Far Cry 2

Igra ima perfektnu grafiku...ali nema bas dobru atmosferu ne drzi me dugo presao sam nesto vise od pola igre na drugoj sam mapi ali nemam nesto volju da prelazim dalje...bezveze sto nema nikakve veze sa prvim delom...e da odlican izbor oruzja...
 
Ma igra je totalno njesra.Smori me ona voznja od lokacije do lokacije,koja traje i po desetak minuta.Igrao sam je 1 dan i izbrisao.Totalno razocaranje.

jedino sto je dobro u igri je grafika i realisticni vizuelni efekti prirode koji te stvarno nateraju da se osecas kao da si u africkoj divljini..... A sto se tice gameplaya - APSOLUTNA NULA. Sve misije su po istom sablonu. Takodje je i fizika u igri na nezavidnom nivou.....
 
jedino sto je dobro u igri je grafika i realisticni vizuelni efekti prirode koji te stvarno nateraju da se osecas kao da si u africkoj divljini..... A sto se tice gameplaya - APSOLUTNA NULA. Sve misije su po istom sablonu. Takodje je i fizika u igri na nezavidnom nivou.....

agree ..gameplay je jako los, fizika i grafika i svi vizuelni efekti su do jaja ali sta vredi kad se pola igre vozikas po istim predelima i stalno zatezes *ebeni saraf
 
grafika je odlicna... prica ocajna.. puno glupih gresaka... npr. stanes u plicak neki dovoljno da ti je galva ispod vode ali da stojis, i krenu da ti se gube helti .. i onda on posto se davi krene da cupa armaturu iz stomaka ruku nogu :) he he.. i jos nesto.. ni jedno vozilo nema GPS dok u njega ne sednes... pogledaj dzip ili camac sa spolja nemaju GPS kako sedas gps se pojavljuje... inace igra je totalni smor.. njih 10000 te napadaju ti pucas divljas... mislim da je igra namenjena malim razmazenim amerima.. tako mi deluje.
 
Pa to sam i mislio, nekako bi bolje bilo da su namestili na Hawaima ili Juzna Amerika. Jer nekako mi mocnije deluje kad je zelenilo okolo ovako je nekako sugavo...

Si probo da pucas u bure koje se nalazi pored sanduka sa metkovima... Bure explodira i od toplote svi meci opale, onako haoticno, i pobiju sve koji su bili u blizini... Takodje mi se svidja to sto mozes sam da popravis auto... Ali ima i nekih gluposti znaci rokam u zid sa pistoljem i uopste se ne vide tragovi(rupe), dal je to neki bug il' ko ga zna..
Ocekivao sam da ce biti bolje od krize a ovo nije bolje ni od CoD4...:mrgreen:
Lol! :hahaha::hahaha::zcepanje::zcepanje::rotf::rotf:
Mecima valjda!!!
 

Back
Top