pomažu. Sve je to negde u glavi zapamćeno... ali dobro je otići kod lekara zbog nekog bola, bolovi su često naši najveći prijatelji, jer nas nateraju da razmislimo o našem zdravlju i pregledamo se.
Na promenu vremena može da boli samo ožoljak, ali unutra. . ne mora biti ništa naročito, ali zato je tu lekar, koji zna više od nas.
 

Back
Top