Zasto vecina muskaraca razmislja onim sto je u boksericama?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Me Inside:
mia_:
Da li to sto tako razmisljaju pokazuje koliko su plitki? I da li postoji frajer koji tako nerazmislja?
Da li postoji devojka koja zna da se "ne razmislja" pise odvojeno a pritom ne govori drugima o plitkoci?


Mislim da bi neko mogao da me angažuje da sastavim kratku gramatiku srpskog jezika (uz pravopis, naravno) ... koja bi stajala kao sticky na početnoj strani svakog podforuma...

Ali ovde su i sami moderatori nepismeni...

Odoh da carujem ...negde gde se ne - uz glagole piše odvojeno... :?



A što se tiče bokserica i onim što je u njima...hm...što volim kad neko pokušava da promeni svet...
to je uvek tako bilo...i biće...

A ti bolje promeni sexualnu orijentaciju ako ti smeta
 
mia_:
Da li to sto tako razmisljaju pokazuje koliko su plitki? I da li postoji frajer koji tako nerazmislja?
Не размишља већина тако... Не треба генерализовати све у животу. Сваки човек је за себе и не можеш мушкарце стављати у неке шаблоне. Има нас разних... Од оних најгорих до најбољих. И не носе сви мушкарци боксерице :) . Неки носе танга, неки обичне беле гаће, а неки не носе ништа од тога :)... То исто важи и за жене...
 
neko misljenje je da vecina muskaraca dok stvarno "ne sazri u glavi" ili dok se ne izivi, bar razmolja tom drugom glavom, ali kad dodju u neke godine i te kako mogu biti ozbljni i uvek, ali uvek to je neko nepisano pravilo za zenu ce traziti mirnu, finu, obrazovanu, ne tako "iskusnu" devojku, prijatnu, prvenstveno nekog sa kime ce moci da komuniciraju jer im je to jako bitno, zenu u kojoj vide majku svoje buduce dece...ali dok su mladi od toga nema nista...eto ovo ti kaze jedna 28-godisnja devojka/zena koja ima mnogo muskih prijatelja, pazi samo prijatelja!!!!!
Nemoj da je neko pomislio drugacije, jer se i to zna, barem kod mene..sta je prijatelj, sta decko, a sta ljubavnik...

Pozdrav!!!!!! :P
 
pipidugacarapa3:
neko misljenje je da vecina muskaraca dok stvarno "ne sazri u glavi" ili dok se ne izivi, bar razmolja tom drugom glavom, ali kad dodju u neke godine i te kako mogu biti ozbljni i uvek, ali uvek to je neko nepisano pravilo za zenu ce traziti mirnu, finu, obrazovanu, ne tako "iskusnu" devojku, prijatnu, prvenstveno nekog sa kime ce moci da komuniciraju jer im je to jako bitno, zenu u kojoj vide majku svoje buduce dece...

jos samo fali ono "...i tako su ziveli srecno i zadovoljno do kraja zivota"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top