Masturbiranje pred vašim partnerom...

Milow:
Vaša devojka ,ispred vas, u svetlu dok se međusobno gledate... Da li ste to ikada radili?

Ako jeste kako vam je bilo?

...to upraznjavamo,moja devojka ija...Pa bez toga i nema "celovecernjeg sexa".Prolaze sati,nizu se orgazmi ko "ludi"...i
...pa normalno je da pozelimo nesto vise,intimnije,samo nase, jos intimnije od nas samih...
...ima li intimnijih trenutaka,u svacijem odrastanju,
od masturbacije?A kad je upraznjavas sa svojom voljenom?To je kulminacija u svakoj vezi.Pravoj. :wink:
 
kojote:
Milow:
Vaša devojka ,ispred vas, u svetlu dok se međusobno gledate... Da li ste to ikada radili?

Ako jeste kako vam je bilo?

...to upraznjavamo,moja devojka ija...Pa bez toga i nema "celovecernjeg sexa".Prolaze sati,nizu se orgazmi ko "ludi"...i
...pa normalno je da pozelimo nesto vise,intimnije,samo nase, jos intimnije od nas samih...
...ima li intimnijih trenutaka,u svacijem odrastanju,
od masturbacije?A kad je upraznjavas sa svojom voljenom?To je kulminacija u svakoj vezi.Pravoj. :wink:

Prosto da ne poverujes!!! Kojote je rekao nesto o svom intimnom zivotu? Sta ti je bilo, duso, da kazes nesto tako? :roll:
 
d1:
Snezna_kraljica:
Devilishgirl:
Sta ce ti to "mali" :lol:
Recimo da si ti mali džavolak. Koji je samo malo pakostan i prosto dražestan i sarmantan u svojoj zlobi.
Dosta o ovome, izgledace kao da te muvam ( :shock: ), a d1 ce se ljutiti iz vise razloga.... :roll: :wink:
oh ne brini... ako dzavo to hoce, ja ga ne mogu niti hocu zaustavljati :( :? 8)

:shock: U svojoj zlobi... :lol:

:shock: hmm..ostala sam bez texta :?

Bas si zlobna ble :lol:
 
Snezna_kraljica:
[quote="kojote
Vaša devojka ,ispred vas, u svetlu dok se međusobno gledate... Da li ste to ikada radili?

Ako jeste kako vam je bilo?

...to upraznjavamo,moja devojka ija...Pa bez toga i nema "celovecernjeg sexa".Prolaze sati,nizu se orgazmi ko "ludi"...i
...pa normalno je da pozelimo nesto vise,intimnije,samo nase, jos intimnije od nas samih...
...ima li intimnijih trenutaka,u svacijem odrastanju,
od masturbacije?A kad je upraznjavas sa svojom voljenom?To je kulminacija u svakoj
vezi.Pravoj. :wink:

...toliko si se zbunila.ljubavi,da si me cak-pod tudjim imenom citirala-Joj,sto cu da te kresnem... :) Kad,porastes!?! :?

Prosto da ne poverujes!!! Kojote je rekao nesto o svom intimnom zivotu? Sta ti je bilo, duso, da kazes nesto tako? :roll:[/quote]\
 
kojote:
kojote:
...to upraznjavamo,moja devojka ija...Pa bez toga i nema "celovecernjeg sexa".Prolaze sati,nizu se orgazmi ko "ludi"...i
...pa normalno je da pozelimo nesto vise,intimnije,samo nase, jos intimnije od nas samih...
...ima li intimnijih trenutaka,u svacijem odrastanju,
od masturbacije?A kad je upraznjavas sa svojom voljenom?To je kulminacija u svakoj
vezi.Pravoj. :wink:

...toliko si se zbunila.ljubavi,da si me cak-pod tudjim imenom citirala-Joj,sto cu da te kresnem... :) Kad,porastes!?! :?

Prosto da ne poverujes!!! Kojote je rekao nesto o svom intimnom zivotu? Sta ti je bilo, duso, da kazes nesto tako? :roll:


Ispravila sam gresku u citiranju. A ono sto si rekao...
I'm shocked. :roll: :roll: :idea: :oops: :lol: :P
 
kojote:
Snezna_kraljica:
[quote="kojote
Vaša devojka ,ispred vas, u svetlu dok se međusobno gledate... Da li ste to ikada radili?

Ako jeste kako vam je bilo?

...to upraznjavamo,moja devojka ija...Pa bez toga i nema "celovecernjeg sexa".Prolaze sati,nizu se orgazmi ko "ludi"...i
...pa normalno je da pozelimo nesto vise,intimnije,samo nase, jos intimnije od nas samih...
...ima li intimnijih trenutaka,u svacijem odrastanju,
od masturbacije?A kad je upraznjavas sa svojom voljenom?To je kulminacija u svakoj
vezi.Pravoj. :wink:

...toliko si se zbunila.ljubavi,da si me cak-pod tudjim imenom citirala-Joj,sto cu da te kresnem... :) Kad,porastes!?! :?
Ona kad poraste tebi nece moci da se digne koliko ces da budes mator.
Jos kada dodamo da si ofucani, olinjali, impotentni kojot, cini mi se da su male sanse za tako nesto...
 
Snezna_kraljica:
Devilishgirl:
Eto, dvoje ne-nevinih.... :lol: Dobar prosek. Evo, i ja da se prikljucim medju te! Dakle, moj status je PROMENJEN, sad sam punopravni clan drustva i ovog foruma, ali iskustva sa konkretnom temom - nemam. Da li cu imati? Ne znam. Nemam stav o tome, dakle ni odbojnost niti me posebno privlaci. Sve je moguce.

Chestitamo...ima nade i za tvoj kardiovaskularni sustav :wink:
 

Back
Top