Legalan Windows

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milutinkg

Zainteresovan član
Poruka
194
Odem ja juce da pazarim neki lap top.I sve u redu ja odaberem model,ali pre toga pitali su me za koje svrhe mi treba lap top.Ja sam rekao za skolovanje.I na kraju oni meni kazu da lap top isporucuju bez os,i da sa piratskim windowsom nemogu izaci iz zemlje.E sad da li je to tacno ili su hteli sammo jos da mi prodaju jos windows???
 
Odem ja juce da pazarim neki lap top.I sve u redu ja odaberem model,ali pre toga pitali su me za koje svrhe mi treba lap top.Ja sam rekao za skolovanje.I na kraju oni meni kazu da lap top isporucuju bez os,i da sa piratskim windowsom nemogu izaci iz zemlje.E sad da li je to tacno ili su hteli sammo jos da mi prodaju jos windows???
Ovo je normalna stvar!
Uzmi neki linux ako nemaš para za legalan windows imaš tako mnogo jakih distroa da je to za nepoverovati a uz jako malo strpljenja i malo učenje neće ti više na pamet pasti da uzmeš windows , jedino ako misliš da programiraš onda ćeš morati.
 
Znas li ti u cemu je razlika izmedju originalne verzije Windowsa i piratske verzije Windowsa?!
Pa,u ni cemu osim jednom obicnom licencnom kljucu.
Znaci,skines Windows sa neta sa svim dosadasnjim zakrpama,narezes ga na CD i instaliras i kraj.
Kasnije ga mozes krekovati ili naci neki licencni kljucic sa kojim ces raditi osvezavanje Windowsa ako ti je to uopste potrebno.
Da li si ti u Africi,Americi ili Evropi,to nema veze sa vezom.
 
Gle, na carini ti niko nece proveravati legalnost OS-a, to je cista glupost... A sto se tice samog licencirranja, definitivno je na tebi odluka da li ces kupiti sve legalno ili ne. Sa druge strane niko te kupovinom tog racunara ne uslovljava da moras koristiti Microsoft... postoje i druga besplatna resenja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top