KOLIKO TUDJA MISLJENJA UTICU NA VAS ? ? ?

Svet gledam svojim ochima, naravno.
Bitna su mi mishljenja samo ljudi koje mnogo volim i poshtujem. Njihova mishljenja nekada mogu vishe da utichu na moj zhivot od mojih sopstvenih. Medju te osobe mislim na samo par odredjenih.

Ostali ljudi su mi sasvim nebitni, kao i njihova mishljenja o meni. U principu volim da me ljudi vole i sa tim nemam problema, ali moje stavove i principe niko ne mozhe a narushi.
 
DevouredSoul:
Svet gledam svojim ochima, naravno.
Bitna su mi mishljenja samo ljudi koje mnogo volim i poshtujem. Njihova mishljenja nekada mogu vishe da utichu na moj zhivot od mojih sopstvenih. Medju te osobe mislim na samo par odredjenih.

Ostali ljudi su mi sasvim nebitni, kao i njihova mishljenja o meni. U principu volim da me ljudi vole i sa tim nemam problema, ali moje stavove i principe niko ne mozhe a narushi.

tachno tako
 
Tudja misljenja uticu na nas onoliko koliko to dozvoljavamo...

uff... instikti... Mislim da previse polazem na tu intuiciju, ali retko kad me je do sada izneverila...

Ne dozvoljavam da drugi obrazuju moje stavove i misljenja, iako, to stalno radim dok citam dobru knjigu... to je nesto drugo, neko ce shvatiti...

Prihvatam i postujem misljenja onih koje poznajem, koji me vole i zele dobro. To je krug ljudi kojima u potpunosti verujem...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Kod mene sve to zavisi od trenutnog raspolozenja.

Ili sam opterecena time sta ce neko da kaze ili pomisli, ili me bas zabole.....sta god.

Cenim misljenja drugih ljudi koji igraju neku bitniju ulogu u mom zivotu, bez obzira da li se slazem ili ne, ali ako je vezano za mene, ipak sam ja ta koja odlucujem da li cu nesto i na koji nacin da uradim.

Nervira me kad neko ne vidi sebe u kojem odvratnom stanju je, ali ipak misli da ima potpuno pravo da kritikuje nekog drugog koji isto to radi.
 
DevouredSoul:
Svet gledam svojim ochima, naravno.
Bitna su mi mishljenja samo ljudi koje mnogo volim i poshtujem. Njihova mishljenja nekada mogu vishe da utichu na moj zhivot od mojih sopstvenih. Medju te osobe mislim na samo par odredjenih.

Ostali ljudi su mi sasvim nebitni, kao i njihova mishljenja o meni. U principu volim da me ljudi vole i sa tim nemam problema, ali moje stavove i principe niko ne mozhe a narushi.
E bas to!Misljenja sestre i najbolje drugarice su mi uvek bitna,ali nisu presudna u donosenju odluka.I sto d4ch4 kaze volim da cujem tudje misljenje o meni cisto da znam kako da se ophodim prema njemu.I don't care what everybody say!
 
ma znas sta? ne dopustam da mi ljudi govore sta da radim...to jednostavno ne podnosim!!
roditelji,i jako bliske osobe su druga stvar,njihova misljenja ipak postujem...
medjutim,tudja misljenja (bez obzira od koga dolaze) cesto me mogu natjerati da razmisljam,i zaista mi bude krivo kad neko misli o meni ono sto nije istina....od toga ne mogu pobjeci...ipak,ne dozvoljavam da to "ti" ljudi vide ili osjete... :roll:
 
pa... na promenu mog misljenj o necemu (sto ovde nije rec, al' ajd' sad..) moze neko da utice samo ako ima jake argumente! (znaci skoro nikad)
a ovako, necije misljenje o meni me ne zanima posebno.. iako me neko mrzi bas me briga, njegov problem.. ja sam prema svima ista... sa svima isto pricam, sa svima se isto svadjam.. etc. :wink:
 
Electra:
DevouredSoul:
Svet gledam svojim ochima, naravno.
Bitna su mi mishljenja samo ljudi koje mnogo volim i poshtujem. Njihova mishljenja nekada mogu vishe da utichu na moj zhivot od mojih sopstvenih. Medju te osobe mislim na samo par odredjenih.

Ostali ljudi su mi sasvim nebitni, kao i njihova mishljenja o meni. U principu volim da me ljudi vole i sa tim nemam problema, ali moje stavove i principe niko ne mozhe a narushi.

tachno tako

da...to boldirano
 

Back
Top