Ferris Bueller's day off

Stvarno, odakle ti pade taj film napamet :)
Tada, a davno bese, bio mi je odlican.
Elem, nista originalno, volela bih da nas troje pobegnemo na neku divlju plazicu...
(nas troje - moja mala porodica, da ne bude zabune ;) )
 
Ko se seca ovog filma? :D

Za one koji nisu gledali, sta biste radile kad bi ste na dan pobegle od svih obaveza?
Da li osecate potrebu da pobegnete i od cega?


Не сећам се тог филма, али мени је данас, рецимо, такав дан.

Премештам се са фотеље на кревет и обратно, буљећи час у монитор час у ТВ, немам никаквог посла, никаквих обавеза, деца ми нису ту, не морам чак ни да кувам...
Смор живи!
 
Па, понекад, кад наиђе период претрпан обавезама - онда чезнем за неким оваквим даном...

А сад немам идеју чиме бих се забавила...:(
Нађи неку нову урмашицу и почупај јој сво перје...:lol:
Е.. ал пошто си мод.. прво се клонирај...:D

У бре.. нико не уме да се забавља...:roll:

Него..
Јел ово нека нова мода да се отварају теме са насловима на енглеском...:dontunderstand:
 
Нађи неку нову урмашицу и почупај јој сво перје...:lol:
Е.. ал пошто си мод.. прво се клонирај...:D

У бре.. нико не уме да се забавља...:roll:

Него..
Јел ово нека нова мода да се отварају теме са насловима на енглеском...:dontunderstand:

ofcourse ! you..... woman :hahaha:
 
Ko se seca ovog filma? :D

Za one koji nisu gledali, sta biste radile kad bi ste na dan pobegle od svih obaveza?
Da li osecate potrebu da pobegnete i od cega?/
O daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!
I ne čekam da mi padne mrak na oči , 'vatam krivine momentalno, da bi svi ostali na broju i normalni !

Šta radim :think:...udovoljavam svojim trenutnim prohtevima...
Danas je taj dan....
Mislila sam jutros da ću da iskočim iz sopstvene kože, šetala po stanu ko besan pas...
A onda stiže ekipa za prvu pomoć...i sad sam ko nova !
Zato služe drugarice !

Postoje i druge opcije ,a l ova je idealna za današnji dan . ! :)
 
Kad osetim tako neku želju, da odem negde, to i uradim, a ako baš nije moguće, dohvatim se neke putopisne knige, pa navalim. Zaboravim i gde sam i ko sam.:)

Ako osetim želju da ribam kupatilo, oribam ga ako ne mogu da se otmem nagonu, inače, sačekam da me prođe....:mrgreen:
 
Meni je zivot trenutno prenatrpan (ljudima, poslom) te bih takav dan - u ovom periodu - iskoristila da pobegnem: otisla bih na zeleznicku stanicu i sela u prvi voz. Kad stignem tamo gde sam naumila - istrazivanje okoline, setnja/hodanje par sati, zatim pronalazenje dobre kafane za rucak, a posle bih popila kafu i liker na drugom mestu, otvorila notes i pisala nesto, neku pricicu, recimo...
Po povratku u svoj grad bih otisla i u bisokop... i mozda popila jos jedno pice (ne mora da bude alkoholno!) na putu kuci... sve pesaka i sa muzikom na usima... vokmen (mp3) je super nacin da se momentalno teleportujes u sasvim drugu dimenziju...
 
Орибала купатило, отопила замризивач, изрибала и опет све вратила....погледала један филм, чупала обрве, депилииирала се...завршила једну књигу, узела другу али је оставила јер је напорна...обавила два дуууга разговора телефоном....написала 1000 глупих постова...
Шта ћете бољег показатеља мог смарања од чињенице да сам отишла чак и на Политику да се пичим са Србендама и космополитама! :dash::lol:
 
Орибала купатило, отопила замризивач, изрибала и опет све вратила....погледала један филм, чупала обрве, депилииирала се...завршила једну књигу, узела другу али је оставила јер је напорна...обавила два дуууга разговора телефоном....написала 1000 глупих постова...
Шта ћете бољег показатеља мог смарања од чињенице да сам отишла чак и на Политику да се пичим са Србендама и космополитама! :dash::lol:

Aj' kad te sledeći put uhvati, dođi kod mene? :mrgreen:Nauživala bi se ribanja, a ja to ništa ne bih naplatila, mame mi! :)
 

Back
Top