luda ljubav

nice_girl

Početnik
Poruka
2
imam jedan mali problem i nadam se da mi vi mozete tu pomoci
ja sam u vezi vec godinu dana sa makedoncem koji je mnogo komplikovan i nisam totalno sigurna dali me voli ili ne i ako mi to kaze nekako nisam u to sigurna kako da se stvarno u to uverim??
 
imam jedan mali problem i nadam se da mi vi mozete tu pomoci
ja sam u vezi vec godinu dana sa makedoncem koji je mnogo komplikovan i nisam totalno sigurna dali me voli ili ne i ako mi to kaze nekako nisam u to sigurna kako da se stvarno u to uverim??


Jao, bas Makedonac! Je li stari Helen ili ovaj obicni, domaci, prostog slovenskog porekla?:p
Ako je ovaj drugi u pitanju ne mogu zamisliti da je komplikovan.
Ako ti posle godinu ne mozes biti sigurna u njegova osecanja kako da budemo mi posle jednog jedinog kratkog posta? Izgleda da si i ti komplikovana!:p
 
imam jedan mali problem i nadam se da mi vi mozete tu pomoci
ja sam u vezi vec godinu dana sa makedoncem koji je mnogo komplikovan i nisam totalno sigurna dali me voli ili ne i ako mi to kaze nekako nisam u to sigurna kako da se stvarno u to uverim??

Sto rece koleginica kujica, probaj da naucis makedonski ako on vec ne zna srpski. Ima tu neka razlika izmedju sakati i fukati. Bem li ako znam.
 
Poslednja izmena:
Vodi ga na detektor lazi.
Salim se,ako te voli to ces sama osetiti,tesko je malo odgovoriti na tvoje pitanje bolje pitaj nekog ko se sa vama druzi,provodi vreme.
 
imam jedan mali problem i nadam se da mi vi mozete tu pomoci
ja sam u vezi vec godinu dana sa makedoncem koji je mnogo komplikovan i nisam totalno sigurna dali me voli ili ne i ako mi to kaze nekako nisam u to sigurna kako da se stvarno u to uverim??
Мораш да разговараш са њим. Отворено га питај:
''Чукаш ли си патката?''
:kiss::bye:
 
imam jedan mali problem i nadam se da mi vi mozete tu pomoci

naravno da mozemo.. pa ko ce ti pomoci ako ne mi.. ovakav trust mozgova nigde neces naci.. resili smo mali milion daleko ozbiljnih problema.. samo, moras nam podrobno sve ispricati, a onda cemo se mi sastati i vecati.. ti za to vreme budi bez brige.. opusti se, setaj, zezaj se, uzivaj u sitnicama.. kad resimo problem, mi cemo te obavestiti, a onda ces se zajedno smejati sa nama i vikaces: kako sam bila glupa.. kako je sve lako
 
imam jedan mali problem i nadam se da mi vi mozete tu pomoci
ja sam u vezi vec godinu dana sa makedoncem koji je mnogo komplikovan i nisam totalno sigurna dali me voli ili ne i ako mi to kaze nekako nisam u to sigurna kako da se stvarno u to uverim??

Nadam se da ćeš brzo shvatiti da većina njih na forumu nikom ne želi da pomogne...ne mogu ni sebi da pomognu, zašto bi tebi...
Veruj mi da je najpametnije na vreme dići ruke od tih komplikovanih, jer sa njima zaista nikad ne znaš dokle ste stigli i šta dalje da očekuješ, ne postoji pouzdan način da ih proceniš i upoznaš onoliko koliko bi ti želela, nikad s njima nećeš biti sigurna, uvek će postojati barijera među vama, uvek neke nepoznanice. Nađi manje komplikovano biće od tog tvog, a on neka komplikuje do mile volje. :)
 
Nadam se da ćeš brzo shvatiti da većina njih na forumu nikom ne želi da pomogne...ne mogu ni sebi da pomognu, zašto bi tebi...
Veruj mi da je najpametnije na vreme dići ruke od tih komplikovanih, jer sa njima zaista nikad ne znaš dokle ste stigli i šta dalje da očekuješ, ne postoji pouzdan način da ih proceniš i upoznaš onoliko koliko bi ti želela, nikad s njima nećeš biti sigurna, uvek će postojati barijera među vama, uvek neke nepoznanice. Nađi manje komplikovano biće od tog tvog, a on neka komplikuje do mile volje. :)

njima ni Bog otac,ne moze da pomogne...
 
Nadam se da ćeš brzo shvatiti da većina njih na forumu nikom ne želi da pomogne...ne mogu ni sebi da pomognu, zašto bi tebi...
Veruj mi da je najpametnije na vreme dići ruke od tih komplikovanih, jer sa njima zaista nikad ne znaš dokle ste stigli i šta dalje da očekuješ, ne postoji pouzdan način da ih proceniš i upoznaš onoliko koliko bi ti želela, nikad s njima nećeš biti sigurna, uvek će postojati barijera među vama, uvek neke nepoznanice. Nađi manje komplikovano biće od tog tvog, a on neka komplikuje do mile volje. :)
Ево га Дачак доброчинитељ...:lol:

А шта ће девојка ако јој се баш компликовани свиђају? :confused:
 
njima ni Bog otac,ne moze da pomogne...

Ima svakakvih ljudi...nema im pomoći...:ok:

Ево га Дачак доброчинитељ...:lol:

А шта ће девојка ако јој се баш компликовани свиђају? :confused:

Ne mogu da te prepoznam, novi imidž, ili neki trik, i još tepanje upućeno meni (imam puno nadimaka, ali ovo je originalno, moraću da zapamtim to Dačak) :rumenko:...:)
Ne znam šta će devojka, ali mislim da bi bilo "zdravije" za nju da se na vreme otkači od komplikovanog...

Хтела си написати ''нама''? :D
Ма тај отац је и тако безвезе... син и свети дух су бољи...:mrgreen:

E, evo Kojice u prepoznatljivom stilu...:) Dok sam pisao jutros post nešto mi je govorilo da ćemo se sresti na ovoj temi i evo sad kad sam video tvoj komentar uopšte nisam bio iznenađen...Pomisliću da je reč o nekoj simpatiji...:D
 

Back
Top