Mozdani udar

Pitaj doktore koji rade sa tim skenerom,oni će ti najbolje objasniti....
Sa tim skenerom ne rade doktori, već nadrilekari koji često na prevaru uzimaju pare od bolesnih.... a mernu jedinicu za "bioenergiju" nećeš naći, jer je nema... uređaj koji pominješ meri otpor epiderma, spoljnog sloja kože (jedinica je om), i naravno da nema blage veze sa životom, isto kao i onaj aparat koji koriste Sajentolozi za šišanje ovaca. Električni otpor kože je potpuno irelevantan, osim što je bolje kad je veći ako uhvatiš za golu žicu pod naponom...

Što se tiče ideomotornog efekta, on uopšte nije sporan, i on objašnjava kako se pomera visak/rašlje. Čovek koji drži visak nije svestan šta se dešava, a ja sam lično probao i uverio se da radi.
 
Sa tim skenerom ne rade doktori, već nadrilekari koji često na prevaru uzimaju pare od bolesnih.... a mernu jedinicu za "bioenergiju" nećeš naći, jer je nema... uređaj koji pominješ meri otpor epiderma, spoljnog sloja kože (jedinica je om), i naravno da nema blage veze sa životom, isto kao i onaj aparat koji koriste Sajentolozi za šišanje ovaca. Električni otpor kože je potpuno irelevantan, osim što je bolje kad je veći ako uhvatiš za golu žicu pod naponom...

Što se tiče ideomotornog efekta, on uopšte nije sporan, i on objašnjava kako se pomera visak/rašlje. Čovek koji drži visak nije svestan šta se dešava, a ja sam lično probao i uverio se da radi.

Znači lično si iskusio i shvatio da bioenergija postoji,i da te rašlje rade,ali ipak ne vjeruješ da postoji...e yebeš mi sve ako znam šta ti pričaš sad...pa moga si odmah priznati da postoji...negiraš cijelo vrijeme da bi na kraju ovo napisao..
e gibam se odavde,možemo ovako do vječnosti...
a te aparate koriste ozbiljni doktori,najregularniji mogući,kakvi crni nadriljekari i dr.Slađane Velkovi i ostala ekipa...
 
E mališa knjigu u šake i uči...moraš pratiti najnovija naučna dostignuća,inače qq pacijentima...:rtfm:

To je sve sto imas da kazes? To je sva tvoja argumentacija u odbrani svog ekstremnog i sramotnog neznanja?

a te aparate koriste ozbiljni doktori,najregularniji mogući,kakvi crni nadriljekari i dr.Slađane Velkovi i ostala ekipa...

Daj bilo kakav dokaz da neki ozbiljan doktor to koristi.
 
To je sve sto imas da kazes? To je sva tvoja argumentacija u odbrani svog ekstremnog i sramotnog neznanja?



Daj bilo kakav dokaz da neki ozbiljan doktor to koristi.

Imaš ih u bar nekoliko privatnih ordinacija u Bg,koriste ih doktori sa diplomama zvanične medicine,koji inače rade i u državnim bolnicama,znači ne ono homeopatija,kineska medicina itd...sad ako je to neka prevara sumnjam da bi ministarstvo zdravlja to odobrilo,mada ovo je Srbija i ipak je svašta moguće,ali ipak ne vjerujem jer je to jedan Rus izumio,ozbiljan naučnik...
Ma čak i sve da je taj aparat i prevara bioenergija postoji...svaki čovjek je posjeduje više ili manje...
Za državne bolnice ne mogu da nađem podatak,ali čim-ako budem ima prilike baš ću da se raspitam...mada me to nešto i ne zanima previše...:aha:
 
I ložim te malo ono za pacijente...vidim baš te pogodilo...često ti je nastup drzak,na tom moraš poraditi dječače...
Bi kul men,biće nešto od tebe...:telefon:

Pusti ti taj pomirljivi ton. Ne ložim se ja tako lako, samo čekam neki opipljiv dokaz tvojih neosnovanih tvrdnji. Onda možemo pomirljivo.

A te izraze "mališa" i "dječače" ostavi za nekog drugog. Prema tvojim komentarima, prilično sam siguran da si mladji od mene. Ako nisi, onda je to posebno razočaravajuće.
 
E dječače moj sujetni,dao sam sve od sebe da te ne izblamiram,ali sad mi ne ostavljaš mnogo izbora,primora si me...pa slijedi dokaz...:(

Aparat ima dozvolu ministarstva zdravlja...i pročitaj pažljivo čemu služi...:aha:
Znam ja što si ti alergičan na čika Gruva...to je zato što mnogo pljujem doktore po forumu...a jbg,oko 80-90 % doktora je ološ od ljudi...kao i u opštoj populaciji ljudi...
Čast izuzetno rijetkim ljudima koji su medicinu upisali iz ljubavi i koji daju 100 % sebe svakom pacijentu kao da mu je rođeni buraz...većina vas je u toj priči zbog love ili ugleda...i zbog toga su takvi pohlepni,površni itd..
 
Evo, odgledao sam tvoj video klip, procitao sam onaj fino napisani tekstic sa linka koji si okacio, i kao sto sam i mislio:

1. Nigde se ne pominje nikakva bioenergija
2. Poslusao sam te i procitao pazljivo. Ne pise, naravno, kako taj uredjaj zapravo funkcionise, nego je sve to tako fino upakovano u neke simpaticne recenice koje laiku zvuce bombasticno, uz izraze "kvantna medicina", ali bez sustine
3. Pokazao si da uopste nisi znao sta je rendgen, jer si okacio nesto o napravi koja sa rendgenom ima veze koliko i ti sa medicinom

Nisam ja alergican na bilo kog forumasa licno (sto kazu mudri ljudi: "psi laju, karavani prolaze"), samo sam alergican na ljudsku glupost.
 
Poslednja izmena:
Tetka mi je pre 20-tak dana imala mozdani udar.Dosla je pre par dana kuci iz bolnice.Desna strana joj je oduzeta tj.ima snagu u desnoj ruci i nozi ali nema osecaj.Tako mi je objasnila.Ona nije u istom gradu pa vam prenosim samo sto znam.Moze da komunicira i svesna je.Molim za savet i ako je neko imao takvo iskustvo za koliko vremena se oporavio.Hvala unapred!
 
Tetka mi je pre 20-tak dana imala mozdani udar.Dosla je pre par dana kuci iz bolnice.Desna strana joj je oduzeta tj.ima snagu u desnoj ruci i nozi ali nema osecaj.Tako mi je objasnila.Ona nije u istom gradu pa vam prenosim samo sto znam.Moze da komunicira i svesna je.Molim za savet i ako je neko imao takvo iskustvo za koliko vremena se oporavio.Hvala unapred!

Prvo treba da znate da je verovatno da joj se osecaj nikada nece potpuno vratiti. Vazno je da sada disciplinovano ide na rehabilitaciju i da stil zivota koriguje maksimalno da bi sprecila da se slog ponovi (ako je gojazna - mora da smrsa, ne sme da pusi, mora da kontrolise pritisak i tako dalje).
 
Pusenje je jedan od osnovnih poznatih faktora ostecenja krvnih sudova, dovodi do ateroskleroze i daljih procesa koji dovode do mozdanog udara. Unosenje velike kolicine masne hrane je takodje vazan faktor, ali interesantno je da je jedan od momaka bio vegan, ali je pusio 3 pakle dnevno.

Cudo da nisi zapazio da svi koje si video jedu meso, a video si ih sve kako pale cigarete? Interesantno.
 
Cudo da nisi zapazio da svi koje si video jedu meso, a video si ih sve kako pale cigarete? Interesantno.

Jeste, i brojao sam ovom jednom da je popusio tri pakle. Postidis li se nekad svog malog kapaciteta razumevanja?
Ja nisam isao tamo da ih spijuniram, pa da "zapazim" tako nesto, nego sam im uzimao anamnezu. Sami su mi rekli to.
 
Poslednja izmena:
Jeste, i brojao sam ovom jednom da je popusio tri pakle. Postidis li se nekad svog malog kapaciteta razumevanja?
Ja nisam isao tamo da ih spijuniram, pa da "zapazim" tako nesto, nego sam im uzimao anamnezu. Sami su mi rekli to.

Cudi me da nisi primetio da su svi, od prvog do poslednjeg, unosili u sebe trans masti. Sta kazes, u bolnici gde je zabranjeno pusenje on popusio tri pakle?
 
Moja prijateljica je pulmolog na VMA, i veli da ima pacijenata koji dođu kod nje u terminalnim fazama kancera pluća, puše po par pakli dnevno, i kaže da takvima nikad ne brani da puše, jer pomoći svakako nema, samo bi patili bez razloga kad je već dotle došlo.
 
A jel ti rekla da ima pacijata koji su nepusaci a koji su imali mozdani udar? Ako nije, pitaj je i pitaj sta kaze koji je uzrok toga. Pitaj i onako usput sta cini lekic diklofenak.
 
Cudi me da nisi primetio da su svi, od prvog do poslednjeg, unosili u sebe trans masti. Sta kazes, u bolnici gde je zabranjeno pusenje on popusio tri pakle?

Covece dragi, ti imas ozbiljan problem. Javi mi se, preporucicu ti neku strucnu pomoc.
Da, posle sloga je u bolnici pusio 3 pakle dnevno pa su onda one otisle u proslost i izazvale mu slog.

- - - - - - - - - -

A kao glavni navodite pusenje. To jest, vi primecujete pusenje. Vidite slepića a potkrade vam se medved. Hmmm :think:

Ja sam vec rekao da je gomila uzroka, a da pusenje jeste jedan od glavnih. I to ne tvrdim ja, nego svi neurolozi sveta.
 
Ok ako tako tvrde. Ali meni nije jasno citajuci razloge:

"Ugljen-monoksid iz duvanskog dima zamenjuje deo kiseonika iz krvi. To povećava krvni pritisak zato što prisiljava srce da radi više kako bi snabdelo organizam sa dovoljnom količinom kiseonika"...


E sad, ispušni plin automobilskog motora izbaci stotinu puta vecu zapreminu ovog gasa koje ljudi udahnu nego sto to cine preko cigareta. Iz kog razloga, ako vam je bitno zdravlje gradjana, ne lepite markice "dim ubija" na auspuhe a cinite to na paklama?
 

Back
Top