Теорије о крају света пласира ЦИА

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Писмо норвешког политичара – ближи се крај

На страници
http://projectcamelot.org/norway.html
стигло је писмо након постављања странице посвећене Беназир Бхутто. Особа која је написала писмо написала је своје право име (које су провјерили) и приложила своје фотографије са премијером Норвешке, као и са Беназир Бхутто. Ипак, та особа није жељела да се објави име. Садржај писма слиједи у наставку.

Ја сам политичар из Норвешке. Желим рећи да ће се тешке ствари десити између 2008. и 2012. године.

Норвешка влада прави све више подземних база и бункера. На то питање су једноставно одговорили да је то ради заштите људи у Норвешкој. Тражио сам информацију када ће то бити завршено, а одоворили су: „Прије 2011. године”.


Овако почиње једно типично ширење пропаганде о скором крају света.


„Планета ИКС” је теорија по којој постоји једна планета или „Тамна Звезда” која ће утицати на катаклизмичке појаве на Земљи,
Са друге стране Хришћански фанатици верују да је то „Звезда Витлејема” која се појавила на дан Исусовог рођења и да ће се поново појавити на дан страшног суда.

http://www.bibliotecapleyades.net/andylloyd/esp_andylloyd_15.htm

Иначе теорија судњег дана требала је да се догоди 2003.
Иначе оно што ће да се деси је ипак страшно.
Наиме сваки пут када Американци и њихови старапи треба да направе неко срање у свету ЦИА пушта „теорије пропасти”.

Тако су измислили „Миленијуску бубу” па онда поравнање планета које се заиста и десило без икаквих последица. и те ствари су требале да се десе таман када су нас напали 1999. (мада смо мало врдали гузама па су и они промашили датуме)
Тако су планирали напад на Ирак и пустили теорију пропасти света за 2003.
2012 године су планирали напад на Русију и ако погледате изјаве рускох генерала они кажу „Америка има шансе да нас нападне само до 2015, после тога можемо да их смрвимо јкедним ударцем”.

Тако када чујете да ће те и те године доћи до пада метеора, комете или планете „ИКС” знајте да за ту годину САД спремају неки рат.

ЦИА је толико људи побила, зар стварно сматрате да би пустили у јавност да ће да нас удари нека планета да је то истина?

Зашто Норвежани складиште семе?
Ако Амери нападну Русију могућ је нуклеарни рат...

Не гледајте у небо него у Вашингтон!
(П.С. свако ко шири приче о смаку света ради за Американце, својевољно или случајно)
Зато пазите шта преносите и шта пишете.
Психолошки рат је опасан.
 
http://dad2059.wordpress.com/2008/03/19/some-more-nibiru-news/

Ово вам је линк ка једном блогу.
Ту људи пишу како су све ове теорије пропасти дело СОрошевских медија „Масовног одвраћања пажње”

Ако се само сетимо да сада се у медијима дељава нешто чудно.
Наиме
- у Српским медијима не може да с ечује вест да су биле демонстрације СРС-а
- У Српским медијима с еувек чују „проверене” вести у метеоритима, планетама који само што не падну на нас.

Иде се овако!
Две вести су на насловној страни:
- Губитци коалиционих војника у Ираку..
та вест је велика и 2/3 стране
- Мајански календар се завршава 2012 године. Следи ли смак света?
Та вест је на 1/3 стране.

коју ћете прву да прочитате?
- Па ону о смаку света. Кога брига за Ирак што неки гину, дај да прочитам оно што се мени ради о глави!

Дакле, психолошти, ви сте прескочили вест о милион покланих Ирачана у рату за нафту, и прешли на недоказану теорију пропасти...
Тачно оно што су ћелели од вас.

Даље
- Америка чува тајну о скорој пропасти света.
1. Каква је тајна када је ми ЗНАМО? Значи лаж.
2. Ако је то ипак тачно, па за 4 године долази смак света, зашто онда Америка убија милионе људи због нафте?
Мислим шта ће им нафта ако ће доћи до смака света? Још једна лаж.
3. Што Сорошеви гурају да Борис Тадић буде председник, да ДС буде ве и свја у једној малој Србији- ако Америка зна да ће да пропадне свет за четири године? Опет лаж...

и све тако...
 
2012 године су планирали напад на Русију и ако погледате изјаве рускох генерала они кажу „Америка има шансе да нас нападне само до 2015, после тога можемо да их смрвимо јкедним ударцем”.

M.A.D. Mutual assured destruction

Do sada nas je samo to sačuvalo od totalnog uništenja, a kako stvari stoje čuva nas i dalje.
 
nakon što je Pekić javno priznao da je falsifikaovao Tarabiće da bi pomogao Vojislavu Koštunici na izborima?
To proročansvo je čist falsifikat.

Пророчанство Тарабића није фалсификат, већ су неки извртали њихове речи да би се додворили актуелној власти. Тарабићи јесу били богобојажљиви људи, иако простодушни, тако им је Бог откривао тајне.

Што се тиче ове теме: наравно да је ово плашење човечанства како би људи клонули духом.
Има још много тога доброг да се издешава пре краја света (обнављање Руске Царевине са владаром Михаилом, по женској линији Романових), обнова теократија у још неким земљама (Србија, Грчка..), стварање мултиполарног света, итд.
Ове теократије ће трајати око 35 година (10 пута више од Антихристове владавине). А пошто још није ни почело ово, значи: има још времена до краја!
 
Пророчанство Тарабића није фалсификат, већ су неки извртали њихове речи да би се додворили актуелној власти. Тарабићи јесу били богобојажљиви људи, иако простодушни, тако им је Бог откривао тајне.

Што се тиче ове теме: наравно да је ово плашење човечанства како би људи клонули духом.
Има још много тога доброг да се издешава пре краја света (обнављање Руске Царевине са владаром Михаилом, по женској линији Романових), обнова теократија у још неким земљама (Србија, Грчка..), стварање мултиполарног света, итд.
Ове теократије ће трајати око 35 година (10 пута више од Антихристове владавине). А пошто још није ни почело ово, значи: има још времена до краја!

Ti ostavljas utisak eksperta za indoktrinaciju.
 
У српским медијима се одавно дешава нешто чудно, мада то и није чудно с обзиром да је очигледно да манипулишу јавним мнењем.

"Манипулација је начин владавине путем духовног дејства на људе кроз програмирање њиховог понашања. То дејство је усмерено на човекове психичке структуре, врши се потајно и има за задатак промену мишљења, побуда и циљева људи у смеру потребном властима."

Такође је познато и да је страх најбоље оружје за манипулацију масом.

Циљ не бира средство а средстава за манипулацију је пуно.

Овде је једно од тих средстава - сублиминалне поруке, и ако је (конкретно овај) видео аутентичан - застрашујуће је:


Хвала ти што си ово напоменуо људима. У недељу када сам била у цркви на служби, један свештеник је говорио да све оне књиге које су се појавиле о позитивном размишљању, емисије тог типа као и неке разне медијске манипулације служе заправо да ПРОМЕНЕ МИШЉЕЊЕ човека. Желе да заправо сви људи размишљају на један начин. То је таква обмана коју они који владају желе да имају масе које их слушају а не масе које ће да размишљају својом главом, они не воле људе револуционаре у мислима својим. То ни једној власти не одговара.

Што се тиче тих теорија, ја мислим да то све американци избацују, као наводно праве се базе због евентуалних природних катастрофа и евентуалног смака света, а заправо то је само ПРИПРЕМА ЗА НУКЛЕАРНИ РАТ.
 
Хвала ти што си ово напоменуо људима. У недељу када сам била у цркви на служби, један свештеник је говорио да све оне књиге које су се појавиле о позитивном размишљању, емисије тог типа као и неке разне медијске манипулације служе заправо да ПРОМЕНЕ МИШЉЕЊЕ човека. Желе да заправо сви људи размишљају на један начин. То је таква обмана коју они који владају желе да имају масе које их слушају а не масе које ће да размишљају својом главом, они не воле људе револуционаре у мислима својим. То ни једној власти не одговара.

Што се тиче тих теорија, ја мислим да то све американци избацују, као наводно праве се базе због евентуалних природних катастрофа и евентуалног смака света, а заправо то је само ПРИПРЕМА ЗА НУКЛЕАРНИ РАТ.

Pa i jeste priprema za nuklearni rat, ako do toga dodje, svaka zemlja bi to sebi obezbedila da ima mogucnost, i takve citave gradove pod zemljom ne kriju, nego malo odmorite od foruma pa odgledajte ponekad nacionalnu geografiju....
 

Back
Top