Digitalni Andjeo

markoimarijana

Zainteresovan član
Poruka
496
Pozdrav svim forumasima. Napravio sam ovu temu kako bih proverio koliko ima ljudi koji su svesni sta se radi u svetu i koji su voljni da ucine nesto.
Ovu temu bih postavio u Politici,ali se bojim da bi bila odbacena jer su tamo ljudi izrazito uskogrudi.
Naime,Digitalni Andjeo je mikrocip koji su napravili slobodni zidari iliti masoni. Sluzi za obelezavanje stanovnista i njihovo danonocno pracenje. Ali to je samo jedan vid upotrebe. Cilj je da se ljudi obelezavaju kao i domace zivotinje. Strpace nam cipove u telo kao dzukelama i terati nas da radimo sta ONI zele. Oni koji nemaju cipove nece moci da rade nista kao i ostali gradjani.Bice proglaseni odmetnicima ili jednostavno nece moci da ulaze u javne objekte,pa ni prodavnice da bi kupili sebi hleba.
Da li cete odabrati laksi ili pravi put,na vama je da odlucite.
 
Saznanje ili ocena da je stvar snimljena dosta neprofesionalno, i da ima nepotrebnih delova i detalja, ne menja činjenicu da se čipovanje, na ovaj ili onaj način, već sprovodi, i da ćemo se svi naći u prilično bezizlaznoj situaciji zbog onog dela čovačanstva koje voli da zabada glavu u pesak, i da veruje u ono što želi, pri tome izbacivši svako korišćenje sopstvenog mozga - kao da su već čipovani.
 
Culi ste za nove pasose,nove licne karte,nove zdravstvene knjizice kod nas? E pa to je samo priprema. nacin da se narod psihicki navikne na konstantnu prismotru i registraciju da bi posle drage volje primali cipove. Veliki vrat je nista drugo do jos jedan metod navikavanja ljudi na stalno posmatranje.
Taota,kako govoris meni se cini kao da si ti jedan od ljudi koji vise vole da idu laksim putem i zabadaju glavu u pesak.
Zato sam i postavio ovu temu. Jer sam gledao film nekoliko puta i kad god ga pogledam ne mogu da se otresem osecaja da ce se navedeni dogadjaji dogoditi u sledecih 5 godina. I stoga koristim svaku mogucu priliku da upozorim stanovnistvo. u ovom slucaju VAS,forumasi. Koristim glavno oruzje neprijatelja da upozorim ljude.Internet. Nemojte da pratite ljude kao sto je +Overkill+. Takvi ljudi ne veruju ni u sta i stoga ce prvi da podlegnu losem uticaju.
 
Mislim,slusajte. Ne zelim da zavadjam nikoga. To mi nije cilj,nikako. Svi vi do kojih je doprlo ovo,dajte sve od sebe da upozorite ostale. Upozorite makar vase bliznje. Da budu spremni i upoznati sa situacijom. Ne dozvolite sebi da budete iznenadjeni kad zivot u gradu postane bas kao iz flma ''Bande Njujorka''.
 
Ne brini,nece oni nista na silu da rade. Dosad su nesto hteli da postignu ratovima ali sad idu zaobilaznim putem. prvo ce da te ubede da je ugradjivanje cipa najlogicnije resenje za sve tvoje probleme. Onda ces sam da ga ugradis.
 
@markoimarijana

S dužnim poštovanjem, zaista mislim da imaš loš pristup u "osvešćivanju" ljudi. Nema preke potrebe osvešćivati nekoga na način: "Nemojte da slušate ovog lika, on nema pojma", jer valjda je poenta ovakvih stvari da prosvetli ljude i da im neko saznanje. Pa čak i one "koji nemaju pojma".

Ne sećam se da li je u videu bilo citata iz Biblije, onaj deo koji opisuje Apokalipsu - i gde se jasno i glasno kaže da će zver zavladati i da će joj biti priklonjeni svi koji budu imali njen znak na ruci ili čelu. Znak nosi broj 666.

Ovo sa čipovima jeste jako logično, kao i mnoge druge stvari... ne bih da smaram, ko ima Bibliju neka pročita "Otkrivenje Jovanovo", tamo sve piše.

I mogu da dodam samo da je najjezivije to, što kad se čita sada ( u ovom vremenu) - "Otkrivenje Jovanovo", stvari nekako postaju čudno jasnije... Nije baš sve tako zamagljeno kao kad smo čitali to pre 7,8 godina... Jednostavno, delovi Apokalipse se prepoznaju... Pa ko voli, nek izvoli.
Ja sam uplašena, iskreno.
 
Gledao sam dokumentarac digitalni andjeo i mislim da je to delo jedne osobe koja nema veci IQ od 23. Mozda je u pitanju i grupa retarda, ne znam!
Ne kazem da nema istine u toj teoriji koju su izneli, ali toliko sam umirao od smeha do sam gledao obrazlozenja i dokaze ...
 
Ima nepotrebnih delova, ima i nelogičnih, ima i onih bez argumenata. Ok.

Važno pitanje pre neko bilo ko od vas odgleda ovo: da li ste čitali Bibliju? Pogotovo "otkrovenje Jovanovo"? Ako niste... džaba.

Video samo možete izvrnuti ruglu.
 
Jasica,ranije sam se vec izvinio onima koji su shvatili moj apel kao uskracivanje razumevanja. Samo sto mi je zao tipova kao sto su Djenka i koji se smeju stvarima koje predstavljaju ozbiljnu pretnju svima nama. Ne secam se da mi je smesno ista vezano za abortuse u filmu. Doslo mi da raspalim samarcinu svim zenama koje su abortirale. (a i muskarcima koji su mozda doveli do toga)
Da li vi ljudi smatrate smesnim da vas neko posmatra dok vodite ljubav? Ja svakako ne.
 
Drugari, osnovna razlika izmedju coveka i zivotinje je u tome sto covek moze da bira.
Zivotinja ne moze da bira svoj put.

Prema tome, ko dobrovoljno prihvati chip, mora da zna sta ga ceka.
Ko ne prihvati, opet mora da zna sta ga ceka.
Poenta svega je da ti DOBROVOLJNO prihvatis chp. Onda si kupljen, potpisao si ugovor i ciaos.
Nema zadovoljstva ako ti neko nametne svoju volju, moras ti da prihvatis to, da drugima pricas kako je to super. E tada si se prodao.

Onaj ko vec sada bezi od stvarnosti i svakodnevnih briga pomocu raznih opojnih sredstava, lako ce kasnije prihvatiti mikro-chip jer ce mu se nuditi razne "olaksice".
Za nekoga je to prava stvar, za nekoga je to propast.

Sve mi se cini da tu neke veze sa svim tim ima ljudska dusha, nemojte mi verovati na rech.
Ali tako mi izgleda.
 
Poslednja izmena:

Back
Top