seks s nekim....

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Ovdje ne mislim seks sa svakim, vec sa nekim s kim ste u rodu, mislim kao 5 ili 6 koljeno, bukvalno od vaseg pra-ujaka(maminog ujaka) kcerkom!
To je 5 stepen srodstva, iako je po zakonu dozvoljeno sa 4 stepenom stupiti u brak, mislim ovdje na moralnu kres varijantu!
Onako cisto iz radoznalosti da li je neko kresno rodicu ili rodjaka!:D

Ja nisam sustigao ni jednu rodicu, mada imam jedan veoma dugacak spisak, a sve lijepe i dobre i ispunjavaju zakonske uvjete 5 stepen srodstva i dalje.... ali eto!
 
Ovdje ne mislim seks sa svakim, vec sa nekim s kim ste u rodu, mislim kao 5 ili 6 koljeno, bukvalno od vaseg pra-ujaka(maminog ujaka) kcerkom!
To je 5 stepen srodstva, iako je po zakonu dozvoljeno sa 4 stepenom stupiti u brak, mislim ovdje na moralnu kres varijantu!
Onako cisto iz radoznalosti da li je neko kresno rodicu ili rodjaka!:D

Ja nisam sustigao ni jednu rodicu, mada imam jedan veoma dugacak spisak, a sve lijepe i dobre i ispunjavaju zakonske uvjete 5 stepen srodstva i dalje.... ali eto!

ti si bolestan
znash to?
 
ne znam na sta mislis kad kazes peti stepen
po zakonu se stepen srodstva ne racuna isto sto i "koleno" u narodu...
po zakonu ste ti i tvoja majka prvi stepen srodstva, rodjena setra drugi, tetka treci, sestra od strica cetvrti stepen srodstva...a laicki ste prvo koleno...
ja recimo, peto koleno, ne racunam u srodstvo...to je bas bas dalek rod...i cudo je da uopste i znate da ste rod...
 
ne znam na sta mislis kad kazes peti stepen
po zakonu se stepen srodstva ne racuna isto sto i "koleno" u narodu...
po zakonu ste ti i tvoja majka prvi stepen srodstva, rodjena setra drugi, tetka treci, sestra od strica cetvrti stepen srodstva...a laicki ste prvo koleno...
ja recimo, peto koleno, ne racunam u srodstvo...to je bas bas dalek rod...i cudo je da uopste i znate da ste rod...

Pa da i ja brojim po pobocnoj liniji stepen srodstva! Koljeno je nesto drugo! Imaju dva srodstva po uspravnoj liniji i pobocnoj, da to s majkom je u prvom stepenu srodstva uspranve linije, a pobocna linija nema prvi stepen srodstva vec samo drugi to su brat i sestra! Sve je to ok!

Samo onako ljudska masta nikada nije radila kako citam ove ostale! :)
 
A nikada nisi pomislila nesto tako? Bi onest!

evo jedine situacije
vidim lika....mnogo sladak
pitam burazera ko je taj lik,svidja mi se kao i to...
kaze moj burazer "to nam je brat od tetke"
(od moje keve,sestra od tetke,pa njen sin,znaci nije od rodjene tetke)
elem,nisam imala prljave misli
a nisam znala ko je on posto sam ga pre toga poslednji put videla kada sam bila mala :rumenko:
iste sekunde je bilo ono
 
Poslednja izmena:
Писац... мало си побркао те степене сродства са "коленима". Колено је генерација, а ако сам те добро сконтао, по томе како си ти рекао су браћа и сестре од тетке/стрица/ујака рођаци "преко 2. колена", док би они од 5. били они којима је заједнички 5. предак. "Степен" је нешто друго.

И какве цркве, какви бакрачи... традиционално се гледало сродство до 5. колена, тзв. "аскурђела" или "беле пчеле/осе", мада данас по градовима се често не знају рођаци ни до 3, а камоли до 4-тог. Причати о 8. и 9. колену је бесмислица, то је немогуће похватати толико много људи.
 
iste sekunde je bilo ono

Мени не. Једном приликом сам упознао једну девојку која ми се јако свидела... а и ја њој. Рођака. Само није била таква реакција, него су се једноставно све симпатије претвориле у оно осећање које иначе имаш према сестри. Мада је даљи род, али свеједно.

А иначе ми је одвратно по (америчким) филмовима када видим како им је брак између браће и сестара по тетки/стрицу/ујаку најнормалнија ствар... :eek:
 

Back
Top