Ратко Младић преговара о предаји

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
БЕОГРAД - Војно-безбједносна агенција Србије преговара са хашким бјегунцем Ратком Младићем о његовој предаји, сазнаје “Глас Српске” од добро обавијештеног извора из врха власти Србије.

Како тврди овај извор, улог је веома велики - награда коју тражи Младић за његово изручење, као и санкције у случају да одбије да се преда.

- Власти инсистирају на томе да Младић оде у Хаг без проблема. Србија је одлучна у томе да заврши “хашку причу” - истиче извор “Гласа Српске”.
http://www.glassrpske.com/vijest/2/novosti/9979/cir/Ratko-Mladic-pregovara-o-predaji.html
 
Da li sam ja to dobro razumeo tekst, ali cini mi se da pise da mladic trazi da mu se daju pare raspisane kao nagrada za njegovo hapsenje:???::???::???:

Ako je to tacno, i ako tome dodamo visemesecne proteste rezervista koji su BRANILI zemlju:???::???::???:a sada traze da im se taj patriotizam i odbrana debelo plate, onda se u ovoj zemlji ipak patriotizam i nacionalizam , bez obzira na parole i busanja u grudi junacke, svodi na to da se napuni novcanik:evil:

Pa , ako vec moramo da placamo one koji brane zemlju, za te pare bolje da smo doveli neke prave borce, profesionalce, a ne amatere i pijance. ovi prvi bi mozda i nesto odbranili
 
Da li sam ja to dobro razumeo tekst, ali cini mi se da pise da mladic trazi da mu se daju pare raspisane kao nagrada za njegovo hapsenje:???::???::???:

Ako je to tacno, i ako tome dodamo visemesecne proteste rezervista koji su BRANILI zemlju:???::???::???:a sada traze da im se taj patriotizam i odbrana debelo plate, onda se u ovoj zemlji ipak patriotizam i nacionalizam , bez obzira na parole i busanja u grudi junacke, svodi na to da se napuni novcanik:evil:

Pa , ako vec moramo da placamo one koji brane zemlju, za te pare bolje da smo doveli neke prave borce, profesionalce, a ne amatere i pijance. ovi prvi bi mozda i nesto odbranili

Jednom da se ja i ti slozhimo. Medjutim, ne bi ni profesionalci nas odbranili od NATOa, ako to mislish, onda si bolid, ali su u svakom sluchaju bolja i nadasve jeftinija varijanta od regrutne vojske.
 
Da li sam ja to dobro razumeo tekst, ali cini mi se da pise da mladic trazi da mu se daju pare raspisane kao nagrada za njegovo hapsenje:???::???::???:

Ako je to tacno, i ako tome dodamo visemesecne proteste rezervista koji su BRANILI zemlju:???::???::???:a sada traze da im se taj patriotizam i odbrana debelo plate, onda se u ovoj zemlji ipak patriotizam i nacionalizam , bez obzira na parole i busanja u grudi junacke, svodi na to da se napuni novcanik:evil:

Pa , ako vec moramo da placamo one koji brane zemlju, za te pare bolje da smo doveli neke prave borce, profesionalce, a ne amatere i pijance. ovi prvi bi mozda i nesto odbranili

Bas tako.

Sta mislis zasto su vodili ratove nego da napune dzepove za narednih 10 pokolenja.....
A narodu da prodaju price o nebeskoj Srbiji....
 
А Радован Караџић се сам предао? Нисам знао. И с друге стране, одакле вам идеја да ће се предати Ратко Младић? Не наклапајте, то није здраво, а мож' се неко оклизне на кору од банане.

Наслов теме је ко из жуте таблоиидне штампе. Бабе трачаре. Ратко Младић не преговара о предаји и пре ће се убити него што га ухапсе.

Niko ovde nije tvrdio da se Karadžić sam predao.
Lično ne verujem ni slovo iz ovog teksta, ali i mislim da je došlo krajnje vreme da Srbija prestane da bude talac Ratka Mladića. To ne znači da se radujem njegovom izručenju Tribunalu u Hagu... i to najmanje zbog njega lično... pa vi sada zaključke izvucite sami...
 
Ja nisam za to da Srbija placa Mladicu da se preda. To su nase pare. Ionako smo ga duvali godinama zbog njega, sad nek on plati. Kad se ugojio, pa mu je zemunica postala tesna, sad bi i da profitira. Stoka.
Време је да те модератор банује на неколико дана да се мало охладиш. Ко ти даје за право да највећег живог србског јунака називаш "стоком". :evil:

001073.jpg

Сви су Срби Раткови војници!
 
Време је да те модератор банује на неколико дана да се мало охладиш. Ко ти даје за право да највећег живог србског јунака називаш "стоком". :evil:

001073.jpg

Сви су Срби Раткови војници!

On mi daje pravo. Sam je toliko zlocinac i toliko je radio protiv moje Majke Srbije, da je stoga i gow.no neopevano. Ti me prijavi slobodno za ban, ionako me kRadikalske piz.de redovno prijavljuju za svaku sitnicu, pa mozes i ti. Ali imam pravo da mislim da je stetocina koja mi je kao Srbinu nanela puno stete. I to je to. Lopov i govedo koji nije imao hrabrosti da vodi svoju vojsku, vec je samo krao od svih. I na kraju nije otisao da brani Knin, pa su ga ustase pregazili nebranjenog i pobili onoliko Srba. Je6o mu ja seme lopovsko.
 

Back
Top