za šarandžije

kum83

Početnik
Poruka
17
Dali znate koja je tacno oznaka navoja na signalizatorima? Znam da je u colima, ali ne znam tacnu oznaku a hoću da naručim iz amerike takvu ureznicu. Ako neko zna nek napiše. Unapred hvala.
 
Navoj na signalizorima?Ako mislimo na isto (za sraf kome se narezuje navoj i navojnica za njega unutar rupe na nosacu) onda je verovatno isti kao navoj na cuvarkama,meredovima (koji se srafe),itd... a to je najpopularniji M6 promer (ne u colima naravno,6mm),samo ne znam koliko ti je sigurno narucivanje iz USA,oni imaju kontra navoj ako se ne varam,odvija se na desno,a zavija nalevo,mislim...!?
Pozdrav :cool:
 
Dali znate koja je tacno oznaka navoja na signalizatorima? Znam da je u colima, ali ne znam tacnu oznaku a hoću da naručim iz amerike takvu ureznicu. Ako neko zna nek napiše. Unapred hvala.


Најсигурније ти је да одеш код неког стругара професионалца koji ће ти такозваним чешљем имерити корак навоја, а такође и дебљину носача, а да не компликујеш наручивањем, - може ти тај стругар час направити то што ти је потребно
 
pozdrav kume. ako uspes da nadjes nareznicu , kao i ureznicu ajde nekako mi se javi
.ja je trazim vec duze vreme.
mnogi strugari nemogu uraditi taj navoj
doduse nisam se bas najurio oko toga.
al eto lakse je kupiti je ,pa da sami rezemo.. :dash:
 

Back
Top