nevin

yoyo

Početnik
Poruka
5
Zajedno smo par nedelja.Mojoj devojci nije prvi seksualni odnos ,ali meni ce biti. Bilo kakav savet bi mi dobro dosao jer ne bih bas voleo da ispadnem nesposoban.Kako odloziti ejakulaciju? Koliko prosecno traje odnos? Kad koristim kondom da li i ejakuliram u njega ili po devojci(joj kakvo pitanje)? ... Verovatno gomilu vaznih pitanja nisam postavio ,ali vi slobodno recite sta imate. Hvala za svaki odgovor...mnogo znaci.
Znam da ce neki primetiti da je pitanje vec bilo na drugom podforumu ali mislim da mu je ovde pravo mesto. Pozdrav
 
imas od mene privatnu poruku
yoyo:
Zajedno smo par nedelja.Mojoj devojci nije prvi seksualni odnos ,ali meni ce biti. Bilo kakav savet bi mi dobro dosao jer ne bih bas voleo da ispadnem nesposoban.Kako odloziti ejakulaciju? Koliko prosecno traje odnos? Kad koristim kondom da li i ejakuliram u njega ili po devojci(joj kakvo pitanje)? ... Verovatno gomilu vaznih pitanja nisam postavio ,ali vi slobodno recite sta imate. Hvala za svaki odgovor...mnogo znaci.
Znam da ce neki primetiti da je pitanje vec bilo na drugom podforumu ali mislim da mu je ovde pravo mesto. Pozdrav
 
yoyo:
Zajedno smo par nedelja.Mojoj devojci nije prvi seksualni odnos ,ali meni ce biti. Bilo kakav savet bi mi dobro dosao jer ne bih bas voleo da ispadnem nesposoban.Kako odloziti ejakulaciju? Koliko prosecno traje odnos? Kad koristim kondom da li i ejakuliram u njega ili po devojci(joj kakvo pitanje)? ... Verovatno gomilu vaznih pitanja nisam postavio ,ali vi slobodno recite sta imate. Hvala za svaki odgovor...mnogo znaci.
Znam da ce neki primetiti da je pitanje vec bilo na drugom podforumu ali mislim da mu je ovde pravo mesto. Pozdrav
Čoveče ne opterećuj se odloženom ejakulacijom, ako ti baš to smeta, 15 minuta pre odnoosa ga izdrkaj. To ume da pomogne, ali će ti smanjiti doživljaj.

Da li ona zna da ti je prvi put? Ako zna njoj će biti mnogo zanimljivije nego da se praviš da znaš šta radiš (veruj mi provaliće te).

Moj predlog je da ne drkaš pre seksa, pa šta ako odmah svršiš... to njoj zasigurno neće smetati. A ti ćeš moći opet da imaš odnos u roku od nekoliko minuta. I tad će biti drugačije.

Iskreno da ti kažem nema para na ovoj zemlji koje bih dao da budem na tvom mestu. Ja sam se zajebao zato što sam folirao da znam (a nisam znao).

Nemoj napraviti moju grešku.

P.S. Ejakuliraš u kondom i odmah ga vasiš iz nje.
 
yoyo:
Zajedno smo par nedelja.Mojoj devojci nije prvi seksualni odnos ,ali meni ce biti. Bilo kakav savet bi mi dobro dosao jer ne bih bas voleo da ispadnem nesposoban.Kako odloziti ejakulaciju? Koliko prosecno traje odnos? Kad koristim kondom da li i ejakuliram u njega ili po devojci(joj kakvo pitanje)? ... Verovatno gomilu vaznih pitanja nisam postavio ,ali vi slobodno recite sta imate. Hvala za svaki odgovor...mnogo znaci.
Znam da ce neki primetiti da je pitanje vec bilo na drugom podforumu ali mislim da mu je ovde pravo mesto. Pozdrav


I, kako je bilo?
 
Pa on je prišaaoo, a ja sam uzeo tanjir, onda je on prišao, a ja opet uzeo tanjir, a onda je on prišao i ja sam samo uzeo tanjir..............posle je on

prišao, a ja sam onda ispustio tanjir..................
 
Ejakulaciju je moguce odgoditi pa cak je i potpuno izbjeci medjutim to zahtjeva predan trening i disciplinu. Preporucio bih ti da pronadjes literaturu koja se bavi taoistickim seksom. Ukoliko ovladas ovim "tajnim " metodama seksualnog kung fua dostici ces nivoe zadovolljstva o kojima si samo mogao sanjati i biti ces u stanju da vodis ljubav citavu noc, da orgazmiras nekoliko puta a da pri tom ne ejakuliras :D . Mlad si naucices :wink:
 

Back
Top