Sujeta

Treća

Iskusan
Poruka
6.360
E vala preteraste ga. Šta god se otvori, koja god tema, svi samo o sujetama pišu. I gde treba i gde ne treba. Ako neko napiše neki problem, odgovor je najčešće sujeta. Ako se postavi zezanje tema - mis, mister - odgovor je sujeta. Brate slatki, odmorite malo. Što Pipi reče, svi je imamo, ali ne upravljamo se svi sujetom uvek i u svakom trenutku i nije ona baš jedini razlog za nesreće koje se dešavaju niti joj je mesto prilikom zezanja. :roll:

Ajde da biramo najsujetnijeg forumaša i forumašicu. :p Ne mogu da pravim anketu, pošto meni prvo meso ubedljivo zauzimaju georgejune i dark.lady. Ne mogu da se setim ko bi bio na ostalim mestima. E da, ima jedan ali on retko ovde svraća. (Ovaj izbor je šala, ali prihvatite ako hoćete. Tema je sujeta.)
 
Dobro ... stvar sujete na ovom forumu proradi kada te neko bocne u ''slabu tačku''.... i onda takve ''ispade'' treba razumeti. Svi smo mi negde osetljivi i negde nas zagolica dlan.... e sad što to ne mogu da iskontrolišu i da se zaustave na vreme, nego celu komunikaciju pretvore u pregršt ružnih reči i vredjanje, to mu dodje više kao ''vaspitanje'' nego ''sujeta''.
 
Jbga, Treca, meni tema naslovljena sa "miss foruma" stvarno vuce na sujetu...i na ono klasicno zavlacenje koje muskarci praktikuju kad hoce da izazovu zene, tipa sad ja vama postavim temu miss, a vi se sve primite i krenete da se nadmecete koja je lepsa; a mi ko u bioskopu, zavalimo se, zvacemo kokice, gledamo, odmeravamo, prckamo sa strane i smejemo se. Ne svidza mi se, al' ni malo...:confused:
 
Jeste, slažem se, ali mislim da su se tamo forumašice uglavnom zezale. Možda ima onih koje su stvarno u fazonu biraj me. Ali dajmo malo šanse zaj.ebavanju.
 
E vala preteraste ga. Šta god se otvori, koja god tema, svi samo o sujetama pišu. I gde treba i gde ne treba. Ako neko napiše neki problem, odgovor je najčešće sujeta. Ako se postavi zezanje tema - mis, mister - odgovor je sujeta. Brate slatki, odmorite malo. Što Pipi reče, svi je imamo, ali ne upravljamo se svi sujetom uvek i u svakom trenutku i nije ona baš jedini razlog za nesreće koje se dešavaju niti joj je mesto prilikom zezanja. :roll:

Ajde da biramo najsujetnijeg forumaša i forumašicu. :p Ne mogu da pravim anketu, pošto meni prvo meso ubedljivo zauzimaju georgejune i dark.lady. Ne mogu da se setim ko bi bio na ostalim mestima. E da, ima jedan ali on retko ovde svraća. (Ovaj izbor je šala, ali prihvatite ako hoćete. Tema je sujeta.)

Ne znam ko je bas najsujetniji, ali ne mislim da su ovo dvoje sto si navela nesto extremno sujetni u odnosu na vecinu ovde
 

Back
Top