Pitanje za pedijatre
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pitanje za pedijatre

Nov član
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pitanje za pedijatre

Ima li neko iskustvo sa koristenje leka "RITILIN"? Koliko ja znam to ke lek koje se preporucuje deca sa narusena koncentracija i paznja.Dali se ovaj lek koristi na ovih prostora, jer u SAD to koriste kao zamenu za kokain i smatra se kao zloupotreba. Dali je ovaj lek efikasan i dali steti ?
    Hvala unapred,
    m.b dipl .Defektolog

Buduća legenda WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: Pitanje za pedijatre

Citat Original postavio m.b Pogledaj poruku
    Ima li neko iskustvo sa koristenje leka "RITILIN"? Koliko ja znam to ke lek koje se preporucuje deca sa narusena koncentracija i paznja.Dali se ovaj lek koristi na ovih prostora, jer u SAD to koriste kao zamenu za kokain i smatra se kao zloupotreba. Dali je ovaj lek efikasan i dali steti ?
    Hvala unapred,
    m.b dipl .Defektolog
    Pitanje nije za pedijatra nego za decijeg psihijatra Lek je Ritalin, nije registrovan i ne koristi se kod nas, imamo slican lek koji postoji kod nas na trzistu, prepisujemo ga i vrlo je delotvoran kod dece koja su pravilno dijagnostikovana kao ADHD. Kada se uzima kao lek naravno da ne steti, kada se zloupotrebljava steti kao i svaki drugi otrov Temu o ovom poremecaju mozete naci pretrazivacem, a imena lekove ne reklamiramo na forumu (lepljiva "Obavezno procitati...". POzdrav
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. Pitanje
    Autor gennius u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.12.2004., 22:41
  2. Pitanje
    Autor Bustura u forumu Automobilizam
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.04.2004., 01:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor