Da li ste za priključenje Republike Srpske Srbiji?

Da li ste za pripajanje RS Srbiji. Pitanje je za Srbijance i Republikosrpce

  • Iz Srbije sam i podržavam ujedinjenje RS i Srbije

  • Iz Srbije sam i protiv sam ujedinjenja

  • Iz Republike Srpske sam i podržavam ujedinjenje

  • Nisam iz Srbije i protiv sam ujedinjenja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iz Srpske sam i potpuno podrzavam !

Jedan narod jedna drzava !
250px-Greater_albania.JPG

:whistling:
 
Ovu temu postavljam zato sto sam naisao na jedan podatak da 40% Hrvata iz Hrvatske zeli da se teritorije BIH sa hrvatskom vecinom pripoje Hrvatskoj.
Dobro je kad drzava nema teritorijalnih pretenzija prema susednoj drzavi, a cini mi se da bi vecina u Srbiji zelela prikljucenje RS Srbiji.

Мислим да се за ово пре свега питају ГРАЂАНИ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, тј. питање је шта они мисле и шта они желе.

Иначе, познато је да држава Србија НИКАДА И НИЈЕ ХТЕЛА ДА СЕ РАСПАРЧАВАЊЕМ СРПСКА НАЦИЈА РАЗДРОБИ У 50 КВАЗИ ДРЖАВИЦА.

Дакле, уколико су они ЗА - зашто да не.
 
Ne radi se o principima nego o jednostavnom patriotizmu. Naravno da Siptari hoce da budu ujedinjeni, naravno i da Srbi hoce, naravno da svako hoce. Kada se dva patriotizma kose, svako (normalan) bira interese svog naroda, naravno.
To je kao kada bih ja za dobrobit moje porodice pokrao tvoj stan. Ili ti meni pokrao za dobrobit tvoje.

To je lopovska i idiotska politika, pravo i pre svega pravda se poraju postovati.

Zasto ste vi laprdali o postovanju medjunarodnog prava, kad su nam Kosovo prekrljali?

Ja bih tebe zatvorio:
http://chuckgallagher.files.wordpress.com/2007/11/prison-hands.jpg
 
Kad vidimo rezultat ankete, jasno se vidi da ce se Srbiji jos lepiti epitet agresorske zemlje.

Iz Srbije sam i podrzavam ujedinjenje RS i Srbije 6 50,00%
Iz Srbije sam i protiv sam ujedinjenja 3 25,00%
Iz Republike Srpske sam i podrzavam ujedinjenje 1 8,33%
Nisam iz Srbije i protiv sam ujedinjenja 2 16,67%

smeshno...pa oni vec imaju dvojno drzhavljanstvo, skoro da imaju ista prava kao i mi..bolje da si postavio temu po pitanju dvojnog drzhavljanstva..a to shta bi bilo kad bi bilo je samo za sprdachinu..

Da li si ti normalan? Ja ne govorim o tome sto ti pises, samo me interesuje u prvom planu sta misle Srbijanci o ujedinjenju RS i Srbije. Da li podrzavaju ili ne, zato sto je agresorska zemlja ona koja zeli da otme komad tudje zemlje.

Srbija je agresor jer hoce komad BIH, tako kaze ova anketa.

To sto ti pises me ne zanima.
 
Poslednja izmena:
Sta ce biti sa RS to je iskljucivo stvar njenih gradjana.
Ako budu trazili spas u prisajedinjenju sa ostatkom Srbije,
lako mogu ostati i bez vrapca u ruci.
Logicno je da pripadnici istog naroda teze da prevladaju svoju
prisilnu i ne svojom voljom nametnutu razjedninjenost.
Medjutim kada je rec o RS i ostatku Srbije,to su uvek bila,sada su
i uvek ce biti dva strana nespojiva tela.Tu savrseno nema nikakve veze
niti u kulturi,ekonomiji,politici.....RS treba traziti svoje mesto pod
suncem bez bilo kakvog aranzmana sa ostatkom Srbije,pa kako joj bilo.
Neko je poredio teznju Hrvata iz BiH.....to su savrseno dva dijametralna slucaja.
Hrvatska je organizovana zemlja i ona brine o svojim drzavljanima (Hrvatima) ma gde
oni bili.To porediti sa ostatkom Srbije je kao trcanje misa i slona preko drvenog mosta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top