odeee explorer

E

extra

Gost
naime nekako mi se izbrisao explorer i kad ocu da startujem isti pojavi se naravno browse i naravno nemoze da ga nadje e sad pitanje je kako da totalno izbrishem eventualne ostatke od explorera i uredno instaliram novi kako bi sve funkcionisalo extra!!???
 
extra:
naime nekako mi se izbrisao explorer i kad ocu da startujem isti pojavi se naravno browse i naravno nemoze da ga nadje e sad pitanje je kako da totalno izbrishem eventualne ostatke od explorera i uredno instaliram novi kako bi sve funkcionisalo extra!!???
Na koji explorer mislis? IE ili WinExplorer (explorer.exe nije posto ti sistem tada nebi radio). Najverovatnije imas neki virus. Moj predlog ti je da kopiras svoje vredne fajlove na nekom od prenosivih medija i da formatiras HDD, a potom ponovo instaliras OS.
Prvo probaj START\programs\ acessorries\system tools\ system information
Onda na radnoj liniji idi na Tools i izaberi System File Checker i potvrdi start, ako radi sam ce ti ponuditi da zamenis lose sistemske fajlove. Ako pak ne radi onda je to siguran pokazatelj da imas virus pa primeni prvu varijantu.
Pozdrav i pisi kako si prosao.
 

Back
Top